Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه سه شنبه 10 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 10, 1398 264 0
فال روزانه سه شنبه 10 اردیبهشت فال روزانه سه شنبه 10 اردیبهشت

فال روزانه سه شنبه 10 اردیبهشت به شما، از امروزتان می گوید.

فروردین


صبر و حوصله به خرج دهید. برای انجام کارهایتان عجله نکنید، شاید دوست داشته باشید زودتر به آنچه که می خواهید برسید، اما مطمئن باشید که نمی توان یک شبه رهه صدساله را طی نمود، انسان های موفقی که در اطرافتان می بینید همگی وقت و انرژی بسیاری برای رسیدن به جایگاهشان صرف کرده اند و از هیچ تلاشی دریع نکرده اند پس سعی کنید همواره صبور باشید و کارهایتان را، با دقت و حوصله انجام دهید تا بهترین نتایج را بدست آورید.

اردیبهشت


گاهی اوقات اتفاقاتی در زندگی ما روی می دهد که می تواند بسیار برایمان ناراحت کننده باشد و ما را، در موقعیت سختی قرار دهد البته ما به مصلحت خود آگاه نیستیم و ممکن است در رابطه با این مشکلات گله و شکایت داشته باشیم، اما اگر صبر و حوصله به خرج دهید مطمئن باشید که دلیل این اتفاقات را، در زندگیتان خواهید فهمید، مطمئن باشید که خداوند هیچ گاه بد بنده هایش را نمی خواهد و هر سنگی را که بر سر راهشان قرار می دهد حکمتی در آن نهفته است، کافی است که به آن پی ببرید.

خرداد

یکی از چیزهایی که می تواند مدام شما را، به عقب هول دهد و باعث عدم موفقیتتان شود بهانه جویی برای عدم انجام کارهایتان است مثلا این که زمان کافی نداشتید و یا از عهده تان خارج بوده و هزار حرفای دیگر که همگی برایتان آشنا هستند اما این کار موجب می شود به یک فرد بی مسولیت تبدیل شوید و در مواجه با هر مشکلی برای خود بهانه بیاورید این کار شاید دیگران را، قانع کند اما برای شما دردسرهایی فراوانی به وجود می آورد.

تیر


اگر نتوانید آرزوهایتان را، دنبال کنید و بخاطر ترس از موانع عقب نشینی نمایید تنها کسی که پشیمان می شود خودتان خواهید بود مطمئن باشید آنهایی که سن وسالی ازشان گدشته حسرت کارهایی را می خورند که انجام نداده اند نه آن کارهایی که در آن با شکست مواجه شدند، اگر قدمی برای رسیدن به آرزویتان نگذارید مطمئنا سرخورده خواهید شد و همواره خودتان را سرزنش می کنید اما اگر آن را آغاز کنید و متحمل شکست شوید می دانید که از خودتان یک حرکت مثبت انجام داده اید. پس همواره برای خود و آرزوهایتان ارزش قائل باشید.

مرداد

چیزی که میان یک انسان موفق و ضعیف تفاوت به وجود می آورد جسارت و شجاعت است که از خودشان نشان می دهند، در واقع آنها در موقعیت های دشوار از خودشان صبر و بردباری نشان می دهند و به هیچ عنوان نا امید نمی شوند آنها می دانند که شکست جزئی از کار میباشد و برای رسیدن به هدف موانع بزرگ را، پشت سر بگذارید.


شهریور

موفقیت می خواهید، پس با ترس هایتان روبه رو شوید و به هیچ عنوان از آنها فرار نکنید هرچند که کار دشواری می باشد اما اگر موفق شوید دیگر هیچ چیز نمی تواند جلو دارتان باشد و در تمامی زمینه ها موفقیت هایی که می خواهید را بدست می آورید اگر مسائلی وجود دارد که همواره شما را از رسیدن به اهدافتان باز می دارد و موجب می شود از آرزوهایتان عقب نشینی کنید باید با آنها روبه رو شوید.

مهر

سعی کنید انرژی های منفی را از خودتان دور کنید تا بتوانید خیلی زود خودتان را، از مشکل ها نجات دهید و شادی و سربلندی را در زندگی برای خود به وجود بیاورید. از دوستان ناباب خود در زندگی دوری کنید. شخصی می خواهد مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد و شما را با دردسر های بزرگی مواجه کند بهتر است چشمهایتان را باز نگه دارید

 

آبان

سعی کنید در زندگی هیچ گاه به خود مغرور نشوید، غرور و تکبر را کنار بگذارید تا بتوانید کاری را برای خود فراهم سازید و پیشرفت کاری در زندگی خود داشته باشید سعی کنید برای خود برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید به تمام کارهای زندگیتان رسیدگی کنید.

آذر

اگر شخصی در زندگی، پیشنهاد کاری را به شما می دهد بهتر است با تلاش و کوشش بسیار تحقیق داشته باشید تا در آینده با مشکلاتی رو به رو نشوید بدون فکر و اندیشه دست به کاری نزنید، همیشه سعی کنید از استعداد های خود در بهترین زمینه استفاده کنید.


دی


موضوعی ذهن شما را، درگیر خودش کرده است سعی کنید با کمک گرفتن از دوستان خود بتوانید از مشکلات، خودتان را نجات دهید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید، هیچگاه خودتان را درگیر مسائل پیش پا افتاده نکنید تا می توانید با شجاعت و با سرعت بالا به تمام مشکلات خود رسیدگی کنید تا شادی و نشاط در شما به وجود بیاید.


بهمن

دست از لجبازی بردارید بهتر است با حرف هایتان باعث ناراحتی اطرافیانتان نشوید تا می توانید بهتر است با دیگران با مهربانی برخورد کنید تا در آینده بتوانید شادی و آرامش را، در وجودتان احساس کنید از حس انسانیت خود به خوبی استفاده کنید. شما قلبی پاک و مهربانی دارید پس اجاره ندهید که دیگران در مورد شما فکر های ناجور داشته باشند.

اسفند

در زندگی بهتر است با شجاعت و قدرت بسیار به جلو بروید تا بتوانید خوشبختی و آرامش را، در خود ایجاد کنید و به مقامات بالا خودتان را برسانید اگر احساس ناتوانی در خود ایجاد کنید در زندگیتان شکست خواهید خورد و به نابودی و شکست مواجه می شوید بهتر است هرچه زودتر افکار بیهوده را از دهن خود خارج کنید چون باعث دردسر های فراوان شما می شود.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.