Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه سه شنبه 20 شهریور

فال روزانه سه شنبه 20 شهریور فال روزانه سه شنبه 20 شهریور

فال روزانه سه شنبه 20 شهریور 97 ، با ما همراه باشید .

فروردین ماه :

شما از درون و بیرون تحت فشار هستید . در محیط کارتان تحت فشار قرار گرفته اید ، درونتان هم پر از احساسات گم و سرگردان است . بهتر است کمتر روی موضوعات شخصیتان پافشاری کنید و بین کار و زندگی شخصیتان تعادل برقرار کنید . به شما توصیه می کنیم راه بحث را باز بگذارید وگرنه بحران اساسی به پا خواهد شد .


اردیبهشت ماه :

امروز ماه به دوازدهمین خانه در طالع شما وارد می شود . این خانه ، خانه ی اسرار نام دارد و نمی گذارد شما آن طورکه دورست دارید حرف بزنید که احساساتتان آشکار شود . هر انسانی از چیز های ناشناخته می ترسد ، پس بهتر است ناگفته ها را بگویید .

 

خرداد ماه :

احساسات ناگفته ی شما دارد روی زندگی اجتماعیتان تاثیر می گذارد . فکر می کنید ناگفته ماندن حرف هایتان تقصیر دیگران است ولی کم کم خواهید دریافت که عدم ارتباط شما با دیگران ، تقصیر خودتان است نه دیگران . هدف خود را مشخص کرده و با پشت کار ادامه دهید .

 

تیر ماه :

امروز می توانید هرچه در ذهن دارید را به راحتی در قالب کلمات بیان کنید . شاید از بیان احساساتتان ترس داشته باشید که نکند از آن سوء استفاده شود . با آدمی مورد اعتماد درد دل کنید و از ایده هایتان حرف بزنید . مهربان و نرم باشید تا دیگران راحت تر شما را درک کنند .

 

مرداد ماه :

اگر حتی امنیت حسی شما تهدید شد ، به خودتان مسلط باشید و واکنش شدید نشان ندهید . شما نقاط ضعفتان را با اشتیاق تو خالی می پوشانید و به همین خاطر دیگران فکر می کنند شما اعتما به  نفس بالایی دارید ، درصورتی که اصلا این طور نیست . با یک دوست مورد اعتماد یا یک مشاور درباره ی ترس های درونیتان با او صحبت کنید ، این حرف زدن به شما کمک زیادی می کند .

 

شهریور ماه :

امروز شما اصلا نمی توانید احساساتتان را پنهان کنید . دیگران نگفته حرف های شما را از روی حالات چهره تان می خوانند . اما خودتان فکر می کنید اگر تمام انرژی تان را بگذارید و احساساتتان را با تمام جزئیات بیان کنید ، هیچ تاثیری نخواهد داشت و دیگران شما را درک نخواهند کرد . به انگیزه هایتان فکر کرده ، آن ها را بررسی کنید و کلمات درستی را برایشان انتخاب کنید .

 

مهر ماه :

امروز شما کاریزمای فوق العاده ای خواهید داشت و لازم نیست چیزی را به دیگران تحمیل کنید . خودتان را درگیر اتفاقاتی که در دستتان نیست نکنید . راهی برای تخلیه احساساتتان پیدا کنید ، واقعا به آن احتیاج دارید .

 

آبان ماه :

این روز ها شما تمایل زیادی به ارتباط با دیگران دارید ، به خاطر همین مهربان تر شده اید . اما حواستان باشد فاصله ی مناسب را در روابطتان با این افراد حفظ کنید . از صمیم قلبتان حرف بزنید تا از حرف هایتان سوء برداشت نشود .

آذر ماه :

شما انگیزه های ساده ای در سرتان دارید که شما را به سوی اهدافتان سوق می دهند . ترجیح می دهید این انگیزه ها را به دیگران نگویید . نه که قصد پنهان کاری داشته باشید ، بلکه در قالب کلمات ریختن احساسات کار راحتی برای شما نیست .

 

دی ماه :

امروز روز پر ماجرایی خواهید داشت . شاید امروز مجبور شوید مسیر جدیدی برای برخی روابطتان ایجاد کنید . از ترکیب معجزه گر خوش بینی و واقع بینی استفاده کنید . به خودتان اعتماد داشته باشید ، شما می توانید از پس بحران هایی که برایتان پیش آمده بر بیایید .

 

بهمن ماه :

امروز مانعی اقتصادی در جلوی راه شما قرار می گیرد . قهرمان خودتان باشید و خودتان را نجات دهید . با تمام وجود دست به کار شوید . قدرتمند تر از تصور خود هستید ، فقط کافیست به خودتان اعتماد کنید .

اسفند ماه :

حرف زدن شاعرانه ی شما امروز همه را به خود جلب می کند . دیگران احساسات شما را بدون این که نیازی به حرف زدن باشد درک می کنند . شما باید به خاطر این نعمت شکر گذار باشید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 10:09

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.