Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

فال روزانه دوشنبه 26 شهریور

فال روزانه ی دوشنبه 26 شهریور ، به شما از امروزتان می گوید !


فروردین ماه :

ماه به نشان شما بازگشته است ، به همین دلیل شما می توانید مسئولیت های بیشتری را قبول کنید ولی این کار می تواند برایتان مشکل ساز شود . شما توانایی انجام کارهای فوق العاده را دارید اما به نیاز هایتان واقع بینانه نگاه نمی کنید و از طرفی طاقت شکست ندارید . توقعاتتان را پایین بیاورید تا زندگی بهتری داشته باشید .


اردیبهشت ماه :

امروز بعضی چیز ها از شما  پنهان می ماند چون ماه در دوازدهمین خانه ی شما یعنی خانه ی راز ها قرار دارد ؛ به همین دلیل شما نمی توانید بفهمید احساساتتان به خاطر چیست ؟ برای شما خیلی مهم است بفهمید چه چیزی دارد از دستتان می رود اما شما نمی توانید متوجه این چیزها شوید و همین شما را کلافه می کند . سعی کنید امروز به دانسته های فعلیتان بسنده کنید .


خرداد ماه :

پنجمین خانه ی طالع شما یعنی عشق و دوازدهمین خانه ی طالع شما یعنی محبت ، پر جنب و جوش شده اند ، به همین دلیل شما نمی توانید راحت روی کارتان تمرکز کنید . از طرفی اورانوس غیر قابل پیش بینی هم به سمت آن ها حرکت کرده و اتفاق های عجیبی برای شما رقم می زند . سعی کنید امروز را کار نکنید .


تیر ماه :

لازم نیست امروز منتظر باشید تا رئیستان به شما دستور بدهد ، شما راحت می توانید بفهمید او از شما چه می خواهد اما باز هم حواستان را جمع کنید که افتضاح به بار نیاورید . شما دید سازنده ای دارید که با صرف کمی وقت می توانید از آن استفاده کنید ، به جای کار های بیهوده ، به آن بپردازید .


مرداد ماه :

شما امروز شور و هیجانی کنترل نشده دارید و این باعث می شود دوستان و همکارانتان تعجب کنند و شاید خوشحال شوند . شما با خیال راحت می توانید از آرزو هایتان با آن ها حرف بزنید ، آن ها از شنیدن آرزو های بزرگ شما خسته نمی شوند . برای اثبات این که شما فقط ادعا نیستید به منتقدان خود ، باید دست به کار شوید .


شهریور ماه :

احتمالا امروز یکی از دوستان یا همکارانتان کار زشت و زننده ای انجام می دهد و باعث تعجب شما می شود . شما با کارش کاملا مخالفید اما بهتر است به جای بیان تعجب و قضاوت منفی تان ، موقعیت خود را حفظ کرده و خونسرد باشید .


مهر ماه :

اورانوس خلق شما را به سمت بی تفاوتی کشانده ولی ونوس به شما علایق و خواسته هایتان را نشان  می دهد . شما به کسی یا چیزی در محل کارتان وابسته شده اید اما این وابستگی عاشقانه نیست چون شما نمی خواهید عاشق شوید و آزادی هایتان را از دست بدهید . سعی کنید میانه رو باشید .


آبان ماه :

شما امروز ابتکار زیادی در ذهنتان دارید و با آن ها می توانید کارهایتان را سریع تر انجام دهید اما نمی دانید باید راه مطمئن روزمره تان را پیش بگیرید یا باید نوآوری داشته باشید . در کنار این ها شما دلتان می خواهد با تعدادی از دوستان صمیمیتان به تفریح بپردازید اما خودتان خوب می دانید که باید کارتان را در اولویت قرار دهید .


آذر ماه :

شما اصلا برایتان مهم نیست که چقدر کار دارید ، شما فقط قول می دهید و به راحتی قولتان را زیر پا می گذارید چون همیشه مشغول تفریح هستید . امروز مجبورید سخت کار کنید تا بتوانید در آینده به تفریح بپردازید .


دی ماه :

ذهن شما امروز به شدت مشغول است مخصوصا وقتی یکی از اعضای خانواده تان یا دوست صمیمیتان به شما نیاز دارد نمی توانید راحت روی کارتان تمرکز کنید . امروز به مشکلات شخصیتان رسیدگی کنید و به بهانه ی کار از زیر بار مسئولیت آن فرار نکنید . امروز به مشکلات زندگی خصوصیتان بپردازید و کارهای خود را به روز دیگری موکول کنید .


بهمن ماه :

شما می خواهید امروز در کارتان ابتکار به خرج دهید چون از روش های قبلی خسته شده اید . اما بدانید قرار نیست شانس همیشه همراه شما نخواهد بود . تغییر دادن روش های درست قبلی اصلا کار درستی نیست .


اسفند ماه :

شما امروز سر موضوعی شخصی با یکی از همکارانتان دچار اختلاف می شوید . این موضوع شما را ناراحت می کند چون به آن شخص وابسته اید . شما به درستی حرف خودتان ایمان دارید اما از آن جا که نمی توانید تنهایی از پس کارها بر بیایید به دوست یا همکارتان ملحق خواهید شد .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 09:51

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.