Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

طالع بینی هندی زن متولد اردیبهشت

طالع بینی هندی زن متولد اردیبهشت طالع بینی هندی زن متولد اردیبهشت طالع بینی هندی زن متولد اردیبهشت

طالع بینی هندی زن متولد اردیبهشت ، هر چیزی که باید درباره زن متولد اردیبهشت بدانید !

 

اگر به گروه زنانه  ای سر بزنید ، رئیس آن گروه حتما زن متولد اردیبهشت است . احتمالاً به همراه خود چند شیشه ترشی و یا مربا نیز دارد . چرا که ماه آردیبهشت ونوس است که پدید آورنده ی خوبی ها و تامین کننده ی آذوقه هاست .

زنان اردیبهشتی کدبانو هستند . آن ها نگران سست شدن زندگی خود هستند و دائما به فکر ساخت پایه محكمی برای آن هستند . متولدین این برج به دنبال ثبات هستند . هر عنصر بی ثبات و موقتی هرچند بسیار كوچك ، آن ها را به شدت نگران و فکرشان را متشنج می كند .

گاهی زن متولد اردیبهشت ، مثل میوه درخت كه بر بلندترین شاخه های درخت ها رشد می كند و همان جا می ماند ، تا قبل از ازدواج با والدینش زندگی می كند . این را به حساب تنبلی یا نداشتن استقلال نگذارید ، او فقط به خانواده دلبسته است واصلا دلش نمی خواهد از آنها دور شود .

از نظر او هر چیز قابل لمسی فوق العاده است . این نشانه در طالع بینی مادر زمین  ( اردیبهشت ) كاملاً محسوس است . یك زن واقعی متولد اردیبهشت همسر شاد یک مرد كشاورز می شود . روی زمین كشاورزی می كند و لحظات زندگی اش را در هماهنگی كامل با طبیعت طی می کند .

زن متولد برج اردیبهشت لوند و دلبر نیست چون زندگی را خیلی كوتاه تر از این می داند كه بخواهد آن را صرف عشوه گری كند و در مقابل می تواند بسیار ساده لوح و خجالتی باشد .

او اصلا دوست ندارد كه تا وقتی می تواند برای انجام یك كار ورجه  ورجه و شیطنت كند ، بنشیند و فس و فس كند . او می تواند خیلی معصوم و وسوسه برانگیز باشد . رخت خواب او همیشه با ملحفه های ابریشمی نرم پوشیده شده و حمام او پر از صابون های معطر و خوش بو است. وقتی این زن ازدواج می كند ، همسر، آشپزخانه و فرزندانش اولویت زندگی او می شوند و بیشترین تلاشش را می كند تا همسر و مادری كامل باشد . از نظر او وفاداری یعنی همه چیز به همین دلیل از همسرش نیز انتظار دارد كه مثل خود او وفادار باشد .

این ها ویژگی های مثبت شخصیت زن متولد اردیبهشت بود . اما از نظر ویژگی های منفی اصلا او را دست کم بگیرید ، اگر بخواهد می تواند بد ترین زنی باشد که شما دیده اید . او بیش از حد طبیعی حسود است . او کینه ای است ، نباید از او انتظار داشت كه ببخشد و فراموش كند ، چون در ذات او نیست . او با آرامش تصمیم می گیرد تا با كسی كه به او بد كرده ، هیچ كاری نداشته باشد . و دلیل این خیلی ساده است چون این روش محتاطانه برای آن است كه در آینده دوباره از همان جهت آسیب نبیند .

همچون همتای مردش ، وجود دیگران ، به خصوص عزیز ترین افراد برایش عادی می شود . او سرد و زیادی مغرور نیست اما نمی تواند احساساتش را به خوبی بیان کند و گاهی یادش می رود همسرش نیاز دارد كه نظر و احساس او را نسبت به خود بداند . او خیلی دیر ( درست وقتی كه او می خواهد تركش كند ) ، این نیاز را می فهمد . اگر موقعیتی پیش آید كه او مدت ها از همسرش دور بماند ، فقط به فرستادن یك كارت پستال سال نو اكتفا می كند . به همین دلیل اغلب به اتهام بی تفاوت بودن سرزنش می شود .

زن متولد اردیبهشت دوست ندارد ابراز علاقه کند . او علاقه اش را غیر مستقیم و با توجهش به دیگران نشان می دهند . او دوست دارد ستایش شود اما ستایش نمی کند .

زنان اردیبهشتی جذاب اند و ژست های خاصی به خود می گیرند . سیاره ی ونوس ، اله  ی زیبایی ها به این زنان صدای خوبی بخشیده است ، به این دلیل می توانند خواننده های با استعدادی باشند .

زن متولد ثور مادر زمین است ، از این جهت می تواند مادر خوبی هم برای فرزندانش باشد . او مادی خوب است که هیچ گاه فرزندانش را سرزنش و مقایسه نمی کند . او عاشق فرزندانش است .

زن متولد فروردین می تواند از فرط عشق حسود شود . ممکنت است او به بچه هایش اجازه ندهد خانه را ترک کنند و بال هایشان را باز کنند و پرواز کنند . او بچه هایش را تنبیه نمی کند و همیشه به آن ها عشق می ورزد .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on دوشنبه, 07 آبان 1397 09:24

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.