Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

شخصیت شناسی از روی فرم لب ها Featured

شخصیت شناسی از روی فرم لب ها شخصیت شناسی از روی فرم لب ها

شخصیت شناسی از روی فرم لب ها ، فرم لب های هر شخصی متفاوت از دیگری است . به همین دلیل می تواند یکی از راه های شناخت شخصیت باشد . فرم لب ها می تواند سرنخ های زیادی از شخصیت افراد را نشان دهد .


لب بالایی بزرگ تر : 


افرادی که لب بالایی بزرگتری نسبت به لب پایینی دارند، دوست دارند که همیشه در مرکز توجه بوده و از جذابیت بالایی برخوردار باشند . این افراد بسیار احساساتی و با جذبه هستند . همینطور عزت نفس بالایی دارند .

 

 


لب نازک : 


اشخاصی که لب های نازکی دارند، احتمالا اعتماد به نفس پایینی داشته و کمی خجالتی هستند . این دسته از افراد تنهایی را به بودن در جمع ترجیح می دهند، ولی اغلب محبوب دیگران بوده و استعداد زیادی در موفقیت دارند. افرادی که دارای لب های نازک هستند ، به خوبی می توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند و به راحتی با افراد دیگر کنار بیایند .


لب برجسته : 


افرادی که دارای لب های برجسته هستند، در زمان بچگی علاقه زیادی به غذا دادن به حیوانان داشتند . این افراد به طور غریزی مادران قدرتمندی بوده و همیشه دوست دارند که از دیگران محافظت کنند. اگر شرایط سخت و تحمل ناپذیری ایجاد شود، ابتدا به دیگران فکر می کنند و بعد به خودشان .


لب هم اندازه : 


اگر لب های شما اندازه است، احتمالا از شخصیت متعادلی برخوردار هستید. زمانی که با مشکلی روبرو می شوید، عاقلانه ترین راهکار را انتخاب می کنید. شخصیت شما به گونه ای است که انتقاد پذیر بوده و به عقاید دیگران احترام می گذارید. همچنین شما فرد خنده رویی بوده و تمایل دارید که همیشه فردی با انرژی مثبت باشید.


لب بدون قوس : 


اگر لب های بدون قوس دارید، فردی خلاق هستید. برای خودنمایی از ساده ترین روش ها استفاده می کنید. شما به راحتی اسامی افراد و تاریخ تولدشان را به خاطر می سپارید.


لب پر و کوچک : 


افرادی که دارای لب های پر و کوچک هستند، عموما بسیار عشوه گر و جذاب می باشند. این دسته از افراد در ظاهر خودپسند هستند، اما در باطن بسیار وفادار و مهربان می باشند. همینطور از کمک کردن به دیگران لذت می برند و در این راه کوتاهی نمی کنند.


لب پایینی بزرگتر : 


اگر شما دارای چنین فرم لبی هستید، در واقع فردی می باشید که در بند قوانین نبوده و دوست ندارید که یک برنامه مشخصی برایتان تعیین شود. همینطور بسیار کنجکاو بوده و در تلاش هستید که با موضوعات جدیدی روبرو شوید.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on پنج شنبه, 13 شهریور 1399 06:08

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.