Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه دوشنبه 19 شهریور

فال روزانه دوشنبه 19 شهریور فال روزانه دوشنبه 19 شهریور

فال روزانه 19 شهریور 1397 برای متولدین فروردین :

شما از بی تصمیمی خودتان شرمنده هستید و مردد بودنتان اعصاب خودتان را هم خرد کرده است . شما معمولا ایده هایتان را به تعویق می اندازید یا آن ها را نصفه انجام می دهید . امروز باید راه خود را عوض کنید ، چرا که زمان زیادی باقی نمانده است . باید در تصمیم گیری صریح بود تا بتوان از پس انجام آن برآمد .

 

فال روزانه 19 شهریور 97 برای متولدین اردیبهشت :

شما به از این شاخه به آن شاخه پریدن معروفید . نمی دانید در مرحله ی بعد باید چه کاری انجام دهید به خاطر همین کار دیگری را شروع می کنید . اهداف معینی برای خود تعیین کنید و تصور کنید زندگیتان بدون آن ها چگونه خواهد بود .

 

فال روزانه 19 شهریور 97 برای متولدین خرداد :

امروز کمی سرگردان و آشفته اید . ممکن است امروز تمرکز کردن به روی کارتان برایتان سخت باشد چون انرژی های زیادی دور و اطراف شما وجود دارد و نمی گذارد با خیال راحت کارتان را انجام دهید . با واکنش های احساسی می توانید این امرژی های پراکنده را تخلیه کنید . اندیشه و تفکر برای تقویت روح و روان عالی است اما بهتر است از کارهای غیر ضروری در امروز دوری کنید .

 

فال روزانه 19 شهریور 97 برای متولدین تیر:

شما به خاطر وفاداری به دوستانتان ، ضرر هایی را متحمل می شوید یا به خاطر تعهد در کار گروهی که در آن شرکت کرده اید ، از مسائل شخصیتان فاصله می گیرید . امروز ماه شما در خانه ارتباطات قرار گرفته و به شما کمک می کند تا بتوانید احساسات خود را بفهمید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید . ارتباطی که منجر به درک شود برای انسان ها ضروری است ، به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم این موقعیت که برایتان پیش آمده را قدر بدانید و با انسان هایی که فکر می کنید می توانند شما را درک کنند صحبت کنید .

 

فال روزانه 19 شهریور 97 برای متولدین مرداد :

زمانی از امروز را به بررسی گذشته و آینده ی خود اختصاص دهید . با خودتان فکر کنید تا الان چه کارهایی کرده اید ، الآن چه می کنید و در آینده می خواهید چه کار کنید . با انجام این کار مراحل بعدی زندگیتان برایتان مشخص می شود و دیگر لازم نیست لب بزنگاه خودتان را درگیر کنید . به روش ها و کارهایتان ثبات ببخشید تا خلاقیت در آن ها ظهور کند . لازم نیست برای کارهایتان انرژی زیادی بگذارید ، از خلاقیت خود بهره بگیرید تا بتوانید لیاقتتان را در هر کاری نشان دهید .

 

فال روزانه 19 شهریور 97 برای متولدین شهریور :

امروز شما بسیار سخت گیر و جدی خواهید شد ، چرا که ماه شما وارد ششمین خانه به نام نظم ترتیب می شود . شما از همکارانتان می خواهید تمام سعی و تلاش خود را به کار گیرند و تا می توانند کار را پیش ببرند . استاندارد های شما با دیگران متفاوت است . شما خیلی سخت گیر هستید اما خودتان همچین فکری در مورد خودتان ندارید و حس می کنید سخت گیری تان زیاد نیست و به جاست . همچنین فکر می کنید با دیگران به راحتی کنار می آیید . حواستان باشد ، تلاش برای رسیدن به اهداف خوب و شایسته ی تقدیر است ، اما قبل از آن فکر کنید به عنوان انسان چقدر برای خودتان وقت گذاشته اید ؟! حواستان باشد که میان کار کردن کمی هم زندگی کنید .

 

فال روزانه 19 شهریور 97 برای متولدین مهر :

امروز برای شما پر از اتفاقات جالب و عجیب خواهد بود ، چرا که اورانوس سال هاست که دور نشان شما می چرخد و برایتان اتفاقات عجیب رقم می زند . این اتفاقات هیجان انگیز وارد زندگی شخصی شما هم خواهند شد . این تغییرات شما را به اوج خواهند رساند . هر چیزی که مانع پیشرفتتان می شود را کنار بگذارید .

 

فال روزانه 19 شهریور 97 برا متولدین آبان :

امروز باید مقاومت خود را نشان دهید ، دوستانتان امروز به دلایل بیخودی از شما سخت گیری می کنند و شما را به رگبار انتقاد می بندند . خوشبختانه شما آنقدر مقاوم و توانمند هستید که بتوانید از انرژیتان بهینه استفاده کنید . ممکن است امروز شما تلاش کنید از خودتان و درستکاریتان با بحث و جدل دفاع کنید ولی باید بدانید که کاری از پیش نخواهد رفت . انرژی خود را هدر ندهید .

 

فال روزانه 19 شهریور 1397 برای متولدین آذر :

شما به دیگران خیلی کمک می کنید تا به اهدافشان برسند . افراد زیادی در مسائل زندگیشان از شما کمک می گیرند ، ولی خودتان از کوزه شکسته آب می خورید . انقدر احساس بدبختی نکنید ، بیشتر این احساسات منفی شما حاصل تلقین های خودتان است . هدف هایتان را تعیین کنید ، آن ها را روی کاغذ بیاورید و پله هایی را برای رسیدن به آن ها مشخص کنید .

 

فال روزانه 19 شهریور 1397 برای متولدین دی :

شما در باره آینده ای که پیش رویتان است هیچ قضاوتی ندارید . نمی دانید جریان زندگی شما را به کدام طرف خواهد برد ، و هیچ نظر یا حسی هم نسبت به آن ندارید . شما نسبت به گذشته تان سخت گیر هستید . حقایق را دوباره بنویسید تا ذهنتان آزاد شود .

 

فال روزانه 19 شهریور 1397 برای متولدین بهمن :

امروز روز سنگینی برای شما خواهد بود ، کلی کار برای انجام دادن خواهید داشت و اگر دوستانتان به شما کمک نکنند ، حسابی به شما فشار خواهد آمد . دیدتان را مثبت کنید و با انرژی مثبت درباره عقاید اطرافتان صحبت کنید . به خاطر نعمت هایی که دارید شکرگزار باشید .

 

فال روزانه 19 شهریور 1397 برای متولدین اسفند :

شما امروز با حال خوبی به کار مشغول می شوید . رئیستان امروز شما را به دقت زیر نظر می گیرد و همین باعث می شود شما تمرکز بیشتری داشته باشید . این نظارت شما را خوشحال می کند چرا که به شما این فرصت را می دهد که خودتان را اثبات کنید و شایستگی تان را به رئیستان نشان دهید . شما به خوبی از اداره ی بحران ها بر خواهید آمد و اعتماد به نفس شما حس امنیت به اطرافیانتان منتقل می کند .

Rate this item
(9 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 10:09

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.