Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال رورانه شنبه 31 شهریور

فال رورانه شنبه 31 شهریور فال رورانه شنبه 31 شهریور فال رورانه شنبه 31 شهریور

 فال روزانه ی شنبه 31 مرداد ، به شما خواهد گفت امروزتان چگونه خواهد گذشت ! فال مخصوص ماه تولدتان را بخوانید و به ما بگویید چقدر آن را قبول دارید .

 

فروردین ماه :

شما تنش های ذهنی فراوانی دارید و برای فرار از دست آن ها به خوش گذرانی می پردازید . بهتر است زیادی خوش بین و امیدوار نباشید و کاری را که هنوز نتیجه اش معلوم نیست را به دیگران اعلام نکنید . صبر کنید تا نتیجه ی واقعی معلوم شود . شما امروز چندان منطقی نیستید و این به آن معنی نیست که به واقعیت چندان فکر نمی کنید . رویاپردازی شما را به واقعیت نزدیک می کند .

 

اردیبهشت ماه :

شما در خصوص کارهایی که در سر دارید ایده های غیر ممکنی دارید . در نظر شما این ایده ها ممکن هستند و شما فکر می کنید کاملا منطقی و واقع بین هستید ، اما نیستید . شما در آسمان ها پرواز می کنید . هدف هایتان را بشناسید و کمی هم با افرادی که قابل اعتماد هستند مشورت کنید .

 

خرداد ماه :

ماه به نشانه ی شما باز گشته و باعث شده شما از همیشه احساساتی تر باشید . شما احساس محور هستید برای همین احساس شما می تواند فکرتان را کنترل کند و از همین طریق تصمیم بگیرید . شما سعی می کنید احساسات تان را کنترل کرده و تعادل خود را حفظ کنید اما اتفاقات غیر منتظره و هیجان انگیزی مانع این تعادل و کنترل می شوند . شما به جای راهنمایی گرفتن از عقلتان به حس ششم خود تکیه کرده اید . این حس شما را به سمت راستی و درستی هدایت می کند .

 

تیر ماه :

به طور کلی خودتان هم می دانید که واکنش های احساسی قوی و عجیبی در موقعیت های خاص بروز می دهید . امروز می خواهید افکارتان را با شخصی در میان بگذارید و این بحث برایتان مشکل ایجاد کرده است . شما سنت شکنی را دوست دارید و دوست ندارید در قالب های پوسیده و محدود زندگی کنید ولی نمی خواهید به قیمت خراب کردن همه چیز آزاد شوید . آهسته و پیوسته حرکت کنید تا به هدفتان برسید .

 

مرداد ماه :

شما آماده ی رویا پردازی و تلاش برای رسیدن به آرزو های بزرگتان هستید هر چند خودتان این طور فکر نمی کنید . اگر نتوانید درست فکر کنید یا روی کارهایتان تمرکز داشته باشید ، نگران نباشید ! فعالیت های اجتماعی تان امروز مهم تر از چیز های دیگر اند .

 

شهریور ماه :

بهتر است قبل از این که پروژه ی جدیدی را شروع کنید یا قدمی در کاری بگذارید ، تصمیمات خود را سبک و سنگین کنید و پس از یک ارزیابی منصفانه و دقیق تصمیم بگیرید . اگر بخواهید بر اساس حس ششمتان عمل کنید به جایی نخواهید رسید . اگر مجبور شدید تصمیم فوری بگیرید ، قبل از تصمیم گیری حتما مشورت کنید .

 

مهر ماه :

وقتی خورشید فردا وارد نشانه شما می شود دنیا ی شما تغییر خواهد کرد . شما با کنترل کردن کارهایی که امروز و روز های آتی انجام می دهید ، می توانید از اطلاف وقتتان جلوگیری کنید .  اگر می خواهید سخت کوشی تان را نشان دهید ، باید به جای تلاش در راه های بی فایده برنامه ریزی های دقیق تری برای خود داشته باشید .

 

آبان ماه :

امروز برای بازنگری کردن تمرینات معنوی بهترین روز است . شما می توانید برای راز و نیاز با پروردگارتان به مکان های مذهبی یا طبیعت بروید . همچنین می توانید در خانه بمانید و روزتان را خارج از هرگونه تنش و استرس سپری کنید . همچنین می توانید امروز یا بخشی از آن را صرف فکر کردن به رویاهایتان بکنید . از این خیال بافی نترسید ! در آن غرق نخواهید شد .

 

آذر ماه :

شما بسیار شوخ و بذله گو هستید و همین باعث شده جذاب به نظر برسید . واقع بینی شما بر افکارتان تاثیر گذاشته است و قضاوت های شما نیز بر همین اساس است . یادتان باشد تا با کفش کسی راه نرفته اید ، او را قضاوت نکنید .

 

دی ماه :

شما دلتان می خواهد امروز توجه ها به سمت شما باشد . اما خودتان هم می دانید که جلب توجه تمام کاری نیست که دلتان می خواهد انجام دهید . فکرتان را درباره ی این که باید همیشه گل مجلس باشید و مثل ستاره بدرخشید ، تغییر دهید .

 

بهمن ماه :

شما آمادگی این را دارید که امروز به هرچیزی دلبسته شوید . اما یادتان باشد این حسی که گرفتارش می شوید عشق نیست . نپتون امروز بیش از حد فعال است ، به همین دلیل امروز هر چیزی می تواند عاشقانه به نظر بیاید . در تبدیل رویاهایتان به واقعیت صبر داشته باشید تا کامیاب شوید .

 

اسفند ماه :

شما انگیزه هایتان را درست درک نمی کنید ، نمی دانید در اصل آن ها شما را به کدام سو می کشند . به نظر می رسد انگیزه هایتان قصد دارند شما را به سمت معنویات متمایل کنند . یک شخص رازدار  را وارد زندگیتان کنید ، بهتر است این شخص کسی باشد که احساسات شما را درک کند . حتی بیان ایده های خام تان به پخته شدن آن ها کمک خواهد کرد .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 09:39

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.