Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

طالع بینی چینی

By فال روزانه مهر 05, 1397 479 0
طالع بینی چینی طالع بینی چینی

طالع بینی چینی ، هر سال در بهمن ماه سال جدیدی در چین شروع می شود . چینی ها از گاهشمار استفاده می کنند که ترکیبی از قمری و شمسی است و روزها ، ماه ها و سال ها را تعیین می کند . جشن سال نو چینی ها 15 روز تعطیلی دارد و با جشن فانوس ها پایان می یابد . این جشن سال نو در کشور هایی مانند چین ، هنگ کنگ ، تایوان ، برونئی ، کره ، مغولستان ، نپال ، بوتان ، ویتنام ، سنگاپور ، اندونزی ، مالزی ، فیلیپین و تایلند برگذار می شود .


طالع بینی چینی:


اساس این طالع بینی ریشه در سالی که شخص در آن به دنیا آمده است دارد . این سال ها براساس گاهشمار تعیین می شوند و شما برای این که بتوانید از این فال استفاده کنید اول باید بدانید در چه سالی به دنیا آمده اید . مردم قدیم چین 12 حیوان را انتخا بکرده و نام آن ها را بروی سال ها می گذاشتند . برای شروع فال از جدول زیر اسم حیوان سال تولد خود را پیدا کنید .

 


مشخصات متولدین سال موش در طالع بینی چینی:


موش تحت نفوذ جاذبه و تعرض به دنیا آمده است . او در نگاه اول به نظر آرام ، متعادل و شوخ است . زیر چهره ی آرام او درونی متلاطم وجود دارد ، اگر با یک متولد سال موش هم خانه شوید یا ب او به سفر بروید ، آن گاه نا آرامی های درون او را خواهید دید . او سر و صدا کردن را دوست دارد . رویاپردازی های موش بیشتر به هدف خرابکاری است اما گه گاهی هم به سازندگی منجر می شود . او عاشق میمون می شود و باید از اسب و گربه دور بماند .


مشخصات متولدین سال گاو در طالع بینی چینی:


متولدین این سال صبور ، کم حرف ، دقیق ، کند ، آرام ، کم حرف و صبور اند . آن ها روش متعادلی دارند و هوششان را پنهان می کنند . گاو تنهایی اش را دوست دارد و اهل تفکر است . او متعصبانه هدفش را تعقیب می کند . او به عشق به چشم یک معما نگاه می کند ولی معمولا با خروس ازدواج می کند . موش ، مار و میمون نیز می توانند در کنار او در زندگی آرامش داشته باشند اما ببر و بز اصلا موارد مناسبی نیستند .


مشخصات متولدین سال ببر در طالع بینی چینی:


ببر سرکش و عیب جو است . او زیر بار ظلم نمی رود و راحت طغیان می کند . او موجود بدی نیست ولی دلش می خواهد همیشه رهبر باشد ولی در اکثر مواقع شایستگی این کار را ندارد . میمون چه در عشق و چه در کار ببر را دست می اندازد . سگ و اژدها می توانند رابطه ی خوبی با ببر داشته باشند اما ببر باید از مار ، گاو و گربه دوری کند .


مشخصات متولدین سال گربه در طالع بینی چینی:


قدرت یادگیری بالایی دارد ، با استعداد ، با احتیاط ، دل نازک و لطیف ، عاشق جمع ، اهل غیبت و جاه طلب است . در رفاقت کم نمی گذارد و زود به گریه می افتد . با سگ خوب ، بز و خوک رفتار خوبی دارد ، نسبت به ببر بی تفاوت است ولی با موش خیلی بد است .


مشخصات متولدین سال اژدها در طالع بینی چینی:


او کمال گرا ، مغرور ، باهوش ، دوست داشتنی و باشکوه ، محکم و با اراده ، بخشنده ولی قدر نشناس است . او اشتباهش را می پذیرد اما به روی خودش نمی آورد . او با می تواند با موش ، خروس و مار رابطه ی خوبی برقرار می کند . تنها میمون می تواند اژدها را فریب دهد . اژدها باید از سگ دوری کند .


مشخصات متولدین مار در طالع بینی چینی:


با شوق ، شوخ طبع ، زیبا ، جذاب ، روشنفکر ، فیلسوف مآب ، با دقت ، ریسک ناپذیر ، سخت گیر . زنان مار معمولا بسیار زیبا هستند . مار وقت خود را تلف نمی کند و کم حرف است . او به حس ششم اش اعتماد دارد و آدم شناسی قهار است . او ثروتمند خواهد بود و در راه رسیدن به هدفش مصمم است . به هیچ مانعی اجازه نمی دهد سر راهش ایجاد شود . او سخاوتمند است و به مردم کمک می کند .


مشخصات متولدین سال اسب در طالع بینی چینی:


هنرمند ، شیک پوش ، جذاب ، خجالتی ، دوست داشتنی ، مذهبی ، خوش قلب ، دست و دلباز ، دوست دار آرامش ، رویاپرداز ، وقت نشناس ، زبان نیش دار دارد ، درکنار گربه ، خوک و اسب خوش بخت می شود . با سگ به هیچ عنوان سازگاری ندارد .


مشخصات متولدین سال میمون در طالع بینی چینی:


بدجنس ، شجاع ، پرتلاش ، شوخ ، مکار ، خود پسند ، ظاهرا روشنفکر ، سیاستمدار ، دانا ، فرصت طلب ، موجودی خود مرکز بین است و بسیار از خلاقیت و هوش خود استفاده می کند . او در کنار موش و اژدها خوشبخت خواهد شد .


مشخصات متولدین سال خروس در طالع بینی چینی:


مغرور ، یاوه گو ، صریج ، خوش لباس ، بی پروا ، خیال پرداز ، دلیر ، پر تحرک ، جمع زن ها را می پسندد . حالت تدافعی اش حمله است . جرئت دارد ولی در هر حال باید از گربه دوری کند . او با گاو و اژدها خوشبخت می شود .


مشخصات متولدین سال سگ در طالع بینی چینی:


ناراحتی هایش را بروز نمی دهد ، بد اخلاق است ، درونگرا ، یک دنده ، بدگمان ، بد بین ، ضد اجتماع ، وفادار ، درستکار و صادق ، وظیفه شناس ، با وجدان ، ظاهر ساده ای دارد . در عشق وفادار است . با اسب ، ببر و گربه خوشبخت می شود . بهتر است از اژدها و بز خود داری کند .


مشخصات متولدین سال خوک در طالع بینی چینی:


شاجاع و پرتلاش ، خودنما ، با دقت ، قابل اعتماد ، مادی گرا و عاشق پول ، رازدار ، ساده لوح ، رفیق خوب ، با بز و سگ خوب است . او باید از مار گریزان باشد ، ارتباط با مار برای او خطرناک است .

سخن پایانی:

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که این طالع بینی ها واقعی اند یا نه ، باید بگوییم این طالع بینی ها تقریبی است و بیشتر جنبه سرگرمی دارد . با ما در فال طالع بینی های چینی ، هندی ، یونانی ، مصری و خورشیدی همراه باشید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on پنج شنبه, 05 مهر 1397 09:27

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.