Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه شنبه 7 مهر

فال روزانه شنبه 7 مهر فال روزانه شنبه 7 مهر فال روزانه شنبه 7 مهر

فال روزانه شنبه 7 مهر ، امروزتان را برملا خواهد کرد !

 

فروردین ماه :

امروز چیزی از دوستتان خواهید شنید که مسیر زندگی شما را تا حدودی تغییر می دهد . آزادی که از این پس خواهید داشت به شما کمک می کند دیدی به زندگی داشته باشید که عتا کنون نداشته اید . برای تصمیم های بزرگ گرفتن بهتر است بگذارید افکارتان با زمان پخته شوند . همچنین هنگام تصمیم گیری دیگران را هم در نظر داشته باشید ، تصمیمات شما روی زندگی دیگران نیز تاثیر دارد .

 

اردیبهشت ماه :

خوشبختانه دید شما به بسیاری از مسائل تغییر می کند . شما عمیق تر می شوید و ممکن است کمی هم احساس افسردگی کنید . صحبت با افرادی که در این زمینه تجربه ی کافی دارند می تواند به شما کمک کند . در راهی قدم گذاشته اید ، سعی کنید مقاوم باشید چرا که این راه پایان روشنی خواهد داشت .

 

خرداد ماه :

شما به یکی از اهدافتان امروز خواهید رسید و از این اتفاق حسابی شگفت زده خواهید شد چرا که انتظار رخ دادن آن را به این زودی ها نداشتید . این روز ها فعالیت گروهیتان را بیشتر کنید ، خصوصا فعالیت هایی که به مسائل اجتماعی و سیاسی مربوط اند . امروز روز پر کاری برای شما خواهد بود پس حتما شب زودتر به رخت خواب بروید تا خستگیتان جبران شود و صبحی پر انرژی را آغاز کنید .

 

تیر ماه :

در زندگیتان احساس کسالت و یکنواختی می کنید و دلتان یک تغییر می خواهد . شما باید خودتان این تغییر را ایجاد کنید ؛ مثلا شغلی جدید که به آن علاقه دارید را راه بیاندازید ، یا قدمی برای شروع رابطه ی عاطفی که منتظرش بودید بردارید . خودتان را باور کرده و به دست جریان زندگی بسپارید .

 

مرداد ماه :

سعی کنید به جای فکر کردن به گذشته ، رو به رویتان را نگاه کنید و از  همه مهم تر دقیقا جای پایتان را . وقت ، انرژی و تمرکزتان را روی حال بگذارید و کمی هم برای آینده برنامه ریزی کنید . از دوستی به تازگی رنجیده اید ، به سمتش بروید و به او بگویید که از چه دلخورید .

 

شهریور ماه :

امروز فکر های عیبی در سرتان می چرخند و در مورد گذشته به شما اطلاعات تازه ای می دهند . با دیدی منطقی به آن ها بنگرید . برای پیشرفت تغییر لازم است ، پس دست رد به این تغییرات نزنید . این روز ها رفتارهایتان بیشتر احساسی است تا منطقی پس بهتر است ارتباطاتتان را موقتا محدود کنید تا کسی را از خود نرنجانید . کمی زمان برای برگشتتان به حالت طبیعی لازم است .

 

مهر ماه :

شما درگیرید و وقتی برای ارتباط با دیگران ندارید و این موضوع می تواند موجب شود دیگران از شما دلخور شوند . زمان برای خوش گذرانی زیاد است ، بهتر است تمرکز خود را به روی کارتان بگذارید . به زودی تغییری بزرگ در زندگی تان رخ خواهد داد و باعث می شود روحیه شما بسیار تغییر کند . گره ای که در زندگی تان به وجود آمده بود ، به زودی به دست غریبه ای که انتظارش را ندارید باز خواهد شد .

 

آبان ماه :

اگر می خواهید خرید کنید ، امروز روز خوبی است تا سری به بازار بزنید . لازم نیست این دست آن دست کنید ، هرچه بیشتر لفتش بدهید به ضرر خودتان تمام خواهد شد . یکی از اطرافیان بیشتر از همیشه شما را مورد توجه خودش قرار می دهد ، جای نگرانی نیست او نیت بدی در سرش ندارد . اتفاقات خوبی منتظرتان است .

 

آذر ماه :

ارتباط با آدم های جدید در زندگیتان می تواند برایتان راه ساز باشد و به نفع شما تمام شود . کارهایتان را باید با سرعت بیشتری انجام بدهید به این صورت اهدافتان قابل دسترس تر خواهد شد . این اتفاق انگیزه شما را برای ادامه دادن بیشتر خواهد کرد . اگر می خواهید توجه کسی را به خود جلب کنید  ، با سیاست رفتار کنید و برای هر کاری که می خواهید  انجام دهید برنامه ریزی کنید .

 

دی ماه :

شما شخصی درونگرا هستید . اعتماد  به نفس بالایی دارید اما دوست ندارید ایده هایتان را با کسی به اشتراک بگذارید . امروز دوستی از دوستان قدیمی تان را ملاقات خواهید کرد و این باعث خواهد شد رابطه تان را تقویت کنید . او دوست خوبی است و رابطه با او برایتان خوب خواهد بود . به زودی هیجانی که مدت هاست انتظارش را می کشید وارد زندگیتان خواهد شد .

 

بهمن ماه :

امروز چندین موضوع مختلف ذهن شما را مشغول کرده است به همین دلیل توصیه می کنیم کارهایی که به تمرکز بیشتری نیاز دارند را برای بعد بگذارید . به زودی در زندگیتان پیشرفت خواهید کرد و این پیشرفت انگیزه ی زیادی برای ادامه دادن مسیر به شما خواهد داد . ارتباط خود را با افراد مهم حفظ نمایید تا فرصت بیشتری در زمینه ی کاری داشته باشید . دوستی از راه دور با شما تماس می گیرد و به شما خبری می دهد که شما را خوشحال می کند .

 

اسفند ماه :

امروز در زندگیتان تغییرات کوچکی رخ می دهد و شرایط مالی تان را تحت تاثیر قرار می دهد . شما برای رسیدن به اهدافتان تلاش زیادی کرده اید اما باید بدانید به علاوه ی تلاش ، صبر نیز لازم است . امروز ناگهان خاطره ای از گذشته ذهن شما را به خود درگیر می کند به خودتان فرصت دیگری بدهید تا به آن خاطره فکر و آن را تحلیل کنید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on شنبه, 07 مهر 1397 09:33

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.