Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه پنجشنبه 22 شهریور

فال روزانه پنجشنبه 22 شهریور فال روزانه پنجشنبه 22 شهریور

فال روزانه یکی از سرگرمی های رایج این روز هاست . ماه تولد خود را پیدا کرده و فالتان را بخوانید ، بعید نیست واقعی باشد ! حتی اگر به فال روزانه اعتقاد ندارید ، این مطالب می توانند راه حل راهایی را برای مشکلی که اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنید ، پیشنهاد دهند .


فروردین ماه :

احساساتتان شما را درگیر کرده است ، بهتر است احساساتتان را به هر کسی که از راه می رسد نگویید . ممکن است شما بخواهید احساساتتان را به کسی بگویید ولی از کلمات اشتباه استفاده کنید یا شخص مقابلتان دچار سوء تفاهم شود . سعی کنید با شخصی قابل اعتماد درد دل کنید تا حس بهتری داشته باشید ، همچنین سعی کنید از توانایی بالای خود برای انجام دادن کارهای مفید استفاده کنید .


اردیبهشت ماه :

شما سعی می کنید نظرواقعیتان را پشت کلمات پنهان کنید اما دوستانتان متوجه این حس منفی شما خواهند شد و به همین خاطر آن ها نیز با شما رفتار صادقانه ای نخواهند داشت . حرف هایتان را صادقانه و با ملایمت بگویید تا کسی از آن ها صدمه نبیند .

 

خرداد ماه :

امروز شما فعالیت های اجتماعی زیادی خواهید داشت و حتی اگر در خانه هم بمانید نمی توانید از ارتباط با دیگران دست بکشید . این فعالیت ها از شما انرژی زیادی می گیرند و شما به هیچ وجه نمی توانید از آن ها دست بکشید ، به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم  تا جایی که ممکن است بیشتر گوش بدهید و کمتر بگویید تا انرژیتان ذخیره شود .


تیر ماه :

شما امروز شور و شوق زیادی برای رفتن سر کار خواهید داشت به خصوص اگر همکارانتان را دوست داشته باشید . اما همین قدر هم دوست دارید در خانه بمانید . شما فکر می کنید خیلی سخت است که بین زندگی کاری و زندگی شخصیتان تعادل برقرار کنید درصورتی که این طور نیست . به هر دو بخش زندگیتان توجه داشته و زمانتان را برای آن ها تقسیم کنید .

 

مرداد ماه :

امروز حتی اگر بخواهید هم نمی توانید دست از رویا پردازی بردارید . شما امروز خوش بین و تا حدودی سر خوش هستید . امروز چیزهای جدیدی در باره خودتان می فهمید . راهی برای تخلیه و بروز احساساتتان پیدا کنید .


شهریور ماه :

امروز احساس خوبی دارید چون شیرینی یک دوستی جدید را در دلتان احساس می کنید . شما امروز می توانید عاشق یک آشنا بشوید یا با غریبه ای طرح دوستی بریزید . مهم نیست رابطه ی شما از چه نوعی است ، اما تا زمانی که ترس در وجود شما رخنه نکند ، از این رابطه لذت خواهید برد .


مهر ماه :

امروز شما بسیار منطقی تر و استدلالی تر از گذشته شده اید ، به خاطر همین دیگران بیشتر از قبل با شما موافقت می کنند . ونوس از کنار بهرام عبور خواهد کرد و این حرکت رو به عقب باعث به وجود آمدن برخی سوء تفاهم ها در زندگی شما خواهد شد . برای برطرف کردن مشکلات عجله نکنید ، اگر امکان دارد آن را به فردا موکول کنید .


آبان ماه :


امروز کسی در محل کارتان از شما بدش خواهد آمد ، اما شما نمی دانید چه کار بدی انجام داده اید ، به همین خاطر بهتر است زیاد فکرتان را درگیر نکنید و به آن توجه نکنید . ممکن است شما در حقیقت کار بدی هم انجام نداده باشید ولی او کلا از این کار خوشش نیاید . بگذارید این مشکل رد شود و خودتان را درگیر آن نکنید .


آذر ماه :

شما امروز در حرف هایتان سوء تفاهم ایجاد می کنید ولی با حسن نیت و صداقتتان به راحتی می توانید این خطا ها را بپوشانید . بهتر است اینقدر عجله نکنید و شنونده ی خوبی باشید . موقعی که دیگران حرف می زنند شما در حال آماده کردن جواب خودتان در ذهنتان هستید و این باعث می شود شما به خوبی صحبت های اطرافیانتان را درک نکنید . کمی آرامتر باشید و به خودتان فکر کنید .


دی ماه :

شما امروز حسابی گیج هستید ، مرز باریکی بین واقعیت و رویا برایشکا وجود دارد و تشخیص آن سخت است و از طرفی این مرز درحال حرکت و جا به جایی است ! شما در شوق هنر ، موسیقی و یا تفریح غرق شده اید و دلتان می خواهد انرژیتان را تخلیه کنید ، ما به شما رویا پردازی را پیشنهاد می کنیم . کمی به خودتان مرخصی بدهید و به تعطیلات بروید .


بهمن ماه :

ممکن است امروز تمرکزتان را به خاطر مشکل عاطفی که به تازگی برایتان ایجاد شده ، از دست بدهید . البته بیشتر مشکلات شما به خاطر تلقین احساسات است . به این اختلافات به عنوان فرصتی برای نزدیک تر شدن به کسی که دوستش دارید نگاه کنید . شما می توانید این مشکل را با ملایمت برطرف کرده و بیشتر از قبل به هم نزدیک شوید .


اسفند ماه :

کمتر ولخرجی کنید ! شما امروز به مشکل مالی بر خواهید خود اما این مشکل چندان بزرگ و پیچیده نیست ؛ ممکن است کیف پولتان را در خانه جا بگذارید و یا یادتان برود از حسابتان پول بردارید . سعی کنید این مشکل را رعایت کنید تا خیلی دست و پایتان را نبندد .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 10:07

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.