Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

سامانه محاسبه آنلاین هزینه های جشن عروسی

شیوه ای نوین در برگزاری جشن عروسی این روزها با توجه به افزایش روز افزون قیمت ها، گرانی به خدمات برگزاری جشن عروسی نیز سرایت کرده است. ازین رو برآورد هزینه ها و مدیریت بودجه به بزرگترین دغدغه زوج ها تبدیل شده است. مسلما جشن عروسی مهمترین رویداد زندگی شماست و یکی از مهمترین مسائل در برگزاری جشن عروسی مدیریت هزینه ها و بودجه اختصاص یافته برای این مهم می باشد.

به طور معمول در تدارکات جشن عروسی شما باید با مراجعه حضوری به ارائه دهندگان مختلف خدمات عروسی، نمونه کارها را مشاهده نمایید و سپس آنها را باهم مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. به طور حتم این کار وقت و هزینه زیادی از شما تلف می کند و انتخاب را برایتان مشکل خواهد کرد.
سامانه عروسی ساز در یک ابتکار جالب توانسته تمام مراحل گفته شده را به صورت آنلاین و دیجیتال انجام دهد. به این صورت که شما پس از برآورد بودجه در نظر گرفته شده برای جشن عروسی می توانید با ورود در قسمت ساخت آنلاین جشن عروسی، خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کرده، نمونه کارها را مشاهده نمایید و رنج قیمتی آنها را با توجه به میزان بودجه خود مقایسه نمایید. به این ترتیب شما براحتی می توانید خدمات مناسب خود را در مقایسه با سایر خدمات انتخاب کنید. علاوه بر این شما با انتخاب خدمات از تخفیفات سامانه عروسی ساز نیز استفاده می نمایید.


دعوتنامه دیجیتال

ساخت دعوتنامه دیجیتال شیوه ای نوین در دعوت میهمانان است که در مرحله بعد از ساخت جشن عروسی در اختیار شما زوج های جوان قرار می گیرد و با توجه به سلیقه خود می توانید آن را تنظیم و لینک دعوتنامه را برای دوستان و نزدیکانتان بفرستید و به گونه ای متفاوت و مدرن از دوستانتان دعوت کنید و از حضور آنها در جشن خود آگاه شوید.


کاهش هزینه ها با استفاده از دعوتنامه دیجیتال

قابلیت جالبی که دعوتنامه های دیجیتال عروسی ساز دارد اطلاع از حضور یا عدم حضور میهمانها می باشد. بدین صورت که میهمانان جشن که دعوتنامه شما را دریافت کرده اند می توانند پیام تبریکی برای شما ارسال نموده و به شما از حضور یا عدم حضور خود اطلاع رسانی کنند. سپس شما در پنل دعوتنامه خود می توانید مجموع میهمانان و غائبین جشن را مشاهده نموده و براساس آن برنامه ریزی کنید.Rate this item
(9 votes)
Last modified on دوشنبه, 23 مهر 1397 06:55
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.