Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه دوشنبه 30 مهر

فال روزانه دوشنبه 30 مهر فال روزانه دوشنبه 30 مهر فال روزانه دوشنبه 30 مهر

فال روزانه دوشنبه 30 مهر به شما از امروزتان می گوید !

 

فروردین ماه :

امروز مثبت بینی شما خیلی به کارتان خواهد آمد . هر چقدر با آرامش و بی نگرانی کارهایتان را انجام دهید نتیجه کارتان بهتر خواهد بود و مشکلات را راحت تر حل خواهید کرد . هروقت دیدید اوضاع دارد بیش از حد جدی می شود کمی شوخی و خنده را به فضا اضافه کنید و به دیگران هم یادآوری کنید که اتزم نیشست زندگی را این قدر برای خود و دیگران سخت کنند . اعتماد به نفس داشته باشید و اجازه ندهید چیزهای کوچکی که شما را خجالت می دهند ، مانع پیشرفت شما شوند . نقاط قوت شما خیلی بیشتر از ضعف هایتان است ، پس به خودتان اعتماد داشته و سعی کنید این واقعیت را در عمل هم به دیگران نشان دهید .

 

اردیبهشت ماه :

مشکلات سختی که سعی در نادیده گرفتن آن ها داشته اید و تا جای ممکن از رویارویی با آنها طفره رفته اید امروز به سراغتان خواهند آمد و این بار راه فراری وجود ندارد و باید با آن ها مقابله کنید . شاید در آغاز کار می شد این مشکلات را لحاظ نکرد ، اما حالا به رسیدگی فوری شما نیاز دارند . اگر فکر می کنید آمادگی کامل را برای اینکه با آنها روبرو شوید ندارید از یک نفر که مهارت و تجربه ی بیشتری دارد تقاضای کمک کنید . البته باید مواظب باشید کسی را برای مشورت انتخاب کنید که قصد سو استفاده نداشته باشد . نگران نباشید ، تا پایان روز اتفاقات بهتری خواهد افتاد .

 

خرداد ماه :

امروز افراد زیادی برای مشورت کردن با شما سر و دست می شکانند ، امثل این که شما امروز جواب همه چیز را می دانید و با علم غیبتان چیز هایی را می بینید که دیگران نمی بینند . به قدرت تشخیص خودتان و توانایی های ذهنی خود اعتماد کنید و اجازه ندهید که افکار بیهوده محدودتان کنند و جلوی بروز خلاقیت ذهنی شما را بگیرند . زمانی که احساس می کنید زیاده روی کرده اید ،ممکن است از پیشرفت باز مانده و به عقب گام بردارید . اگر تا آخرین حد ممکن پیش نروید هرگز نخواهید دانست آخرین حد ممکن کجاست ! شما نباید اجازه دهید انرژی های منفی خودتان و دیگران سد راهتان شوند ، پس مثبت فکر کنید تا مثبت روی دهد !

 

تیر ماه :

امروز از همیشه برونگرا تر شده اید و دلتان می خواهد  با دیگران صحبت کرده و ارتباط داشته باشید . سعی کنید با دیگران رفتار خوبی داشته باشید تا بتوانید با همراه شدن با افراد مناسب قدرت بیشتری یافته و به زندگیتان شور و هیجان ببخشید . اگر نقاط ضعف و نقاط قدرت دیگران را بشناسید ، بهتر می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید . امروز بین خودتان و کسی که عاشقش هستید ، به طور اتفاقی و بدون هیچ دلیلی احساس فاصله و دوری می کنید . رفتار او می تواند شما را ناراحت و ذهنتان را دچار گیجی و احساس سردرگمی کند . خوشبختانه شما خیلی زود می توانید به حالت عادی بازگردید ، ولی تا مدتی حالت دفاعی خواهید داشت .

 

مرداد ماه  :

شما یک رهبر عالی هستید و امروز روابط اجتماعی شما قوی تر از قبل شده است ، به طوری که دوستان و اطرافیانتان از شما می خواهند که آنها را راهنمایی کنید . به جای اینکه در زمان خوشی پیشروی آنان باشید ، باید سعی کنید شور و هیجان را ثابت نگه دارید . اگر این احساس بیش از حد باشد و سپس ناپدید شود به نفع هیچ کس نیست . در ابتدا به آرامی حرکت کنید و سپس در طول روز به سرعت حرکتتان بیافزایید .

 

شهریور ماه :

شما شاید کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید و حتی هنگامی که یکی از آنها را تمام کنید ، به نظر می رسد که کارآیی شما بهبود یافته است . در حالی که امروز برای یک موقعیت اجتماعی برنامه ریزی می کنید ، ممکن است که اتفاقات خوبی برایتان پیش بیاید . کار هایی را انجام بدهید که بعد از تلاش و سختی کشیدن بتوانید از آنها لذت ببرید . نیازی نیست که علایق تان را برای راحتی یک شخص دیگری سرکوب کنید ؛ شما لیاقت رسیدن به هدف هایتان را دارید .

 

مهر ماه :

شما امروز خیلی سعی دارید که بهترین روی خود را به طرف مقابل نشان داده و وعده وعید هایتان را عمل کنید به همین دلیل هم وقت زیادی برای تفریح و استراحت نخواهید داشت . این چیزی نیست که تحملش برای شما آسان باشد ، اما در حال حاضر کار دیگری از دستتان بر نخواهد آمد . منتظر اتفاق های خوب نباشید تا در زندگیتان رخ دهد و شما را خوشحال کند ، خودتان به دنبال آن رفته و در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید ، اکنون برای شما بهترین زمان برای پیشرف و تغییر است. امروز دوست دارید بدون آنکه به فکر شریک عاطفیتان باشید کمی با خودتان به تنهایی تفریح کنید . در حقیقت هیچ اشکالی ندارد بخواهید هیچ اشکالی ندارد که بخواهید هر از گاهی با خودتان خلوت کنید .

 

آبان ماه :

انرژی فوق العاده ای در امروز نهفته است که شما را قادر می سازد کارهایتان خیلی سریعتر و بهتر از میزان مورد نیاز و انتظارتان انجام دهید . دیگران هم با اشتیاقی بی سابقه آماده اند تا هرگاه به کمک نیاز داشتید شما را مورد حمایت خود قرار دهند. برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن باید توانایی بالای خودتان در مدیریت و رهبری را با دانشی که دیگران دارند و می توانند در اختیار شما قرار دهند ترکیب کنید تا با این ترکیب قدرتمند در هر زمینه ای که قصدش را داشته باشید پیشرفت و موفقیت را به دست بیاورید . اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر ، خوب یا بد ، در زمینه عاطفیتان نیست ؛ لطفا کمی دست نگه دارید .

 

آذر ماه :

انرژی فوق العاده ای در امروز نهفته است که شما را قادر می سازد ، کارهایتان خیلی سریعتر و بهتر از میزان مورد نیاز و انتظارتان انجام دهید. دیگران هم با اشتیاقی بی سابقه آماده اند تا هرگاه به کمک نیاز داشتید شما را مورد حمایت خود قرار دهند . برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن باید توانایی بالای خودتان در مدیریت و رهبری را با دانشی که دیگران دارند و می توانند در اختیار شما قرار دهند ترکیب کنید تا با این ترکیب قدرتمند در هر زمینه ای که قصدش را داشته باشید پیشرفت و موفقیت را به دست بیاورید . اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر ، خوب یا بد ، در زمینه عاطفیتان نیست ؛ لطفا کمی دست نگه دارید .

 

دی ماه :

موانعی که از وجودشان آگاه بوده اید اما سعی در نادیده گرفتن آن ها داشته اید امروز به صورتی کاملا غیر منتظره سد راهتان خواهند شد و تا زمانی که آنها را از بین نبرید نخواهید توانست به راهتان ادامه دهید . مواظب حرف هایی که می زنید باشید ؛ شاید به خاطر شرایط به وجود آمده ناراحت و عصبی باشید ، اما اثرات حرف هایی که می زنید می توانند خیلی بدتر از آن چیزی باشند که انتظارش را دارید . در حال حاضر هیچ جایی برای داشتن احساس شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان وجود ندارد ، پس تمام ایمانی که به خودتان دارید را به کار بگیرید و با تمام وجود برای رهایی از این وضع تلاش کنید . فرصت هایی برای کسب درآمد بیشتر دارند برای شما به وجود می آیند .

 

بهمن ماه :

همزمان با قرار گرفتن ماه در دوازدهمین خانه رازهای شما ، شما دلتان نمی خواهد با شخص دیگری درباره نیازهایتان صحبت کنید . این حس خوبی است که کسی بداند شما چه می خواهید اما شاید این باعث شود نتوانید به چیزی که می خواهید برسید . رابطه های شما مدتی است که سرد شده است پس نباید انتظار داشته باشید از شما به گرمی استقبال شود . البته نگران نباشید ، این سردی موقتی است . صحبت کردن در مورد احساس هایتان به طور منطقی می تواند در آینده برایتان مفید باشد .

 

اسفند ماه :

به جای این که خودتان را با غم و غصه آزار دهید ، خودتان را با کائنات همراه کرده و شاد باشید . سعی کنید امروز را برای خود و اطرافیانتان به روز خوبی تبدیل کنید . سعی کنید اسیر احساسات نشوید و اجازه دهید عقلتان در حل مشکلات کنترل اوضاع را به دست بگیرد . ذهن شما به خوبی عمل می کند و عملکرد خوب آن باعث می شود شما دید بهتری به شرایط کنونی تان داشته باشید . شما می توانید تصمیمات درستی با استفاده از عقلتان بگیرید ، پس از این توانایی استفاده کرده و دنیا را به جای بهتری برای زندگی کردن تبدبل کنید .

Rate this item
(3 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.