Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه دوشنبه 13 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 13, 1398 252 0
فال روزانه دوشنبه 13 خرداد 98 فال روزانه دوشنبه 13 خرداد 98

فال روزانه دوشنبه 13 خرداد 98


فروردین


امروز می تواند روز آزادی شما و روز شکستن زنجیرهایی باشد که احساس می کنید به دست و پایتان بسته شده اند. وقت آن فرا رسیده است که شما نقش فعال تری را در زندگی و سرنوشت خود ایفا کنید، پس آنچه در ذهنتان می گذرد را با خیالی راحت به زبان بیاورید و اینقدر نگران تأثیر کلامتان روی دیگران نباشید.

 

اردیبهشت


زمان مناسبی برای فروتنی نیست، شما مهارت های شگفت انگیزی دارید و باید در اطراف افرادی باشید که باعث نمایان شدن آنها خواهند شد.پیراستن و به خود رسیدن باعث افزایش اعتماد به نفیتان خواهد شد. فراموش نکنید که تمرین انجام دهید تا بتوانید فرم مناسب بدن خود را حفظ کنید، با وجود اضطراب های اخیرتان، روابط دوستانه، اجتماعی، و البته روابط عاشقانه شما تحت تاثیر قرار گرفته اند.

خرداد


امروز، یک روز ایده آل برای خارج شدن و فعال بودن است. اگر فرزندی دارید،بیشتر برایش وقت بگذارید. بهترین کار را برای به دست آوردن دل اطرافیانتان انجام دهید.شما بهترین ها را برای حفظ محیطی از هماهنگی و همدلی با کسانی که دوست دارید را امتحان کنید. رژیم غذایی سبک تر و بهتر ترجیح داده می شود؛ بنابراین شما می توانید با تمام چیزهای خوب، زندگی بهتری داشته باشید.

 

تیر


فعالیت های داوطلبانه می توانند به شما کمک کنند تا کمک ارزشمندی در جامعه خود داشته باشید. خطرات ضعف معده و روده دارید، تعادل رژیم غذایی خود را حفظ کنید. اگر خودتان را به امور عشقی غیر منطقی تسلیم کنید, ممکن است برایتان خوب باشند. . خودتان را با فکر کردن به این چیزها بیش از اندازه آزار ندهید، دنیا که به آخر نرسیده است، هنوز برای جبران اشتباهات خود وقت دارید.

 

مرداد


امروز انرژی فرصت هایی را برای شروعی تازه در هر حوزه از زندگی ارائه می دهد.زمانی را برای بررسی آنچه که کار نمی کند ،تعیین کنید و اهدافی را برای آینده داشته باشید. کورکورانه از شهود خود پیروی نکنید. سعی کنید نگرش خود نسبت به فرزندانتان را تعدیل کنید, وگرنه ارتباط مسدود خواهد شد. رویدادهای شگفت انگیزی در زندگی عشقی شما بوجود می اید، آن ها همه بد نخواهند بود.

 

شهریور


شما دارید وارد مرحله جدیدی می شوید که در آن زندگی عاطفیتان برای شما اهمیت و اولویت بسیاری پیدا می کند. از این فرصت استفاده کنید و تحولات لازم را در رابطه خود ایجاد نمایید و ایده های جدیدی را برای پیشرفت این رابطه به کار بگیرید. برای چیزهایی که بیشتر از همه لذت می برید، وقت بگذارید.شما می توانید حرکت های ظریف را به خوبی انجام دهید و پروژه های مهم خود را ارتقا دهید.

 

مهر


رفتار بی تفاوتی که با عصبانیت و یا حسادت ایجاد می شود، در مقابل منافع شما کار می کند. نهایت تلاش خود را بکنید که اجازه ندهید یک رفتار بد دیگر روز شما را خراب کند.بهتر است که بدانید صلح نشانه ضعف نیست. سعی کنید از آرامشی که پدید آمده است بهره بگیرید و تعادل و هماهنگی را بار دیگر در رابطه خود ایجاد کنید.

 

آبان


شما تنها کسی هستید که باید سعی کنید کمی ریسک کنید. قبل از اینکه خودتان را به دنیای ناشناخته پرتاب کنید، کمی زمان بگذارید تا به دقت امور مالی خود را بررسی کنید.بسیار احتمال دارد که توسط فردی که به سختی به شما شباهت دارد و در دنیایی کاملاً متفاوت از شما زندگی می کند، جذب شوید.

 

آذر


انرژی از شرایط سرسخت تسلیم شدن، از جمله نگرش شما در مورد گذشته، پشتیبانی می کند. هر احساس منفی که در ذهن شما محکم و تغییر ناپذیر شده است، در نهایت به شما بیش از هر کس دیگری آسیب خواهد رساند. اگر شما یک غم دیرینه را نگهداری می کنید، این یک روز خوب برای توقف است.

 

دی


امروزبرای بسیاری از دی ماهی ها، تراز بانکیشان در حال افزایش است. اگر شما احساس می کنید که هنوز کار زیادی برای انجام دارید، پس دست به کار شوید. ابتدا نیازهای خود را حتی جلوتر از خانواده و یا شغل قرار دهید. زمان سپری کردن برای استراحت با دوستان می تواند به شما کمک کند کار بهتری را در تمام مناطق انجام دهید.

 

بهمن


در مورد توانایی خود برای ارتباط شفاف و موثر مطمئن باشید.این به شما کمک می کند تصمیمات عاقلانه ای بگیرید. خطر اعتماد به نفس کاذب برایتان وجود دارد. این می تواند باعث شود که شما وانمود کنید که به افراد گوش می دهید، اما واقعا این کار را نمی کنید. برخی از پروژه های شما ممکن است به دلیل عدم آمادگی به طور بدی از بین بروند.

 

اسفند


تغییرات کیهانی برای شما نیز تغییرات قابل توجهی را در پیش خواهند داشت، خودتان را برای هر چیزی آماده کنید و از جوی که ایجاد شده است لذت ببرید. برای این که مورد توجه مردم قرار بگیرید لازم نیست حتما نابغه باشید یا کارهای خارق العاده انجام بدهید. در مورد خرج کردن بیشتر از آنچه که دارید محتاط باشید.

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.