Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه شنبه 28 مهر

فال روزانه شنبه 28 مهر فال روزانه شنبه 28 مهر فال روزانه شنبه 28 مهر

فال روزانه شنبه 28 مهرماه از امروزتان به شما خواهد گفت !

 

فروردین ماه :

شما امروز تقریبا می توانید تشخیص دهید که در هر مورد مهم چه کاری می خواهید انجام دهید. اما شما نمی دانید که راندمان فعلی شما مناسب نیست به خاطراینکه شما هیچ برنامه ی دقیقی برای آینده ندارید . حقیقت این است که شما شاید از تجربه هایتان استفاده نمی کنید. سعی کنید به این روند ادامه ندهید فقط تاجایی که می توانید تلاش کنید .

 

اردیبهشت ماه :

شما امروز باید نسبت به چیزهایی که کسب کرده اید دیدگاهی منطقی داشته باشید و فکر نکنید موفقیت هایی که کسب کرده اید دائمی هستند . شما وظایف زیادی برای انجام دادن دارید ، پس باید ابتدا آهسته و پیوسته به سوی هدف حرکت کنید تا در روزهای آینده به هدف خود دست یابید .

 

خرداد ماه :

شاید به خاطر مشکلی که برایتان پیش آمده است مجبور شوید این روز ها بیشتر از همیشه تلاش کنید . امروز برای شما خیلی سخت و حتی کسل کننده است که برای دست یابی به یک پاسخ ، بیشتر کار کنید . در حالی که امروز زمان خوبی است برای این که فراتر از محدودیت هایتان قدم بردارید . سعی نکنید نشان دهید باهوش هستید ؛ فقط اجازه بدهید که آسیب پذیریتان آن طور که باید نشان داده شود . از این که در مورد ترس هایتان صحبت کنید هراس نداشته باشید . بالاخره آنها هوش و ذکاوت شما را به خوبی متوجه خواهند شد .

 

تیر ماه :

شاید امروز بیش از اندازه جدی باشید ، شما می توانید روی استعداد هایتان تمرکز کرده و در برابر افرادی که سعی دارند در ذهن شما نفوذ کنند مقاومت کنید . امروز لازم نیست نگران کارهایی که می خواهید انجام بدهید ، باشید . در آخر حس ششم شما بسیار قوی و سازنده خواهند بود . تسلیم ترس کارهای روزمره نشوید ؛ الان زمان این است که شرایط را بهبود ببخشید . دیگران در حالی که کمک می کنند تا شما نسبت به قبل با کفایت تر و سازنده تر باشید ، برای حس اعتماد شما هم احترام قائل خواهند بود .

 

مرداد ماه :

شما یک رهبر عالی هستید و امروز روابط اجتماعی شما قوی تر از قبل شده است ، به طوری که دوستان و اطرافیانتان از شما می خواهند که آنها را راهنمایی کنید . به جای اینکه در زمان خوشی پیشروی آنان باشید ، باید سعی کنید شور و هیجان را ثابت نگه دارید . اگر این احساس بیش از حد باشد و سپس ناپدید شود به نفع هیچ کس نیست . در ابتدا به آرامی حرکت کنید و سپس در طول روز به سرعت حرکتتان بیافزایید .

 

شهریور ماه :

شما شاید کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید و حتی هنگامی که یکی از آنها را تمام کنید ، به نظر می رسد که کارآیی شما بهبود یافته است . در حالی که امروز برای یک موقعیت اجتماعی برنامه ریزی می کنید ، ممکن است که اتفاقات خوبی برایتان پیش بیاید . کار هایی را انجام بدهید که بعد از تلاش و سختی کشیدن بتوانید از آنها لذت ببرید . نیازی نیست که علایق تان را برای راحتی یک شخص دیگری سرکوب کنید ؛ شما لیاقت رسیدن به هدف هایتان را دارید .

 

مهر ماه :

شما امروز اصرار دارید تا پروژه ای عقب افتاده را در خانه به انجام برسانید . حتی اگر شما برای این کار در نظر گرفته شده اید درست نیست که برای انجام چنین کاری تا این حد عجله و شتاب به خرج دهید . عجله کردن شما می تواند برایتان گران تمام شود . پس قبل از این که کارتان را شروع کنید، مطمئن شوید که تمام ابزارهای لازم را دارید .

 

آبان ماه :

مشکلاتی هست که شما باید در مورد آن با یک دوست یا یک همکار مشورت کنید . شاید این روز ها چندان طبق برنامه هایتان پیش نروید . ممکن است دیگران در مورد شما فکر کنند که خیلی احساساتی هستید . حتی اگر مقداری ناامید شدید ، خیلی زود تسلیم نشوید . پیگیری شما می تواند شما را به هدفتان نزدیک کند .

 

آذر ماه :

شما امروز در مورد مسائل مالی اطلاعات تازه ای دریافت کرده اید ؛ به خصوص که شما اخیراً از انجام دادن معاملات سخت خودداری کرده اید . دقت بیش از حد به جزئیات شما را از پیشرفت باز می دارد ، مگر اینکه خودتان را نسبت به مسائل جزئی بی تفاوت نشان دهید . اگرچه این کار زمان زیادی از شما می گیرد ، اما باید مسائل مالی قدیمی تان را تا جایی که می توانید فراموش کنید .

 

دی ماه :

امروز شما برای غلبه بر ترس هایتان باید بیشتر تلاش کنید ، اما اگر شما فعال باشید پاداش دریافت خواهید کرد . یک دوست نزدیک می تواند مشکلی برایتان ایجاد کند ، اما شاید شما به درستی نفهمید که چه مشکلی پیش آمده است . بی تفاوتی شما نسبت به تغییر و پیشرفت باعث می شود شرایط بیش از پیش رقابت برانگیز شود . سعی کنید بیشتر منعطف باشید و نگرانی و لجبازی را از خود دور سازید .

 

بهمن ماه :

همزمان با قرار گرفتن ماه در دوازدهمین خانه رازهای شما ، شما دلتان نمی خواهد با شخص دیگری درباره نیازهایتان صحبت کنید . این حس خوبی است که کسی بداند شما چه می خواهید اما شاید این باعث شود نتوانید به چیزی که می خواهید برسید . رابطه های شما مدتی است که سرد شده است پس نباید انتظار داشته باشید از شما به گرمی استقبال شود . البته نگران نباشید ، این سردی موقتی است . صحبت کردن در مورد احساس هایتان به طور منطقی می تواند در آینده برایتان مفید باشد .

 

اسفند ماه :

امروز شما به دوستانتان خیلی توجه می کنید و می توانید به راحتی در شرایطی به او یاری رسانید که آنقدر هم که به نظر می آید این شرایط عجیب و مهم نیستند . پس اگر به شما گفتند که کمک شما چندان مفید نبوده به دل نگیرید . درعوض قبول کنید که کمک شما مثل همیشه نبوده است . شما اگر نسبت به سیگنال هایی که از دیگران دریافت می کنید توجه کافی داشته باشید ، می توانید خودتان را از شرایط نامناسب نجات دهید . ابتدا سعی کنید به خودتان توجه کرده و اوضاع خود را بهبود دهید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.