Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

سامانه هوشمند مدیریت مدارس و مراکز آموزشی آرکاد

مراکز آموزشی آرکاد مراکز آموزشی آرکاد

سامانه هوشمند مدیریت مدارس و مراکز آموزشی آرکاد، امروزه آثار مثبت پیشرفت تکنولوژی را به وضوح می توانیم در اغلب جوانب زندگیمان مشاهده کنیم .اما با این حال برخی از مجموعه ها از قافله عقب مانده اند و همچنان با روش های سنتی و ناکارآمد به فعالیت خود ادامه می دهند که از اینرو متحمل هزینه های گزاف و غیر ضروری مالی و زمانی نیز می شوند . یکی از این مجموعه ها سیستم آموزش و پرورش و در خط مقدم آن مدارس می باشند .

آرکاد
از جمله مشکلاتی که در بخش مدیریت مدارس به شیوه سنتی با آن ها رو به رو هستیم می توان به دشواربودن جمع آوری و بایگانی اطلاعات دانش آموزان ، زمان بر بودن تنظیم و ارائه کارنامه دانش آموزان ، عدم دسترسی آسان والدین به وضعیت تحصیلی فرزندانشان و درنهایت حضور کم رنگ والدین پرمشغله و افت تحصیلی دانش آموزان اشاره کرد .از همین حیث آرکاد در تلاش است با بهره گیری از مشاوران عالی آموزشی در جهت پوشش تمامی وظایف و خدمات ارایه شده در محیط های آموزشی و استفاده از فناوری های نوین و ارائه راهکار هایی مطمئن و کارآمد در جهت تحقق اهداف آموزشی و ایجاد بستری مناسب برای تعامل و ارتباط موثر والدین، دانش آموزان، مسئولین، مشاوران، کارکنان و مدیران گامی محکم و رو به جلو بردارد .


به زبان دیگر، آرکاد یک سامانه یکپارچه مدیریت مدارس است؛ نرم افزاری (برای سیستم عامل های اندروید و آ او اس) که به منظور هوشمند سازی تمامی وظایف و خدمات ارائه شده در محیط های آموزشی و تسهیل امور جاری مدارس پیاده سازی شده است. آرکاد گامی است به سوی آینده و شاید میتوان اداعا کرد ارمغانی است از سیستم آموزش آینده برای حالی که در آستانه هوشمندسازی و الکترونیکی شدن تمامی روندهای اداری و روزمره قرار گرفته است.


ویژگی های سامانه آرکاد :


•    هوشمند سازی و یکپارچه سازی امور مدیریتی و آموزشی مدارس
•    نظارت دقیق و آسان بر وضعیت تحصیلی و پرورشی دانشآموزان
•    بستری مناسب برای تعامل و ارتباط موثر والدین و مدارس
•    تسهیل فرآیند جمعآوری و طبقه بندی اطلاعات دانشآموزان
•    انجام تمام امور مدیریتی و آموزشی مدارس از طریق اپلیکیشن موبایل و وب
•    مطابق با آخرین تغییرات و استاندارد های مدیریتی و آموزشی
•    محیط کاری آسان و جذاب


کاربران سامانه هوشند آرکاد :


سامانه هوشمند آرکاد در چهار نسخه مجزا طراحی شده است که نسبت به نوع کاربر دارای ویژگی و امکانات منحصر به او می باشد تا ضمن دسترسی به اطلاعات و امکانات مورد نیاز دچار سردرگمی نگردد. این سامانه قابلیت استفاده در مدارس، آموزشگاه ها و تمامی مراکز آموزشی را دارا می باشد.


1-  دانش آموزان، دانش پژوهان و دانشجویان :
    تمامی اطلاعات آموزشی و فوق برنامه های مورد نیاز دانش آموزان در نسخه ویژه آنان گنجانده شده است. امکاناتی از قبیل : برنامه کلاسی، تکالیف و امکان پاسخگویی از طریق سامانه در صورت نیاز، وضعیت تحصیلی اعم از نمرات کلاسی و آزمون های پایان ترم، وضعیت غیبت های موجه و غیر موجه، تشویق، دسترسی به اطلاعات کتابخانه و فوق برنامه ها و ... .


2- والدین :
    بیشترین کمکی که سامانه آرکاد به والدین گرامی می کند نیاز به مراجعه حضوری جهت پیگیری های لازم برای اطمینان خاطر از وضعیت تحصیلی فرزندشان را برطرف می سازد. والدین از همان ابتدا همه ی امور مربوط به محل تحصیل فرزندانشان را میتوانند از طریق سامانه و بصورت غیر حضوری انجام دهند. امکاناتی از قبیل : ثبت نام ، اطلاع از برنامه هفتگی، اخبار مربوط به رویداد های مدرسه، فوق برنامه ها ، وضعیت حضور و غیاب و تاخیر فرزندشان و پیشرفت تحصیلی، ارتباط با دبیران و مسئولین مدرسه.

3- اساتید و معلمین:
    امکانات این نسخه بمنظور تسریع در امور آموزشی و تربیتی و ارتباط بین اساتید و دانش آموزان و اولیاء طراحی و توسعه یافته است، امکانات این نسخه عبارتند از : ثبت طرح درسی، حضور و غیاب کلاسی، ثبت تشویق و تذکر، ثبت نمرات و وضعیت تحصیلی، تبیین تکالیف و رفع اشکال، ارایه مقالات، ارتباط با دانش آموزان و اولیاء و ... .

4- مدیران و مسئولین :
    این نسخه یکی  دیگر از مهمترین بخش های سامانه است که علاوه بر دسترسی بر سوابق تحصیلی دانش آموزان امکان ارتباط با اولیا و گزارش گیری و گزارش دهی و مشاوره رفتاری والدین با فرزندانشان جهت پیشبرد وضعیت تحصیلی آنها و ارتباط مستمر با دانش آموزان به منظور آگاهی از وضعیت تحصیلی و دیگر امور زندگی روزمره شان به منظور هدایت در مسیر درست زندگی را محقق می سازد.


نسخه های سامانه:


آرکاد با استفاده از تجربیات کاربری در کنار تمام قابلیت های سامانه، با محیط کاربری ساده، راحتی کاربر را در نظر گرفته است. این مزیت هم محیط وب و هم محیط برنامه تلفن های همراه  اندروید و آی او اس را شامل می شود.


امکانات سامانه:


ثبت نام اولیه دانش آموزان
برنامه هفتگی
ثبت نام اولیه دانش آموز
حضور و غیاب
برنامه امتحانی
ثبت نمرات کلاسی و امتحانی
ثبت طرح درس و پیشرفت درسی کلاس
ثبت تکالیف و پاسخ دهی به تکالیف
برنامه هفتگی
کارنامه نمرات کلاسی
ثبت تشویق و تذکر
ثبت نام دوره های فوق برنامه
پرونده الکترونیکی دانش آموزان
فایل های آموزشی
نفرات برتر
ثبت یادآوری ها
گزارش و آمار
سوابق انضباطی
مدیریت هزینه های مدرسه و دانش آموزان
اخبار و اطلاعیه
مسابقه،نظرسنجی و آزمون
مقالات آموزشی
سرویس مدارس
کتابخانه مدارس
سیستم پیام رسانی و ارسال نوتیفیکیشن
پنل مدیریت تحت وب مدیریت مدرسه
گالری تصاویر
 


در پی تلاش روز افزون مؤسسات و مدارس در راستای ارائه خدمات بهتر و کامل تر به دانش آموزان، مراکز آموزشی نیازمند سیستمی هوشمند و یکپارچه هستند تا با حداقل هزینه و در کمترین زمان ممکن این اطلاعات را ثبت و گزارشات مورد نیاز را به دست آورند. در همین راستا شرکت بهین فناوران آرکا با تکیه بر تخصص و دانش فنی تیم خود اقدام به طراحی سامانه هوشمند مدیریت مدارس و مراکز آموزشی آرکاد نموده است تا بتواند با استفاده از تکنولوژی های نوین IT گامی موثر در این زمینه بردارد.
شرکت آرکا از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با همراهی جمعی از متخصصین توانمند و استعدادهای درخشان دانشگاهی این بار در حوزه کسب و کار و صنعت IT آغاز نمود. شرکت بهین فناوران آرکا یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک است و سعی دارد از جدیدترین تکنولوژیها در پیشبرد پروژههای خود استفاده کند.

Rate this item
(30 votes)
Last modified on چهارشنبه, 17 مرداد 1397 12:03
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.