Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه سه شنبه 31 اردیبهشت 98

By زهره احمدی ارديبهشت 31, 1398 294 0
فال روزانه سه شنبه 31 اردیبهشت 98 فال روزانه سه شنبه 31 اردیبهشت 98

فال روزانه سه شنبه 31 اردیبهشت 98

فروردین


به زودی هیجانی به زندگی تان وارد می شود که انتظارش را نداشته اید. این هیجان در خصوص رابطه عاطفی تان است. فقط سعی کنید که احساسات تان را کنترل کنید و با منطق تان پیش روید. مطمئن باشید که هر چه به صلاح تان باشد پیش می آید. هر گونه دعوتی را چه در جمع دوستان و چه اقوام، بپذیرید که بسیار به شما خوش خواهد گذشت.

 

اردیبهشت


امروز همه چیز در جهان پرانرژی و به نفع شما انجام می شود. امروز یک زمان مناسب برای کار بر روی پروژه های ناتمامتان است. امروز بخشی از مسئولیت ها و کارهایتان را کنار بگذارید و کمی استراحت کنید. از هر چیزی که برایتان کسل کننده است دور شوید و به دنبال کارهایی هیجان انگیز باشید.

 

خرداد


اگر می خواهید به هدف تان برسید باید جسورتر عمل کنید. در این شرایط محتاط بودن فایده ای برای شما نخواهد داشت. برای آنچه می خواهید به دست آورید، حتی اگر مجبور شدید، بجنگید. مطمئنا نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت. روابط شما با محافل خانوادگیتان فاقد صمیمیت است. با دیدی برای فرار از سختی های زندگی به حوادث پناه ندهید.

 

تیر


به جای اهداف کوتاه مدت، اهداف بلند مدتی را برای خود تعریف کنید و طبق آنها پیش روید. شاید انتظارات تان خیلی زود برآورده نشود اما در نهایت آینده درخشان تری در انتظارتان خواهد بود. بهترین کار خود را برای آماده شدن و حرکت به سطوح عمیق تر خود انجام دهید

 

مرداد


تصمیمی گرفته اید که در مورد آن دو به شک اید. اما نگران نباشید زیرا تصمیم شما عادلانه و صادقانه است. در رابطه عاطفی خود به مشکلی برخورده اید، به جای سکوت های بی نتیجه سعی کنید با شریک زندگی تان گفتگو کنید. بر چیزی بیش از حد اصرار نکنید، بگذارید که اتفاقات به طور طبیعی برایتان اتفاق بیفتد.

 

شهریور


کمی متفاوت تر باشید تا احساس درونیتان را نیز بهتر کنید.خریدهای امروزتان را دوباره بازبینی کنید یا به تعویق بیندازید. از وعده و قول هایی که نمی توانید انجام دهید، خودداری کنید. تغییرات بزرگی را می توان با پول بسیار کمی انجام داد. چیزهایی که نمی پوشید را بدید برود یا بفروشید.

 

مهر


برای خوشحال بودن و لذت بردن از زندگی، از گام های کوچک شروع کنید و زندگی را که می خواهید در طول زمان، ایجاد کنید. برای آنچه که قبلا به دست آورده اید، شکرگزاری کنید و توکلتان را بیشتر کنید.


آبان


مروز اتفاقی شما را سورپرایز می کند. اتفاقی که حتی درخواب تان هم نمی دیدید. خودتان را برای یک تغییر بزرگ آماده کنید. اگر چه از زندگی خود راضی بوده اید اما به زودی ماجراجویی واقعی را تجربه خواهید کرد و خوشنودتر از قبل خواهید شد.

 

آذر


سعی کنید که تسلیم اتفاق های بد و ناگوار نشوید و با انرژی مثبت و پشتکار به روال کارتان ادامه دهید. اگر در انجام کارها عجول باشید، هیچ چیزی به خوبی پیش نخواهد رفت.برای انجام یک هدف یا یک کار باید مسیر زیادی را طی کنید.

 

دی


طبیعت و ذات شما افراد زیادی را جذب خواهد کرد. نهایت تلاش خود را بکنید و از بیش از حد انتقادی بودن خودداری کنید. زمان بیشتری را با افرادی که آرام و خوش قلب هستند،سپری کنید. . در رابطه عاطفی تان بی منطق عمل کرده اید و حتی ممکن است برای این کار از سمت دیگران سرزنش شوید. بهترین کار این است که با قلب تان پیش روید و هر چه زودتر دل دیگران را به دست آورید.

 


بهمن


 شرایط خوب تا ابد منتظر شما نخواهند ماند، پس درنگ نکنید. به زودی مسیری جدید در رابطه عاطفی شما باز می شود. شاید برای این خاطر مجبور باشید که مدتی از عشق زندگی تان دور بمانید، اما در نهایت همه چیز بر وفق مراد شما خواهد شد.

 

اسفند


از عصبانی شدن بپرهیزید، منظور این نیست که در کل عصبانی نشوید، زیرا در بیشتر مواقع این یک رفتار غیر ارادی است.منظور این است که عصبانیت خود را به قدرت و هیجان در صحبت هایتان در مقابل جمع تبدیل نمایید و باعث کدورت نشوید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.