Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه سه شنبه 27 شهریور

 فال روزانه سه شنبه 27 شهریور به شما خواهد گفت امروزتان چگونه خواهد گذشت !


فروردین ماه :

شما یاد آرزو های قدیمی تان افتاده اید و دلتان می خواهد به آن ها برسید . باید یادتان باشد فقط فکر کردن به آن ها چیزی را درست نمی کند . شما مجبور خواهید شد قسمت های مهم آرزو هایتان را انتخاب کنید . توانایی هایتان را پیدا و درک کنید تا بتوانید آن ها را در راه رسیدن به آرزو هایتان به کار بگیرید .


اردیبهشت ماه :

ونوس ، سیاره ی بخت شما با نپتون معنوی ، برخوردی عاشقانه خواهد داشت و شما را به سمت و سویی خیالی می کشاند ، همین به شما در رسیدن به رویاهایتان کمک می کند . شما باید تمرکزتان را روی چیزهایی بگذارید که بهشان علاقه دارید . نگرانی را به حداقل برسانید چرا که تمرکز شما را از بین می برد .


خرداد ماه :

شما امروز می خواهید بحثی هیجانی میان دوستان یا همکارانتان راه بیاندازید ، اما ممکن است در این میان سوء تفاهمی ایجاد کنید پس بهتر است قبل از حرف زدن به معنای کلماتی که به کار می برید دقیق فکر کنید .


تیرماه :

زمانی که با دوستانتان در مورد مشکلاتتان در خانه صحبت می کنید نباید از او انتظار داشته باشید راه کار های موئثری به شما بدهد مگر این که دوستتان مشاور یا روانشناس باشد . به جای انتظار ازدیگران خودتان به مشکلتان فکر کرده و یا آن را با یک مشاور خانواده در میان بگذارید .


مرداد ماه :

ماه امروز وارد برج ثور خواهد شد ، به همین دلیل همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت و شما کارهایتان را به موقع انجام خواهید داد . از آنجا که اورانوس نیز به این فضا می پیوندد ، انگیزه ای در شما به وجود خواهد آمد تا تغییراتی در وضع موجو به وجود آورید . الآن بهترین وقت است که خودتان را برای رسیدن به اهدافتان آماده کنید .


شهریور ماه :

شما امروز در کارتان دچار مشکل خواهید شد و این مشکل باعث می شود دانسته هایتان محدود شود و چیزی برایتان مانند قبل روشن نباشد . برای خواسته هایتان با آرامش و ملایمت بجنگید . شما هنوز توانایی هایتان را نمی شناسید و نمی دانید تاچه حد می توانید با دیگران مهربان تر باشید .


مهر ماه :

شما امروز به  طرز فوق العاده ای هنرمند خواهید بود . همین می تواند امروز شما را پر کند ولی یادتان باشد که این کارها اولویت شما نیستند بلکه شما را به اهدافتان نزدیک تر می کنند . هرچیزی که به خیال پردازی شما کمک کند می تواند باعث نزدیک تر شدن به آرزوهایتان شود .


آبان ماه :

شما کمی خیال پرداز هستید و این به شما کمک می کند امروز کارهای زیادی انجام دهید . شما خیالاتتان را به کسی نمی گویید و یا خیلی طول می کشد تا تصمیم بگیرید بگویید ، البته کار خوبی هم انجام می دهید . اگر مقداری از این خیالات به بیرون درز کرد ، خودتان را خیلی ناراحت نکنید . اتفاقی نخواهد افتاد .


آذر ماه :

شما امروز زیادی بیش از حد حرف خواهید زد . امروز شما هیچ حد ومرزی برای مقدار کلماتی که از دهانتان بیرون می آیند تعیین نکرده اید . به همین دلیل به شما توصیه می کنیم سعی کنید کمتر صحبت کنید یا اگر دوستانتان به حرف هایتان توجهی نکردند ناراحت نشوید .


دی ماه :

شما دوست دارید ته همه چیز را در آورید و آن را کاملا متوجه شوید و اگر نتوانید این کار را انجام دهید ، عصبی یا ناراحت خواهید شد . شما اطلاعات زیادی دارید اما باز هم نمی توانید حرفتان را آن طور که باید بزنید . زمان همه چیز را درست می کند ، ناراحت نباشید .


بهمن ماه :

با بحث و توجیه اعتقادات خود برای دیگران انرژیتان را تلف نکنید . دفاع از موقعیت خود در این شرایط کار خوبی نیست مگر این که اطلاعات طبقه بندی شده و منظمی در ذهنتان داشته باشید . لازم نیست افکارتان را تغییر دهید و همینطور لازم نیست افکارتان را به هرکسی بگویید .


اسفند ماه :

امروز ذهن شما درگیر موضوعات خیلی مهمی است به همین خاطر نمی توانید به افراد و چیز هایی که دوستشان دارید به راحتی ابراز علاقه کنید . اگر احساسات شما نسبت به دیگران خیلی شدید است . خودتان را نگران نکنید ، کافیست موقع حرف زدن صادق بوده و کلمات درستی به کار ببرید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 09:50

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.