Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

طالع بینی هندی مرد متولد اردیبهشت

طالع بینی هندی مرد متولد اردیبهشت طالع بینی هندی مرد متولد اردیبهشت طالع بینی هندی مرد متولد اردیبهشت

طالع بینی هندی مرد متولد اردیبهشت ماه ، هرچیزی که باید درمورد یک مرد اردیبهشتی بدانید !

 

مردان متولد اردیبهشت اغلب پررو هستند . بهتر است در مکان های شلوغ اطراف این آدم ها نایستید چون ممکن است به احتمال زیاد شما را نیشگون بگیرند یا انگولک کنند . او آدم شوخ طبعی است و زیاد دلقک بازی در میاورد . او شکمو است و هرچیزی که غذا باشد یا شبیه آن باشد شما را خوش بخت خواهد کرد .


مردان اردیبهشتی وفادار است و فکر می کند همه افرادی هم که می شناسد این گونه اند ، به همین خاطر زود گول زنان باهوش را می خورد . او کسی است که با رضایت قلبی و با عشق با خدمت کار یا منشی اش ازدواج می کند .


مرد متولد اردیبهشت زنی می خواهد که آشپزی و خانه داری را بسیار خوب بداند . او از مهماننانش بسیار پذیرایی می کند و همه چیز در مهمانی های او مهیاست .


برعکس نشانه های دیگر این مرد همسرش را بر اساس ویژگی های ظاهری انتخاب نمی کند ، او عاشق رفتار و ژست همسرش می شود و دوست ندارد همسرش لاغر ، بلکه می خواهد او خوش اندام باشد .


مرد متولد اردیبهشت بسیار دست و دل باز است و با اشتیاق آخرین لقمه غذایش به شما می دهد . او از نیاز خودش می زند و به دیگران می دهد . مرد اردیبهشت مهمانی ها را گرم می کند و جایی که او هشت همه می خندند و خوشحالند .


مرد متولد اردیبهشت خیلی حسود است . اگر شما به عنوان همسر او ، برای انجام کاری از خانه بیرون بروید  و یا از ساعت تعیین شده پنج دقیقه دیر كنید ، از شما می پرسد كجا بوده اید ، چرا دیر کردید و یا چه کار می کردید . او در همه چیز از جمله رابطه ی عاطفی به دنبال امنیت می گردد.


عضو حساس متولدین اردیبهشت گردن آن هاست . این مردان اغلب تنومند و جذاب هستند . همچنین بعضی از آن ها نیز استخوانی اند ، اما همه آن ها شانه های پهن و کمری صاف دارند .


مو های مردان متولدین اردیبهشت تیره رنگ و مجعد است . چشمان قهوه ای و پوستی روشن دارند . شاید باورتان نشود ولی اغلب این مرد ها موهایشان را روی پیشانی می ریزند .


مرد متولد اردیبهشت دیر عصبانی می شود ، شاید هر 30 سال یک بار ! او برای عاشق شدن زمان نیاز دارد .  اگر یک مرد اردیبهشتی عاشق شما شده است ، شما یک زن خیلی خوش شانس هستید .

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on دوشنبه, 07 آبان 1397 09:27

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.