Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه شنبه 24 شهریور 97

فال روزانه شنبه 24 شهریور 97 فال روزانه شنبه 24 شهریور 97

فال روزانه شنبه 24 شهریور 97 ، به شما می گوید که امروزتان چگونه خواهد گذشت !


فروردین ماه :

شما در جمع دوستانه ی خوبی قرار گرفته اید و با آن ها خیلی بهتان خوش می گذرد . اما همیشه دلهره ی انجام دادن کارهای نیمه تمامتان را دارید و تحت فشار هستید . یادتان باشد شما باید اول کارتان را تمام کنید و بعد به تفریح بپردازید . خستگی نباید باعث شود شما قوانین روزانه تان را به هم بزنید .


اردیبهشت ماه :

شما ایده های خاصی برای کارهای امروزتان داشته باشید . منحرف شدن شما از برنامه روزانه تان ممکن است اعصابتان را خرد کند . سعی کنید و از ترکیب معجزه آسای خوش بینی با واقع بینی استفاده کنید . اگر امروز کاملا طبق برنامه عمل نکرد دید نگران نشوید .


خرداد ماه :

شما  امروز را با حس خوبی آغاز می کنید ولی ممکن است این حس خوبتان با برخی مشکلات خانوادگی از بین برود . شما نباید به دیگران اجازه بدهید که شما را به دلیل ناراحتی خودشان اذیت کنند . شما می توانید از زندگی لذت ببرید ، دوست بدارید و دوست داشته شوید .


تیر ماه  :

شما دلتان می خواهد در خانه بمانید و خوش بگذرانید ، ولی امکانش نیست . باید کاری را به انجام برسانید ( مشخص نیست که این کار بزرگ و مهم است و یا کوچک و جزئی ) . البته بهتر است سعی کنید همه ی کارها را هم زمان انجام ندهید . از کارتان لذت ببرید .


مرداد ماه :

بهتر است وابستگیتان به یک دوست یا همکارتان کم کنید ، مخصوصا وقتی بحث پول در میان است . شاید دوست نداشته باشید سر کار بروید ، اما به خاطر مسائل مالی مجبور به این کار هستید . ممکن است دوستانتان باعث شوند از کارتان بیوفتید .


شهریور ماه :

ماه در نشانه ی شما به نپتون تاریک و مبهم برخورد می کند . ممکن است این تردیدی که در زندگیتان به وجود آمده اعتماد به نفس شما را خدشه دار کند . شما می توانید جذابیت اجتماعیتان را دوباره به دست آورید ؛ چرا که عطارد یعنی سیاره ی بخت شما به ونوس ، الهه ی عشق و زیبایی ملحق می شود .


مهر ماه :

امروز ونوس سیاره ی بخت شما با عطارد باهوش در یک راستا قرار گرفته اند و این باعث می شود شما هرچیزی که می خواهید را با دیدی منطقی و واقع گرایانه به دست آورید . زمانی که آرزو می کنید ، آرزو هایتان را با جزئیات بیان کنید ، این گونه شانس رسیدن شما به آن بیشتر می شود .


آبان ماه :

بهتر است امروز به چیزی واکنش نشان ندهید . امروز شما از حرف های دیگران دچار سوء تفاهم می شوید . دیدگاه شما از مسیر اصلی اش منحرف شده به خاطر همین ممکن است برای چیز های بی اهمیت واکنش نا به جا از خودتان نشان دهید .


آذر ماه :

شما ناراحت هستید چرا که دیگران از شما انتظار نا به جا دارند و می خواهند بیشتر از چیزی که می دانید به آن ها جواب پس بدهید . متاسفانه یا خوشبختانه شما توانایی زیادی در داستان سر هم کردن دارید ولی با این کارها دیر یا زود متوجه این کار شما خواهند شد . با دیگران صادق باشید و در مواقع لزوم به محدودیت دانسته های خودتان اعتراف کنید .


دی ماه :

شما دوست ندارید کسی از احساساتتان مطلع شود ، چون فکر می کنید در این صورت برنامه هایتان به هم می ریزد . بهتر است مرموز نباسید یا حداقل این حستان را نشان ندهید چون با این کار دیگران هم حرف هایشان را به شما نمی گویند . با اطرافیانتان اطلاعاتتان را تبادل کنید تا پیشرفت کنید .


بهمن ماه :

کسانی در اطراف شما هستند که سعی می کنند شما را تغییر بدهند ، اما شما لجبازی می کنید هرچند در خلوت خودتان گه گاهی انگیزه هایتان را بازیابی می کنید .  شما مجبور نیستید مسائل عاطفی تان را با همه درمیان بگذارید . کاری را که بهتان آرامش می دهد انجام دهید .


اسفند ماه :

امروز نباید اطمینان زیادی به حس ششم خود داشته باشید . به تصمیمات خود فکر کنید باید بیشتر روی آن ها فکر کنید و به جوابی قطعی برسید . حتی اگر احساس می کنید همه چیز روشن است ، باز هم بهتر است با شخصی قابل اعتماد مشورت کنید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 10:04

1 comment

  • Augustus
    Comment Link Augustus پنج شنبه, 02 خرداد 1398 12:10

    خیلی مقاله خوبی بود. با تشکر از شما

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.