Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

طالع بینی هندی زن متولد فروردین

By فال روزانه مهر 04, 1397 414 0
طالع بینی هندی زن متولد فروردین طالع بینی هندی زن متولد فروردین

طالع بینی هندی زن متولد فروردین ، این زن سلطه جو است و دلش می خواهد برتر از دیگران باشد به همین دلیل بسیار به دردسرمی افتد . او در زندگی زناشویی اش فرمانروایی می کند و هیچ دخالتی از سمت و سوی هیچ کسی را نمی پذیرد و با این دخالت ها سخت عصبی می شود . او کد بانوی ماهری است و دخل و خرج را طوری تنظیم می کند که هیچ وقت کم نمی آورد .

زنان متولد فروردین حسود و خودخواه اند و یک قانون بر زندگی آن ها حکمرانی می کند ؛ اول من ! او اصلا و ابدا انتقاد پذیر نیست ، دلش نمی خواهد در جمع راجع به او نظری دهید مگر این که بگویید او از همه بهتر است .

زنان متولد فروردین جذاب و دوست داشتنی اند . از همتای مرد خود دلبر ترند . این زن ها عاشق رنگ قرمز هستند و آن را در لباس خود بسیار استفاده می کنند .

زنان متولد فروردین زمانی که به جایی وارد می شوند ، صریح صحبت می کنند و با صداقتشان همه را مجذوب خود می کنند .

بهتر است این زنان قبل از این که تصمیم بگیرند بچه دار شوند و این زنان باید شغلی پر تحرک و پر رفت و آمد داشته باشند تا آن خوی سرک کشی خود را راضی نگه دارند .

او پس از ازدواج احساس محدودیت می کند ، البته اگر به او اجازه ی کار داده نشود . نمی توان او را به عنوان یک زن خانه دار سرکوب کرد . او دوست دارد مستقل باشد . او مردی را برای ازدواج پیدا می کند که از هر نطر برایش کامل است .

او مادر خوب و فداکاری است ، زمانی که آخرین بچه هم خانه را ترک کند او نهایت لذت را از زندگی خواهد برد . او به فعالیت های هنری علاقه دارد . او قبل از علاقه به کسی دیگر باید خودش را بشناسد ، به همین خاطر ممکن است اولین عشق او پس از چندین و چند سال پیدا شود . او در اوایل جوانی اش جنب و جوش زیادی دارد و ممکن است دچار روابط متعدد شود و زندگی زناشویی آینده اش را به خطر اندازد .

این زنان دوست داشتنی و مهربان اند و دوست دارند نقش مهمی در زندگی داشته باشند . آن ها قوچ هستند به همین خاطر به ریاست علاقه دارند .

دختر فروردین در ظاهر سرزنده و زود رنج است اما در باطن بسیار كمال گراست و در یك روز واقعاً گرم بسیار احساساتی است این دختر اگر بفهمد شریك او گرگی در لباس بره است ، قیافه غم انگیزی پیدا می كند . او خیلی آسیب پذیر است و سعی می كند آن را پنهان كند .

زن مریخی فروردین باید مدت زیادی از عزیزانش دور بوده تا بتواند خودش را بشناسد .  اگر کاری که می خواهد را نتواند انجام دهد ، داد و هوار راه انداخته و از همه چیز و همه کس متنفر می شود . او اندام چندان خوبی ندارد اما خوش بنیه است .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 09:12

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.