Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

فال روزانه سه شنبه 3 مهر

فال روزانه سه شنبه 3 مهر فال روزانه سه شنبه 3 مهر فال روزانه سه شنبه 3 مهر

فال سه شنبه 3 مهر به شما خواهد گفت چه چیز هایی امروز انتظارتان را می کشند !

 

فروردین ماه :

امروز چیز هایی عجیب تر از اتفاقات معمولی برای شما رخ می دهد .  ممکن است راز هایی برای شما برملا شود ؛ زیرا امروز ماه در دوازدهمین خانه ی طالع شما یعنی راز ها قرار دارد . شما دانسته های جدیدی کسب می کنید ولی برخلاف میلتان برای به کار بردن آن ها باید تلاش کنید . سازگاری پیدا کردن با اطلاعات جدید کار چندان راحتی نیست اما شما باید تمام تلاشتان را بکنید .

 

اردیبهشت ماه :

امروز ماه به دوازدهمین خانه در طالع شما وارد می شود . این خانه ، خانه ی اسرار نام دارد و نمی گذارد شما آن طورکه دورست دارید حرف بزنید که احساساتتان آشکار شود . هر انسانی از چیز های ناشناخته می ترسد ، پس بهتر است ناگفته ها را بگویید .

 

خرداد ماه :

شما امروز می خواهید بحثی هیجانی میان دوستان یا همکارانتان راه بیاندازید ، اما ممکن است در این میان سوء تفاهمی ایجاد کنید پس بهتر است قبل از حرف زدن به معنای کلماتی که به کار می برید دقیق فکر کنید .

 

تیر ماه :

شما امروز اعتقاد جدیدی به دست می آورید و می توانید از این اعتقاد حتی اگر مردد باشید ، برای آینده تان استفاده کنید . االبته یادتان باشد که در عقایدتان متعصب نباشید و در صورت لزوم آن را به روز کنید .

 

مرداد ماه :

اگر حتی امنیت حسی شما تهدید شد ، به خودتان مسلط باشید و واکنش شدید نشان ندهید . شما نقاط ضعفتان را با اشتیاق تو خالی می پوشانید و به همین خاطر دیگران فکر می کنند شما اعتما به  نفس بالایی دارید ، درصورتی که اصلا این طور نیست . با یک دوست مورد اعتماد یا یک مشاور درباره ی ترس های درونیتان با او صحبت کنید ، این حرف زدن به شما کمک زیادی می کند .

 

شهریور ماه :

امروز شما اصلا نمی توانید احساساتتان را پنهان کنید . دیگران نگفته حرف های شما را از روی حالات چهره تان می خوانند . اما خودتان فکر می کنید اگر تمام انرژی تان را بگذارید و احساساتتان را با تمام جزئیات بیان کنید ، هیچ تاثیری نخواهد داشت و دیگران شما را درک نخواهند کرد . به انگیزه هایتان فکر کرده ، آن ها را بررسی کنید و کلمات درستی را برایشان انتخاب کنید .

 

مهر ماه :

شما امروز به  طرز فوق العاده ای هنرمند خواهید بود . همین می تواند امروز شما را پر کند ولی یادتان باشد که این کارها اولویت شما نیستند بلکه شما را به اهدافتان نزدیک تر می کنند . هرچیزی که به خیال پردازی شما کمک کند می تواند باعث نزدیک تر شدن به آرزوهایتان شود .

 

آبان ماه :

امروز شما تفریح می کند و لبخند بر لبانتان مدت طولانی می نشیند . البته حواستان باشد امروز نباید به هرکاری هم دست بزنید . خودتان کاری را که می خواهید انجام بدهید و این قدر وقتتان را صرف توضیح دادن به دیگران نکنید .

 

آذر ماه :

شما انگیزه های ساده ای در سرتان دارید که شما را به سوی اهدافتان سوق می دهند . ترجیح می دهید این انگیزه ها را به دیگران نگویید . نه که قصد پنهان کاری داشته باشید ، بلکه در قالب کلمات ریختن احساسات کار راحتی برای شما نیست .

 

دی ماه :

شما دوست دارید ته همه چیز را در آورید و آن را کاملا متوجه شوید و اگر نتوانید این کار را انجام دهید ، عصبی یا ناراحت خواهید شد . شما اطلاعات زیادی دارید اما باز هم نمی توانید حرفتان را آن طور که باید بزنید . زمان همه چیز را درست می کند ، ناراحت نباشید.

 

بهمن ماه :

امرور ماه کامل و اورانوس در خانه ی دوم طالع شما یعنی پول و مسائل مالی قرار گرفته اند . شما با کمبود وقت مواجه هستید و نمی توانید کارهایتان را سر وقت به انجام برسانید . خودتان و روش زندگیتان را بادیگران سازگار کنید تا کمتر اذیت شوید .

 

اسفند ماه :

حرف زدن شاعرانه ی شما امروز همه را به خود جلب می کند . دیگران احساسات شما را بدون این که نیازی به حرف زدن باشد درک می کنند . شما باید به خاطر این نعمت شکر گذار باشید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 09:24

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.