Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه شنبه 21 مهر

فال روزانه شنبه 21 مهر فال روزانه شنبه 21 مهر فال روزانه شنبه 21 مهر

فال روزانه شنبه 21 مهر به شما از اتفاقات امروزتان خواهد گفت !

 

فروردین ماه :

احساس می کنید امروز در یک هزار توی واقعی قرار دارید و سر در گم شده اید . هرچقدر که تقلا می کنید نمی توانید بفهمید در راه درست قرار دارید یا نه . به جای این که همینطور سردرگم به راه نامعلومتان ادامه دهید ، از دیگران کمک بگیرید و یا برای راهتان برنامه ریزی کنید . شما تنها آدم روی زمین نیستید ، افراد زیادی هستند که آگاهی و تجربه ی بیشتری نسبت به شما دارند . از تجربیات آن ها استفاده کنید .

 

اردیبهشت ماه :

بهتر است امروز در انتخاب کلمه های خود دقت داشته باشید چون ممکن است باعث شوید سو تفاهم راه بیوفتد . شما در دنیای رویایی خود سیر می کنید ولی بهتر است گه گاهی هم به دنیای واقعی رجوع کنید . با خوش شانسی و فرصت هایی که بر سر راهتان قرار دارد سر لج بر ندارید . با آرامش کار را پیش ببرید .

 

خرداد ماه :

گاهی زمانی که در فعالیت های گروهی شرکت می کنید ، از گفتن احساسات خود هراس دارید . شما از حرف زدن جلوی هیچ کس نمی هراسید اما حرف زدن در جمع برای شما سخت و ترسناک است . امروز ترس را کنار گذاشته و حرفتان را بزنید ، لازم نیست تمام جزئیات را ذکر کنید ، کافیست بسته به باور هایتان زمانی را صرف فعالیت های معنوی کنید .

 

تیر ماه :

این اواخر اتفاقاتی برای شما افتاده است که به شما این حس را منتقل می کنند که هیچ راه فراری از این شرایط وجود ندارد و به هیچ وجه این مشکلات قابل حل نیستند . شما اکنون در شرایطی هستید که از کاه کوه می سازید و شرایط آن قدر ها هم که فکر می کنید بد نیست . کمی امواج منفی اطرافتان را کنار بزنید تا به زندگی طبیعیتان بازگردید .

 

مرداد ماه :

شما حس می کنید امروز دیگران حوصله ی محبت شما را ندارند . شما فکر می کنید یک گلوله ی انرژی هستید که در دنیایی سرد و افسرده زندانی شده است . بهتر است انرژیتان را برای خودتان نگه دارید . امروز اطرافیانتان قادر به درک آن نیستند . اگر برای راضی نگه داشتن کسی که دوستش دارید ، دارید کاری را انجام می دهید که از آن متنفرید ، بدانید که اولین قدم را برای نابودی عشقتان برداشته اید .

 

شهریور ماه :

امروز باید خیلی حواستان را جمع کنید تا هیچ جزئی از کارتان را جا نیندازید . چون امروز کوچکترین چیز ها هم می توانند تاثیری باور نکردنی روی نتیجه ی کارتان داشته باشند . تمام سعیتان را بکنید که در برابر مسائل احساسی از خودتان ضعف نشان ندهید . وقتی حس می کنید یک چیزی کم است یا یک جای کار ایراد دارد ، به حس ششم خود اعتماد کنید و همان کاری را که می خواهید انجام دهید .

 

مهر ماه :

شما امروز به دنبال راه حل برای مشکلتان می گردید و خوشبختانه امروز حتی به آن فکر هم نمی کنید . شما جادوگری بی مانند هستید که می تواند هر مشکلی را حل کند . احساساتتان را با دیگران درمیان بگذارید و اگر مورد اعتمادتان هستند از آن ها مشورت بخواهید .

 

آبان ماه :

شما امروز در یک چند راهی قرار می گیرید و نمی دانید کدام راه را انتخاب کنید ، وقتی از دیگران می پرسید هم آن ها نمی توانند کمکی به شما بکنند . این کاری است که خودتان باید از پس انجام دادنش بر بیایید . منتظر نباشید که اول دیگران حرکت کنند و سپس شما دنباله ی راه آن ها را ادامه دهید . امروز ممکن است ملاقاتی با عشقتان داشته باشید که باعث شود شما پشیمان شوید . اگر می توانید این ملاقات را کنسل کنید .

 

آذر ماه :

امروز به چالش کشیده شدن شما و افکاری که دارید می تواند باعث شود در حرف زدن زیاده روی کنید . سر سری قول ندهید و قبل از قول دادن بیشتر فکر کنید . از دادن وعده هایی که نمی توانید آن ها را عملی کنید خودداری کنید و تا جایی که می توانید برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید اما بهتر است زمانی در این برنامه ریزی را برای اتفاقات غیر منتظره اختصاص دهید .

 

دی ماه :

شما امروز از ترس قضاوت ناعادلانه و نا به هنگام مردم ، در حرف زدن از خودتان بی میلی نشان می دهید . اگر واقع بینانه تر فکر کنید ، می بینید که بیشتر برای این که دیگران از آگاهی و دانش شما مطلع نشوند این کار را می کنید . خساست نکنید و اجازه دهید دیگران هم بتوانند از دانسته هایتان استفاده کنند .

 

بهمن ماه :

امروز ممکن است بین شما و کسی که از شما بزرگ تر است تنش هایی به وجود آید . نگران نباشید ، او قصد سرزنش کردن شما را ندارد . او میخواهد تجربیاتش را در اختیار شما قرار دهد . احتمالا قرار است کاری را شروع کنید . قبل از شروع آن کار ، اطلاعات لازم را بدست آورید .

 

اسفند ماه :

شما امروز احساس امنیت و راحتی بسیاری می کنید ، امروز شما این قابلیت را دارید که هر چالشی را پشت سر بگذارید . هرچه امروز کارهایتان را زودتر شروع کنید ، به نفعتان خواهد بود . اگر می خواهید آخر هفته ی خوبی داشته باشید ، کارهایتان را سریع تر انجام دهید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.