Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه سه شنبه 10 مهر

فال روزانه سه شنبه 10 مهر فال روزانه سه شنبه 10 مهر فال روزانه سه شنبه 10 مهر

فال روزانه 10 مهر به شما خواهد گفت چه چیزی انتظار شما را می کشد .

 

فروردین ماه :

شما در جمع دوستانه ی خوبی قرار گرفته اید و با آن ها خیلی بهتان خوش می گذرد . اما همیشه دلهره ی انجام دادن کارهای نیمه تمامتان را دارید و تحت فشار هستید . یادتان باشد شما باید اول کارتان را تمام کنید و بعد به تفریح بپردازید . خستگی نباید باعث شود شما قوانین روزانه تان را به هم بزنید .

 

اردیبهشت ماه :

شما ایده های خاصی برای کارهای امروزتان داشته باشید . منحرف شدن شما از برنامه روزانه تان ممکن است اعصابتان را خرد کند . سعی کنید و از ترکیب معجزه آسای خوش بینی با واقع بینی استفاده کنید . اگر امروز کاملا طبق برنامه عمل نکرد دید نگران نشوید .

 

خرداد ماه :

امروز یک پیشرفت باور نکردنی در انتظار شما است . شما یا همسرتان بسیار سخت کوش هستید به همین خاطر پیشرفت شغلی در انتظار شما خواهد بود . اگر مجرد هستید احتمالا شخص مناسبی را برای ازدواج ملاقات می کنید . زمانی که با او حرف می زنید این حقیقت را خواهید فهمید . فرصت را از دست ندهید ، برخی موقعیت ها دیگر تکرار نمی شوند .

 

تیر ماه :

شما دلتان گرفته است و این باعث می شود امروز احساس آرامش کافی نداشته باشید . خودتان هم نمی دانید امروز چرا اینطور هستید . امروز هرچه به این موضع فکر کنید فایده ی نخوواهد داشت و فقط انرژیتان را از دست داده اید . بهتر است زودتر بخوابید تا انرژی های منفی از شما دور شوند . امروز همه اطرافیان مشغول کار خودشان هستند . بهتر است از آن ها انتظار توجه بیش از حد نداشته باشید .

 

مرداد ماه :

بهتر است وابستگیتان به یک دوست یا همکارتان کم کنید ، مخصوصا وقتی بحث پول در میان است . شاید دوست نداشته باشید سر کار بروید ، اما به خاطر مسائل مالی مجبور به این کار هستید . ممکن است دوستانتان باعث شوند از کارتان بیوفتید .

 

شهریور ماه :

ماه در نشانه ی شما به نپتون تاریک و مبهم برخورد می کند . ممکن است این تردیدی که در زندگیتان به وجود آمده اعتماد به نفس شما را خدشه دار کند . شما می توانید جذابیت اجتماعیتان را دوباره به دست آورید ؛ چرا که عطارد یعنی سیاره ی بخت شما به ونوس ، الهه ی عشق و زیبایی ملحق می شود .

 

مهر ماه :

بدون استرس به کارتان رسیدگی کنید تا همه چیز خوب پیش برود . خیلی هم لازم نیست به خودتان سخت بگیرید . اورانوس خلق شما را به سمت بی تفاوتی کشانده ولی ونوس به شما علایق و خواسته هایتان را نشان  می دهد . شما به کسی یا چیزی در محل کارتان وابسته شده اید اما این وابستگی عاشقانه نیست چون شما نمی خواهید عاشق شوید و آزادی هایتان را از دست بدهید . سعی کنید میانه رو باشید .

 

آبان ماه :

پولی به دست شما رسیده است که نمی دانید با این پول چه کنید . بهتر است سریع تر در مورد آن یک تصمیم اساسی بگیرید وگرنه از دستتان می رود . شما تصمیمی گرفته اید که روی انجام و تغییر ندادن آن بسیار اصرار دارید . بهتر است نظرات اطرافیانتان را هم بشنوید و بعد از آن تصمیم بگیرید .

 

آذر ماه :

بهتر است زیادی به دیگران پیله نکنید و به زندگی خودتان برسید . این انرژی که صرف سرک کشی به زندگی دیگران می کنید صرف زندگی خودتان کنید تا وضعتان تغییر کند . بهتر است به کسی که به زودی با او آشنا می شوید اعتماد کنید ، او می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد . گاهی لازم است از دیگران کمک بگیرید ، بابت این موضوع خجالت نکشید .

 

دی ماه :

شخصی جلوی پای شما سنگ می اندازد و شما کل روز را درگیر این هستید که چطور از این مانع عبور کنید ، به همین خاطر به سختی روی کارهایتان تمرکز می کنید . امروز متوجه حقیقتی خواهید شد که شما را شوکه و تا حدودی خوشحال خواهد کرد . منتظر خبر های خوشحال کننده ی بیشتری باشید .

 

بهمن ماه :

شما می خواهید امروز در کارتان ابتکار به خرج دهید چون از روش های قبلی خسته شده اید . اما بدانید قرار نیست شانس همیشه همراه شما نخواهد بود . تغییر دادن روش های درست قبلی اصلا کار درستی نیست .

 

اسفند ماه :

چیزی که مانع پیشرفتتان می شود را رها کنید و به زندگیتان برسید . کار امروز را به فردا موکول نکنید ، فردا روزی دیگر است و ممکن است شرایط فرق کند . در ارتباط با دیگران دقیق و برنامه ریزی شده گام بردارید . به زودی تغییری در زندگیتان رخ می دهد که حاصل تلاش های گذشته تان است .بهتلاش ادامه دهید تا بهبزرگ ترین هدف زندگیتان برسید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on چهارشنبه, 11 مهر 1397 07:48

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.