Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 20, 1398 278 0
فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 98 فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 98

فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 98

فروردین


این روزها ممکن است که زندگی برایتان تکراری و خسته کننده باشد باید خودتان آستین همت را بالا بزنید و تغییراتی هرچند کوچک در زندگی خودتان پدید آورید تا از این کسلی خارج شوید. خبرهایی که امروز دریافت خواهید کرد روحیه تان را بهتر خواهند کرد و مژده ی رسیدن روزها و اتفاقات خوب را به شما خواهند داد .

 

اردیبهشت


شما این روز ها نمی توانید در انتخاب کردن به اندازه ای که خودتان انتظار دارید موفق باشید، به همین دلیل هم بهتر است به جای تلاش برای اینکه حرکت کنید بهتر است کمی دست نگه دارید تا اوضاع کمی آرام شود و بتوانید با ذهنی آرام شرایط را تحلیل کرده و با برداشتن گام هایی درست اوضاع را تحت کنترل در بیاورید.

 

خرداد


امروز روز مناسبی برای حل مشکلاتتان با همسرتان یا عشقتان است که حتما حتما از این روز استفاده کنید و باهم به گفت و گو بپردازید. با صبر و حوصله، آستانه تحمل خود را بالا ببر و به آینده امیدوار باش ركود اقتصادی تو همیشه اینگونه نخواهد ماند و تغییر می‌كند.

 

تیر


این روزها تمام فکر و ذهن شما شده یک هدف، هدفی که برای رسیدن به آن با همه چیز درگیر هستید اینکه برای رسیدن به یک هدف تمرکز داشته باشید عالی است اما باید این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است مشکلات دیگری سر راهتان سبز شود نباید از تمام اتفاقات زندگی غافل شوید باید بر روی تمام مشکلات تسلط داشته باشید تا بتوانید همه را حل کنید.

 

مرداد


امروز روز خوبی برایتان خواهد بود امروز خبر بدی در مورد اتفاقی که برای یکی از دوستان و آشنایانتان افتاده است به گوشتان خواهد رسید که باعث نگرانی و ناراحتی شما خواهد شد، هر چه سریعتر با این شخص تماس بگیرید و جویای احوالش شوید. بهتر است کمی غرور را کنار گذاشته و با اطرافیان مناسب تر برخورد کنید.

 

شهریور


امروز سطح انرژی شما کاهش پیدا می کند برای اینکه انرژی لازم را همانند روز های قبل داشته باشید بهتر است که با خانواده یا فرزندتان به بیرون بروید کمی وقت بگذارید کمی تفریح حسابی حال و هوای شما را عوض می کند. بهتر است که در زندگی نا امیدی را کنار بگذاری و با انگیزه و امید برای زندگی تلاش کنی.

 

مهر


اگر می خواهید موفق باشید و به اهدافی که برای خودتان در نظر گرفته اید دست پیدا کنید باید یاد بگیرید که خودتان را با تغییرات وفق دهید و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید. شما مجبور نیستید پول زیادی صرف کنید تا تغییرات هیجان انگیز داشته باشید.زمانی را با همسرتان یا خانواده تان به تفریح و خوش گذرونی مثل دور همی های ساده بپردازید.

 

آبان


بهتر است که بدانید در یک وضعیت احساسی، تنها زمان مشخص می کند که چه اتفاقی می افتد. حداکثر توجه خود را به مسائل مالی و کاری جلب کنید، مدیریت بودجه مهم است و حساب تان را کنترل کنید. جو ماهانه امروزی با تقویت عقل، آرزوهای صلح آمیز عشق را ترجیح می دهد.بهتر است اگر مشکلی باعث ناراحتی شما شد با کمی پیاده روی اعصاب خودتان را آرام کنید.

 

آذر


برای اینکه وضعیت شما رو به بهبود برود بهتر است کمی استراحت کنید و خوب بخوابید تا اعصابتان آرام شود شما خیلی عصبی می شوید و زود از کوره در می روید انجام دادن فداکاری برای چیزی که ارزش دارد برایتان آسان خواهد بود. امشب برای لذت بردن مناسب است بهتر است که کمی با ملایمت با عشقتان صحبت کنید و در روابط نان از دروغ گفتن پرهیز کنید.

 

دی


امروز روز مناسبی برای خرید نمی باشد اگر امروز قصد این را دارید که به خرید بروید باید خیلی بیشتر از همیشه حواستان را جمع کنید، زیرا احتمال اینکه برخی فروشنده ها با استفاده از مهارت های حرفه ای خود اجناس بی کیفیت و یا غیر ضروری که در واقع هیچ نیازی به آنها ندارید را به شما بفروشند بسیار زیاد خواهد بود.

 

بهمن


در خانواده ممکن است برخی از سوء تفاهم ها فضا را پرتنش کرده باشد، که با صحبت کردن می توانید آنها را حل و فصل کنید. خودتان را تحت فشار بیش از حد قرار ندهید و کمی بیشتر استراحت کنید. امروز خلق و خو و روابط عاشقانه شما بی نظیر خواهد بود ، سعی کنید تا همه احساساتتان را برای شخص خاص خود بروز دهید و درونتان پنهان نکنید.

 

اسفند


اعتماد به نفس شما این روزها به میزان قابل توجهی زیاد شده است و همین به شما کمک می کند تا روز به روز اعتماد و باور بیشتری نسبت به خودتان داشته باشید. امروز یکی از آن روزهایی است که می توانید خیلی خوش بگذرانید و لذت ببرید از زندگی البته برای لذت بردن لازم نیست چیزهای خارق العاده ای را تجربه کنید با چیزهای ساده هم میشه از زندگی لذت برد.

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.