Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه دوشنبه 23 مهر

فال روزانه دوشنبه 23 مهر ، از امروزتان شما را مطلع می کند !


فروردین ماه :

شما امروز در مورد عشق و روابط عاطفی با کسی صحبت می کنید ، ولی این مکالمه به جایی پیش نمی رود . خودتان را آزاد کنید و حرف هایی را که می خواهید بزنید ، بیان کنید . متاسفانه پی خواهید برد که یکی از دوستان و همکارانتان شما را فریب داده است . صبور باشید و به جای عکس العمل های تند با ملایمتت صحبت کنید .

اردیبهشت ماه :

بهتر است امروز در انتخاب کلمه های خود دقت داشته باشید چون ممکن است باعث شوید سو تفاهم راه بیوفتد . شما در دنیای رویایی خود سیر می کنید ولی بهتر است گه گاهی هم به دنیای واقعی رجوع کنید . با خوش شانسی و فرصت هایی که بر سر راهتان قرار دارد سر لج بر ندارید . با آرامش کار را پیش ببرید .

خرداد ماه :

گاهی زمانی که در فعالیت های گروهی شرکت می کنید ، از گفتن احساسات خود هراس دارید . شما از حرف زدن جلوی هیچ کس نمی هراسید اما حرف زدن در جمع برای شما سخت و ترسناک است . امروز ترس را کنار گذاشته و حرفتان را بزنید ، لازم نیست تمام جزئیات را ذکر کنید ، کافیست بسته به باور هایتان زمانی را صرف فعالیت های معنوی کنید .


تیر ماه :

کمی اطرافیانتان را تنها بگذارید و اجازه دهید کمی در کارهایشان خلاقیت به کار ببرند . اجازه دهید کسی که شما را دوست دارد ، خودش برای ماندن و یا رفتن تصمیم بگیرد ، درست نیست کسی را مجبور به دوست داشتن خودتان کنید . از او بخواهید که بماند ولی مجبورش نکنید ! علاقه تان را نشان دهید اما اصرار نکنید . زندکی در جریان است .


مرداد ماه :

بهتر است امروز با هیچ کس جز یک روانشناس در مورد رابطه عاطفیتان صحبت نکنید . اگر در روزهای اول این رابطه سر می کنید ، شکاک بودن اصلا چیز بدی برای شما نیست . باید بدانید برای پیش بردن رابطه تان باید منطقی تر فکر و رفتار کنید .


شهریور ماه :

امروز اوضاع مرتب است . بالاخره این حس به شما دست داد که زندگیتان دارد سر و سامان می گیرد . همه چیز دارد برای ورود شما به رابطه ای عاطفی جدی تر می شود . زمانی از امروزتان را صرف کسی کنید که دوستش دارید و در کنار او باشید . این رابطه برای شما خوب است .


مهر ماه :

شما اصلا دوست ندارید محدودیت ها را بپذیرید . محدودیت ها برای شما تعریف شده نیستند ، اما بهتر است آن ها را بپذیرید چون این تنها کاری است که اکنون از دست شما بر می آید . لازم نیست تا این حد غرق کار شوید ، با خودتان فکر کنید در این مدت چقدر برای عزیزانتان زمان گذاشته اید .


آبان ماه :

امروز به خاطر نعماتی که در دست دارید شکر گذار خداوند باشید . از کسانی که شما را کمک کرده اند تا به این جایی که هستید برسید ، سپاس گذاری کنید . برای اهداف بزرگتان برنامه ریزی کنید . اگر فکرتان برای برنامه ریزی یاری نمی کند ، مدتی را در طبیعت بگذانید تا آرامش بگیرید . عصبانی شدن چندان هم چیز بدی نیست ، اگر کسی حق شما را پایمال می کند و حرف حساب نمی فهمد ، این کار را انجام دهید .


آذر ماه :

امروز به چالش کشیده شدن شما و افکاری که دارید می تواند باعث شود در حرف زدن زیاده روی کنید . سر سری قول ندهید و قبل از قول دادن بیشتر فکر کنید . از دادن وعده هایی که نمی توانید آن ها را عملی کنید خودداری کنید و تا جایی که می توانید برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید اما بهتر است زمانی در این برنامه ریزی را برای اتفاقات غیر منتظره اختصاص دهید .


دی ماه :

روابط عاطفی شما امروز به طرز فوق العاده ای پیشرفت می کنند . خود واقعیتان باشید تا دیگران را جذب کنید . شما این روز ها می توانید به کسانی که دوستشان دارید بیشتر از قبل نزدیک شوید . سعی کنید رابطه عاطفی خود را با به کار گیری کلمات عاطفی زنده نگهدارید . در حال حاضر چندان متوجه ممسائلی که اطرافتان رخ می دهد نیستید ، پس بهتر است تصمیم گیری در مورد آن ها را به موقع دیگری موکول کنید .


بهمن ماه :

شاید دلتان بخواهد با یکی از دوستان قدیمیتان تماس گرفته و حالش را بپرسید . این مکالمه به صحبتی طولانی منجر می شود . شما در مورد مسائل اساسی زندگی با هم همکلام می شوید و ممکن است پس از پایان مکالمه ، ذهنتان پر از افکار آشفته و پراکنده شود . شاید در موقعیت ریسک قرار گرفته باشید ، اما بدانید که اگر بدون هیچ تحقیقی زیاده روی کنید ممکن است دچار زیان بزرگی شوید .


اسفند ماه :

روابط عاطفی شما در حال حاضر چنان که انتظار دارید پیش نمی روند . نباید بگذارید این اتفاق باعث دلسردی شما از رابطه تان شود ، زمان همه چیز را درست می کند . اعتماد به نفس خود را افزایش دهید چون ممکن است روزی کسی نباشد که شما را حمایت کند . اگر چیزی هست که شما را آزار می دهد ، بهتر است راجع به آن با دیگران صحبت کنید .


Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.