Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه شنبه 17 شهریور

By نرگس گودرزی شهریور 17, 1397 380 0
فال روزانه شنبه 17 شهریور فال روزانه شنبه 17 شهریور

فروردین : خوشبختانه شما نسبت به آینده نه بد بین و نه خوش بین ، بلکه واقع بین هستید . بهتر است به گذشته و موقعیت های از دست رفته تان زیاد فکر نکنید ، گذشته دیگر گذشته است و کاری از دست کسی بر نمی آید . فکر کردن به گذشته فقط وقت ، انرژی و تمرکز شما را هدر می دهد . اهدافتان را دنبال کنید ، رویاهایتان جان خواهند گرفت .

 

 

اردیبهشت : شما زیر بار ظلم نمی روید و اگر حقی ضایع شده یا در شرف آن باشد ، شما اعتراض خواهید کرد . از فرصت هایی که امروز بر سر راهتان قرار دارد استفاده کنید و حتی قدمی کوچک هم که شده ، برای رسیدن به اهدافتان بردارید . شما در صحبت کردن و همراه کردن دیگران با خود بسیار توانایید ، از این تواناییتان استفاده کنید!

 

خرداد : عقل و احساس شما امروز با هم در تضاد خواهند بود . سعی کنید به هر دو جنبه ی آن توجه کرده و تصمیم درستی بگیرید . سعی کنید منطقی باشید و آن چه که درست تر است را انتخاب کنید . اگر با این احساس دوگانگیتان احساس راحتی می کنید ، دیگران هم پس از مدتی به آن عادت خواهند کرد .

 

تیر : بهتر است در ابتدای امروز کارهای ناتمام خود را تمام کرده و باقی روز را با خیال راحت به کارهایی که دوست دارید بپردازید . زمانی از امروز را صرف رویاپردازی درباره اهداف آینده ی خود نمایید . تصور اهداف شما را به آن ها نزدیکتر خواهد کرد .

 

مرداد : امروز برای شما روز هیجان انگیزی خواهد بود . ماه به نشانه ی شما برگشته است و این ممکن است باعث دمدمی مزاج شدن شما شود . هرچند دلتان در گذشته جا مانده ولی باید گذشته را رها کنید و بین گذشته و حالتان یک مرز مشخص تعیین کنید .

 

شهریور : شما به راحتی به هرکسی قول می دهید ؛ خودتان ، دوستانتان ، خانواده ، همکار و ... ولی بعد به راحتی قولتان را نادیده گرفته و استراحت می کنید . امروز روز استراحت و تفریح نیست . امروز باید سخت کار کرده و حتی از استراحتتان بزنید . امروز را کار کنید تا بتوانید روزهای دیگر را راحت استراحت کنید .

 

مهر : اساسا شما روابط و دوستی هایی را که تصادفی پیش می آیند بیشتر می پسندید اما بهرام امروز وارد هشتمین خانه که خانه ی روابط صمیمانه است ، می شود و شما را کمی ناراحت می کند چون شما دوست ندارید در بند چیزی باشید . شما فکر آزادی دارید و از هر چیزی که قصد محدود کردن شما را داشته باشد متنفر می شوید . قدر آزادیتان را بدانید و از آن استفاده کنید .

 

آبان : شما خیلی مادی فکر می کنید ! لازم نیست حتما پول زیادی را صرف کارهای روزانه خود و دیگران کنید تا ارزش خودتان را بالا ببرید . ارزش انسان به پول نیست . یک هدیه ی کوچک اما از صمیم قلب هم می تواند صمیمیت زیادی ایجاد کند . بخشندگی را نمی توان با پول به دیگران نشان داد مگر این که از ته قلب باشد .

 

آذر : شما به تازگی پیشرفت خود را مشاهده نموده اید و این برایتان اثبات شده است که پتانسیل پیشرفت را دارید . به خاطر همین بهتر است امروز نکات ریزی را که باعث بهتر شدن خودتان ، سبک زندگی و کارتان می شود را یادداشت کنید تا زندگی شاد و سالم تری داشته باشید .

 

دی : دلتان می خواهد همه چیز را رها کرده و از شهر خارج شوید تا مقداری استراحت کنید و حال و هوایتان عوض شود . از طرفی شما ماجرا جویی را خیلی دوست دارید و یکی از دلایل سفرتان همین است . امروز صفر را برای شما پیشنهاد نمی کنیم ، بهتر است به خواندن کتابی خوب مشغول شوید و با آن روحتان را پرواز دهید .

 

بهمن : شما امروز فرصت های زیادی خواهید داشت و این حجم از موقعیت های هیجان انگیز شما را شگفت زده خواهد کرد . بهتر است دید مثب نسبت به اتفاقات اطرافتان داشته باشید چرا که دید منفی فرصت های شما را از بین خواهد برد . با انرژی مثبت می توانید اتفاقات مثبت را به سمت خودتان جذب کنید .

 

اسفند : امروز شما اصلا حوصله ی بحث های جدی و منطقی را ندارید و اگر کسی بخواهد با شما جدی صحبت کند ممکن است رفتار نسنجیده ای از خود بروز بدهید و بهای سنگینی را بابت آن بپردازید . سعی کنید امروز خونسردی خودتان را حفظ کنید و با آدم هایی که ممکن است روی اعصابتان بروند بحث نکنید .

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 10:23

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.