Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه پنجشنبه 26 مهر

فال روزانه پنجشنبه 26 مهر فال روزانه پنجشنبه 26 مهر فال روزانه پنجشنبه 26 مهر

فال روزانه پنجشنبه 26 مهر ماه ، از امروزتان به شما می گوید !

 

فروردین ماه :

شما امروز قدرتمند تر از همیشه صحبت می کنید پس بهتر است مراقب باشید که چه چیز را به چه کس می گویید . ممکن است طوری که دلتان نمی خواهد روی افراد تاثیر بگذارید . پس مراقب کلماتتان باشید . مراقب باشید به دیگران آزادی و قدرت لازم برای اینکه خودشان برای مسائلشان تصمیم بگیرند را بدهید و جای آن ها تصمیم نگیرید . کافی است با صداقت و صراحت صحبت کنید و واقعیت های لازم را به زبان بیاورید تا بهترین اثر ممکن را داشته باشید . امروز شاید دیدار با عشقتان میسر نشود ، اما از کمک خانواده و دوستان بسیار لذت خواهید برد و بعد از مدت ها زمانی را در کنار آن ها سپری خواهید کرد .

 

اردیبهشت ماه :

امروز جواب هایی دریافت می کنید که آن چنان واضح نیستند تا شما را به رضایت برسانند . طرف مقابلتان حرف هایش را به طور واضح و مشخص نخواهد گفت و این موضوع شرایط را برای شما کمی دشوار می کند ، اما نباید خودتان را زیاد درگیر این موضوع کنید . از خانه بیرون بزنید و با دوستانتان به گردش و تفریح بروید . به پیک نیک بروید ، در دل طبیعت بادبادک هوا کنید و یا به کوهنوردی بروید . وقتی این کارها را بکنید در کمال تعجب خواهید دید همان جواب هایی که ذهنتان به شدت درگیرشان بوده است به شما خیلی نزدیک هستند و حتی در هوای اطرافتان جریان دارند . از جستجو برای آنها در جاهای دوردست و عجیب دست بردارید .

 

خرداد ماه :

گاهی زمانی که در فعالیت های گروهی شرکت می کنید ، از گفتن احساسات خود هراس دارید . شما از حرف زدن جلوی هیچ کس نمی هراسید اما حرف زدن در جمع برای شما سخت و ترسناک است . امروز ترس را کنار گذاشته و حرفتان را بزنید ، لازم نیست تمام جزئیات را ذکر کنید ، کافیست بسته به باور هایتان زمانی را صرف فعالیت های معنوی کنید .

 

تیر ماه :

امروز از اینکه از دیگران سوال هایی کنید که شاید به نظرتان شخصی باشند ، نترسید ! به دیگران اعتماد داشته باشید و سعی کنید با نگرشی مثبت و بی طرفانه به آنها نزدیک شوید تا آنها هم به شما اطمینان کنند و خیالتان راحت باشد که همه چیز خوب پیش خواهد رفت . قرار نیست شما کسی را بازجویی کنید و یا او را به چیزی متهم کنید . شما فقط می خواهید به عزیزانتان کمک کنید و این بدون دانستن واقعیت میسر نخواهد شد . به حرف های اطرافیان و عزیزانتان گوش دهید ، آنها چیزهای مهمی برای گفتن دارند که شاید رابطه ی شما را با آنها تغییر دهد . شاید حتی این حرف ها برایتان چندان خوشایند نباشند ، اما دیر یا زود باید از آنها آگاه شوید .

 

مرداد ماه :

احتمالا امروز فکر رفتن به یک سفر کوتاه یکی دو روزه در سر داشته باشید . شاید حتی به رفتن به اطراف شهر برای چند ساعت کوتاه هم راضی باشید . شما در حال حاضر تشنه ی تجربه های جدید و رفتن به جاهای تازه و انجام کارهای هیجان انگیز هستید ، آنچه اهمیت دارد این است که از خانه بیرون بروید و کارها و چیزهای جدیدی را تجربه کرده و شناختتان را از دنیای اطرافتان گسترش دهید . این کار روی ذهن و تفکر شما نیز اثرات قابل توجهی خواهد گذاشت . شاید رفتن به یک مکان معنوی و یا یک محل دور دست بی سر و صدا درست همان چیزی باشد که شما به آن نیاز دارید . اگر احساس می کنید تنهایی حس بهتری داشته باشید ، چرا تنها به سفر نروید .

 

شهریور ماه :

امروز ذهن شما بسیار فعال و پویا است و شما می توانید هر اطلاعاتی که در اطرافتان در جریان باشد را به راحتی جذب کنید ، پس حواستان را خوب جمع کنید تا هیچ چیزی را از دست ندهید . اگر از این فرصت به خوبی استفاده کنید خواهید توانست پروژه دانشگاهی و یا کاری خود را به میزان زیادی جلو ببرید. در طول روز اگر احساس کسالت کردید حتما یک استراحت کوتاه داشته باشید ، چون در غیر این صورت، علاوه بر این که نخواهید توانست در ساعات بعدازظهر عملکرد خوبی داشته باشید و کارهایتان را به خوبی انجام نخواهید داد ، از سر شب هم احساس خستگی و خواب آلودگی خواهید کرد و نخواهید توانست از شبتان به اندازه کافی لذت ببرید و استفاده کنید .

 

مهر ماه :

امروز مسائلی که با اطرافیان خود دارید به خوبی و خوشی پیش خواهند رفت، پس از این فرصت استفاده کنید و حرف هایتان را بگویید . برقراری ارتباط با دیگران در حال حاضر مهم ترین کار است ، پس به حس درونی خود اعتماد کرده و در بحث های آنها شرکت کنید . لحن صحبت کردن شما و کلامتان در حال حاضر بسیار تأثیرگذار و قانع کننده هستند ، به همین دلیل هم اگر قصد خرید یا فروش چیزی را داشته باشید فرصتی بهتر از امروز نخواهید داشت ! اگر قصد دارید به کسی که دوست دارید پیشنهاد ازدواج بدهید هم امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار است . احتمالا به شما جواب مثبت خواهد داد .

 

آبان ماه :

نگذارید که ترس از شکست امروز مانع قدم برداشتن شما شود و جلوی پیشرفتتان را بگیرد . با وجود اینکه در حال حاضر ترجیح می دهید نقشی حاشیه ای داشته باشید و آسان ترین راه ممکن را در پیش گرفته و زیاد به خودتان فشار نیاورید ، باید بدانید که با این کار رسیدن به هدف واقعیتان را از بین می برید . به جای این که مقلد از دیگران باشید سعی کنید رهبر باشید . خودتان را از تمام ترس هایی که دارید نجات دهید و قهرمان زندگی خودتان باشید . در یک جر و بحث جزئی که با عشقتان برایتان به وجود خواهد آمد بهتر است تسلیم شوید و نگذارید آخر هفته تان بد تمام شود !

 

آذر ماه :

امروز افکار قدرتمندی در ذهن شما می گذرند ، این تفکرات شما می توانند تحول و پیشرفت داشته باشند ، تنها راه حل این کار این است که از نظرات دیگران درس گرفته و نظرات مختلف را نیز مورد بررسی قرار دهید و آنها را بدون تفکر و تنها به این دلیل که با نظرات شما متفاوت و یا حتی با آنها مخالف هستند بی حرکت نکنید . در روزی مثل امروز کار تیمی بهتر از کار انفرادی به نتیجه خواهد رسید و تبادل نظر با افرادی که سطح دانش و تفکر آن ها را قبول دارید می تواند برایتان بسیار مفید باشد . امروز تماسی از جانب یکی از دوستانتان با شما گرفته خواهد شد و شاید به جایی دعوت شوید که میل چندانی به رفتن به آنجا ندارید، ولی خوب است این دعوت را قبول کنید .

 

دی ماه :

ممکن است اطلاعاتی که امروز به دست شما می رسد . شاید برایتان سخت باشد پیام اصلی شنیده هایتان را دریافت کنید و صحبت های اطرافیانتان را به خوبی درک کنید . یادتان باشد که جواب های مهم زیادی هستند که باید پیدا کنید . این پاسخ های صحیح زمانی به سراغتان می آیند که اصلا انتظارشان را ندارید . ذهنتان را به روی احتمال های گوناگون باز کنید و خیالتان راحت باشد که راه به سادگی برایتان گشایش پیدا می کند . امروز به نفعتان است که وقتتان را بیشتر در کنار خانواده و افراد مورد اعتمادتان بگذرانید و بیگانه ها را زیاد به حریم شخصی خود راه ندهید .

 

بهمن ماه :

شاید امروز وقتی حواستان نیست بازیچه کسان دیگری شوید . این احتمال وجود دارد که یک نفر سعی کند در دهان شما حرف بگذارد و شما را مجبور کند طوری رفتار کنید که او می خواهد . مراقب باشید که در این دام قدم نگذارید و کنترل خود را به دست دیگران ندهید . سعی کنید خودتان باشید و خودتان برای کارهایتان فکر و برنامه ریزی کنید. ممکن است امروز تمرکز کافی نداشته باشید و اجازه ندهید کسی احساسات منفی خود را در وجود شما تخلیه کند. به نظر می رسد که خانه تان به کمی رسیدگی و مراقبت نیاز دارد، چرا از تعطیلات آخر هفته برای به انجام رساندن این کارها استفاده نمی کنید؟

 

اسفند ماه :

ممکن است کسی امروز زیرآب یکی از دوستان یا عشقتان را پیش شما بزندیادتان باشد که برای یک بحث به دو نفر نیاز هست و باید به طرف مقابلتان هم مجال صحبت کردن بدهید. اگر می خواهید صلح و آرامش را برقرار کنید کلامتان و زبان بدنتان نیز باید همین را بگوید. اگر هم هدفتان جنگ و ستیز است باید به درون خود رجوع کرده و دلیلی برای این رفتار خود پیدا کنید. اگر پروژه ی شخصی نیمه تمامی دارید این هفته بهترین فرصت برای تکمیل آن است .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on پنج شنبه, 26 مهر 1397 09:18

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.