Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه سه شنبه 1 آبان

فال روزانه سه شنبه 1 آبان فال روزانه سه شنبه 1 آبان فال روزانه سه شنبه 1 آبان

فال روزانه سه شنبه 1 آبان شما را از آینده مطلع می کند !

 

فروردین ماه :

امروز دغدغه شما بیشتر از سایر اوقات است به طوری که دوست دارید از همه زندگی بگذرید و به جایی دور دست بروید . این روزها به سفر یا حتی مهاجرت به کشورهای دیگر فکر می کنید . بهتر است که از همین حالا برای شروع برنامه ریزی کنید . دقت داشته باشید زیرا اضطراب زیاد می تواند روی سلامتی تان هم تاثیر منفی بگذارد . سعی کنید این تنش ها را به گونه ای تخلیه کنید . با دوستی عهد بسته اید که بهتر است سریعا به آن عمل کنید .

 

اردیبهشت ماه :

به خاطر یکی از اعضای خانواده ، دوست یا یکی از عزیزانتان مجبور می شوید که برنامه هایتان را عوض کنید و از مسیری که در نظر داشتید ، صرف نظر کنید . اگر چه این موضوع تمرکز شما را بهم می ریزد اما از این که کمکی از دستتان بر می آید ، خوشحال هستید . امروز دقت و انرژی تان را روی کارهایی که قصد انجام شان را دارید ، بالا ببرید در غیر این صورت ممکن است اشتباهات تان هیچ وقت جبران نشوند . اگر کسی که دوستش دارید را ناراحت کرده اید ، بهتر است که همین حالا جبران کنید .

 

خرداد ماه :

امروز با افراد مختلفی ارتباط خواهید داشت . تماس های زیادی نیز به شما می شود اما سعی کنید که خونسردی خود را حفظ کنید . حتی اگر از کارهایتان جا ماندید ، اصلا مهم نیست چرا که این تماس ها برایتان بسیار خوب خواهد بود . در بحث با شخصی امروز عصبانی می شوید و کنترلتان را از دست می دهید ، برای خروج از این حال و هوا بهتر است که عصر خود را در بیرون از خانه و در کنار دوستان تان بگذرانید . به زودی این فرصت را می یابید تا کاری را که تا به حال انجام نداده اید ، انجام دهید . از تغییر و شروع نترسید و از این فرصت تمام استفاده را بکنید .

 

تیر ماه :

امروز متوجه می شوید که دوستی پشت سر شما حرفی زده است اما بهتر است تا کاملا مطمئن نشده اید ، هیچ کاری انجام ندهید . تنها آنچه خودتان می بینید اهمیت دارد نه چیزی که از دیگران می شنوید . رازی پیش خودتان دارید که می خواهید آن را فاش کنید اما بهتر است به فکر نتایج بعد آن هم باشید . ممکن است که نظرات مختلفی از دیگران بشنوید که چندان هم برایتان خوشایند نباشد اما به راه خود ادامه دهید . زیرا اگر به چیزی که قلبتان می گوید گوش ندهید ، بعدها پشیمان خواهید شد .

 

مرداد ماه :

اگرچه شما فرد پر تحملی هستید اما امروز خیلی زود ازچیزی که انتظارش را دارید ، کوره در می روید . این عصبانیت در محیط کار می تواند به ضرر شما تمام شود ، بنابراین بهتر است که خودتان را کنترل کنید در غیر این صورت مجبور می شوید که زمان و انرژی زیادی را برای جبران آن صرف کنید . دوست دارید کودک درونتان در چنین روزی از انزوا بیرون بیاید و کمی شیطنت کند ، بهتر است که او را به حال خودش بگذارید و از شوق کودکانه اش تا می توانید لذت را ببرید .

 

شهریور ماه :

اگر خطایی از شما سر زد ، به جای سر باز کردن از آن سعی کنید که با آن روبرو شده و از آن یاد بگیرید . اغلب این انرژی های منفی که شما در اطراف تان احساس می کنید ، از سوی خودتان به خودتان باز می گردد . پس بهتر است مثبت نگر باشید تا اتفاقات خوب نیز راهشان را به سمت تان کج کند . امروز با فردی آشنا می شوید که به نظرتان با بقیه فرق دارد . حتی اگر فکر می کنید که او با شما ارتباط موثری برقرار نخواهد کرد ، سعی خودتان را بکنید ، در غیر این صورت پشیمان خواهید شد .

 

مهر ماه :

امروز با پیشنهادات دیگران محاصره می شوید ، هر کسی هر چیزی دلش می خواهد به شما می گوید و شما هم دقیقا نمی دانید که چگونه آن ها را مدیریت کنید . بهتر است کمی به خودتان فرصت دهید تا بی گدار به آب نزنید ، در غیر این صورت ممکن است اعتبار خود را از دست بدهید . به یک میهمانی دعوت خواهید شد ، بهتر است بهترین لباس خود را به تن کنید و در آن حضور یابید . اتفاقات خوبی در آن مکان برای شما خواهد افتاد که تا مدت های طولانی اثرات خوبی در زندگی تان خواهد داشت .

 

آبان ماه :

دلتان می خواهد که در فعالیت های گروهی شرکت کنید . این همکاری هم می تواند کاری باشد و هم دوستانه و شاد . منتظر بقیه نمانید ، خودتان اتفاق های خوب را رقم بزنید و از آن لذت ببرید . در روزی مثل امروز از پر خوری بپرهیزید زیرا ممکن است سلامتی تان را به تهدید کند و مجبورتان کند که فردا را در خانه مانده به استراحت بگذرانید . شخصی به طرز قابل توجهی به شما توجه می کند ، بد نیست که شما نیز اورا جدی تر بگیرید و به رابطه با او فکر کنید .

 

آذر ماه :

امروز آنقدر حجم و فشار کارتان فشرده و زیاد است که دلتان می خواهد همه را یک جا بگذارید و فرار کنید . امروز حتی زمان غذا خوردن هم ندارید . این فشارکاری روی روابط خانوادگی تان نیز تاثیر می گذارد . از این رو بهتر است که پس از ساعت کاری مستقیم به خانه بروید و خستگی در کنید . امروز زمان مناسبی برای دیدارهای دوستانه نخواهد بود . خبری به شما می رسد ، ابتدا فکر می کنید صحت ندارد اما با اندکی پرس و جو می بینید که درست بوده . این خبر تغییرات مثبتی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد .

 

دی ماه :

از قضاوت دیگران دست بردارید زیرا این کار بیشترین ضرر را به خودتان می رساند . اگر فردی دلتان را شکسته ، سرتان را با چیز های دیگر گرم کنید تا زمان مشکل را حل کند . راه جدیدی به رویتان باز شده که باید آن را طی کنید پس بهتر است ترس هایتان را کنار بگذارید و قدم اول را با اطمینان بردارید . هر چه دیرتر شروع کنید ، بیشتر ضرر خواهید کرد . به زودی عشق روی دیگری از خودش را به شما نشان می دهد ، صبر داشته باشید .

 

بهمن ماه :

اگر چه فکر می کنید که اوضاع مالی تان اصلا خوب نیست ، اما در واقع این طور نیست ، شما به زودی تغییرات خوبی را در زندگی تان مشاهده خواهید کرد . زمان خوبی ست تا با خانواده تان به گردش بروید و کمی خوش بگذرانید . نه تنها شما بلکه خانواده تان هم نیاز دارند کمی حال و هوایشان عوض شود . برای آرامش بیشتر در زندگی ، به مشکلات کوچک فکر نکنید و فقط وقت و انرژی تان را صرف اهداف مهم زندگی تان کنید .

 

اسفند ماه :

یک مجادله کوچک بین شما و دوستان رخ داده که بر روحیه شما نیز تاثیر منفی گذاشته است . بهتر است که خیلی پی گیر آن نباشید و خیلی عادی رفتار کنید . احساس می کنید که در محل کارتان بیش از حد از شما کار می کشند ، تا دیر نشده این موضوع را با رئیس در میان بگذارید . شاید بهتر باشد که به تغییراتی در رابطه عاطفی تان ایجاد کنید . اما یادتان باشد که قبل از هر چیز با شریک زندگی تان نیز مشورت کنید. نظر او هم می تواند به پیشرفت شما کمک کند .

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on یکشنبه, 10 فروردين 1399 17:17

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.