Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه شنبه 11 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 11, 1398 269 0
فال روزانه شنبه 11 خرداد 98 فال روزانه شنبه 11 خرداد 98

فال روزانه شنبه 11 خرداد 98

فروردین


این روز ها شما زود عصبانی می شوید و آماده خواهید بود که از کم ترین ناراحتی گله و شکایت کنید. مهم است که نیازهای دیگران را جلو نیازهای خود قرار دهید. امروز روزی است که باید بخشنده باشید و نه خودخواه. در مورد گرفتن دو طرف در یک مشاجره خانوادگی خیلی احتیاط کنید.

 

اردیبهشت


بهتر است که برای رسیدن به هدفی در سر دارید تلاش کنید، رویاهایتان خیلی زود رنگ واقعیت خواهد گرفت. شریک زندگی تان افکار عجیب و غریبی در سر دارد. شما دو راه پیش رو دارید، یا می توانید با او مخالفت کنید و تمام روزتان را در غم و ناراحتی بگذرانید یا این که موافقت کنید و به زاویه دید مثبتی به آنها نگاه کنید.

 

خرداد


این روز ها اعتماد به نفس خود را بالا ببرید تا اطرافیان تان تحت تاثیر شما قرار گیرند و به سمت تان جذب شوند. به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد که روحیه شما را نیز دگرگون خواهد کرد. کلمات قدرت زیادی دارند اما گاهی سکوت معنای بیشتری می دهد.

 

تیر


گفتگوها ممکن است هر نوع کمکی به شما بدهند، شما باید گوش دهید. سعی کنید نقطه نظر افراد را درک کنید. تامین مالی مشترک ممکن است نیاز به توجه داشته باشد. دلسرد نشوید. سعی کنید هر قدمی که برمی دارید با برنامه ریزی باشد تا به اشتباه نروید و وقت تان تلف نشود.

 

مرداد


در کار خود، باید بر مقاومت بسیاری غلبه کنید و مخاطبان سرسخت را متقاعد کنید. دوستان سخاوتمند و وفادار می توانند از اعتماد و جاه طلبی شما حمایت کنند. این زمان خوبی برای اجتماعی شدن و برنامه ریزی برای صرف زمان بیشتر در فضای باز است.

 

شهریور


شما ممکن است به خصوص با مسئولیت های فشرده درگیر باشید، اما زمانی را صرف کنید تا با افرادی که با آن ها روبرو می شوید، صحبت و مراوده کنید. شما هنوز ممکن است با نیروهای قدرتمندی سر و کار داشته باشید. هرچه بیشتر فعال باشید، بهتر است. پیاده روی طولانی می تواند باعث روشن شدن ذهن شما شود.

 

مهر


 این احتمال وجود دارد که یک شخص از جنس دیگر برای کمک به شما در زندگی اجتماعی تان کاری کند، چارچوب خود را برای رابطه با او حفظ کنید. در شرایط استرس زا، آنچه را که چالش های حاوی فرصت های پنهان را در بر می گیرد، بپذیرید.


آبان


امروز انتظارها به پایان می رسد و شما از شنیدن این خبری که مدت ها منتظرش بودید، غرق در شادی می شوید. البته بهتر است که فعلا به اطرافیان تان چیزی نگویید زیرا ممکن است با حسادت شان از شادی شما بکاهند. کسب و کارتان به شما این امکان را می دهد که در کارتان موفق شوید.

 

آذر


امروزحتی اگرروز کاری شلوغ داشته باشید، نهایت تلاش خود را بکنید که به عشقتان بگویید که چقدر به او اهمیت می دهید. هم چنین زمان بسیار زیبایی برای لذت بردن از زیبایی ها و بیرون رفتن است. این نیازی نیست که گران قیمت باشد. دایره دوستان خود را باز کنید.

 

دی


شما ممکن است از به هم زدن یک رابطه قدیمی احساس ندامت و پشیمانی کنید، برای جبران آن تلاش کنید که قابل برگشت خواهد بود. موضع خود را انتخاب کنید و بهترین کار خود را برای جلوگیری از همه ی حملات ضروری انجام دهید. شما فردی حساس هستید و در صورتی که چیزی موافق میل تان نباشد، ناراحت می شوید و خودتان را عقب می کشید. بهتر است این اخلاق خود را ترک کنید.

 

بهمن


یک زمان فوق العاده است برای ترتیب یک دور همی خانوادگی و لذت بردن از بودن در کنار انها. اگر کمی درد و کسالت دارید، می توانید در نهایت مسکن هایی را پیدا کنید که مناسب شما هستند. در کار، اعتماد به نفس تازه شما یک عامل موفقیت خواهد بود.

 

اسفند


امورز یک زمان فوق العاده است برای ترتیب یک دور همی خانوادگی و لذت بردن از بودن در کنار انها. اگر کمی درد و کسالت دارید، می توانید در نهایت مسکن هایی را پیدا کنید که مناسب شما هستند. در کار، اعتماد به نفس تازه شما یک عامل موفقیت خواهد بود. روابط عاشقانه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.