Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

طالع بینی هندی مرد متولد فروردین

By فال روزانه مهر 05, 1397 367 0
طالع بینی هندی مرد متولد فروردین طالع بینی هندی مرد متولد فروردین

مرد متولد فروردین ، مرد متولد فروردین خیلی پرکار ، با ذوق و سرشار از انرژی است . او خلاقیت زیادی دارد و فکرش پرتوان است . او درکارهایش عجله می کند و اصلا صبر و تحمل نمی شناسد . به خودش تکیه می کند و دوست ندارد از کسی کمک بگیرد . همچنین او زیر بار حرف کسی نمی رود .


او روشنفکر و اهل مطالعه است و ذهن تقریبا قوی و توانایی دارد . عجله کردن او ممکن است به کیفیت کارش آسیب بزند .او پای هر نوع عهدی که می دهد می ماند و با علاقه کارش را پیش می برد .
سیاره ی مریخ به این مردان هیکل و عضلاتی عالی بخشیده و حتی در زمستان هم پوستشان برنزه است . این مردان بیشتر بور هستند و کک مک های کمرنگی دارند . ابروهای این مردان شبیه شاخ های قوچ است . متاسفانه برخی از آنها با گذشت زمان و رسیدن به سنین میان سالی و پیری بسیار زشت و لاغر می شوند .
پیش از آنكه تصمیم بگیرید مرد متولد این برج درست همان چیزی است كه گفته شد ، احساسات خود را كنترل كنید . همه متولدین صورت فلكی حمل قبل از آنكه درگیر تجربه های عاطفی شوند ، باید دوباره فكر كنند . چون هر نوع مشاركت و همكاری ، حتی مشاركتهای تجاری می تواند برای آنها مشكل ساز باشد. متولد این برج فراموش می كند كه همكارانش نیز دركنار او هستند . او می خواهد قرص و محكم و برنده باشد ، حتی گاهی ازیاد می برد كه برای نان بیار كباب ببر بازی كردن هم باید دو نفر بود .
مرد فروردینی بسیار عجول و بی تحمل است ، از این رو از انتظار متنفر است . او افکارش را در لحظه انجام می دهد و اصلا منتظر موقعیت مناسب نمی ماند . و این بزرگ ترین اشتباه اوست .
بیشتر مردان فروردینی عاشق زندگی هستند و لحظه هایش را قدر می شمارند . شور و شوق کودکانه ی او به اطرافیانش هم انرژی مثبت می دهد . او یک ویژگی بد دارد ؛ زمانی که خاسته اش عملی شد همه چیز را فراموش می کند .
بدست آوردن یک مرد متولد فروردین کار راحتی است اما نگهداشتن او نه . اما نگهداشتن او کار چندان غیر ممکنی هم نیست .
مردان متولد این برج به دلیل جاذبه ظاهری ، اغلب جذاب هستند . ویژگی آتشین آنها موجب غرور و خودشیفتگی می شود . آنها از خود و جایگاه خود بسیار آگاه هستند . آنها به شریكی نیاز دارند كه زیرک باشد و به راحتی از پس تنظیم کارها برآید تا بتوانند با توافق ، با یكدیگر زندگی كنند و یك تیم واقعی باشند چون او از خطر نمی هراسد . قوچ مثل طاووس با ادا و اصول راه می رود و حتی معشوقه را هم رقیب خود به حساب می آورد و سعی می كند با او هم رقابت كند .
او فکر می کند آدم مهمی است به همین دلیل شکست را نمی پذیرد . او می خواهد مرکز توجه باشد و خودنمایی کند . او زن زیبا می خواهد تا با آن خودنمایی کند . البته او نمی تواند در برابر صورت زیبا مقاومت کند .
مرد فروردینی پدر خوبی است و سعی دارد بچه هایش را مرتب گردش ببرد و حتی اگر پسر بچه ای داشته باشد با او فوتبال بازی می کند . او دخترانش را خیلی دوست دارد و به قول معروف خیلی لی لی به لالایشان می گذارد . اما در مواقع لزوم هم پدری طوفانی می شود .
او آدمی نیست که در سکوت خودخوری کند ، به همین خاطر داد و هوار راه می اندازد اما به سرعت آتش عصبانیتش فروکش خواهد کرد و دوباره مهربان می شود . او تحمل تحقیر ندارد و اگر خانمش او را تحقیر کند از درون نابود خواهد شد . او از واقعیت های زندگی فرار می کند و به عشق و زندگی نگاهی کودکانه دارد .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 09:12

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.