Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه پنجشنبه 5 مهر

فال روزانه پنجشنبه 5 مهر ، به شما از امروزتان خواهد گفت !

 

فروردین ماه :

شما احساس می کنید در وضعیت بدی قرار گرفته اید که هیچ چیز آن دست شما نیست . لازم نیست امروز زیاد برای کنترل اوضاع انرژی هدر بدهید ، چون این کار از عهده ی همه انسان ها خارج است . آسان گرفتن و استراحت دادن به خودتان برای امروز بهترین لطفی است که می توانید در حق خود و زندگی تان بکنید . نیازی نیست در مسیر خودتان تغییر ایجاد کنید . باید خودتان را بشناسید تا بتوانید بفهمید چه زمانی باید برای اهدافتان بدون هیچ خستگی بجنگید و چه زمانی لازم است به خودتان استراحت بدهید .

 

اردیبهشت ماه :

امروز می توانید روی دور کار کردن باشید و به بهترین نحو از امروز خود استفاده نمایید . اما باید حواستان باشد برای کار منظم لازم است استراحت منظم نیز لازم است . به یاد داشته باشید روابط اجتماعی حین کار از خود کاری که انجام می دهید مهم تر است . احساساتتان را انکار وسرکوب نکنید . رک باشید و سخن تان را رک بگویید . مخفی کردن حقایق امروز به نفع شما نخواهد بود .

 

خرداد ماه :

زندگی اجتماعی شما رنگ و بویی متفاوت پیدا کرده است . باید تغییراتی در زندگی خود ایجاد نمایید تا سازگار شوید . گاهی هم باید تسلیم جریان زندگی شد . خودتان را باور داشته باشید و به ندای درونتان گوش دهید .

 

تیر ماه :

تعهد بیش از حد شما نسبت به انجام دادن برخی امور ممکن است در صورت زیاده روی شما ، موجب آسیب رسیدن به کارتان خواهد شد . امروز به کار و تفریح بپردازید و سعی کنید بین این دو مورد تعادل ایجاد نمایید . به یاد داشته باشید زمانی که فشار زیادی متحمل می شوید ، عشق می تواند به دادتان برسد .

 

مرداد ماه :

بر خلاف میلتان امروز سرتان شلوغ تر از آن خواهد بود که بتوانید به تفریحات مورد علاقه تان بپردازید . اگر امروز صبح تنبلی کرده باشید ، از برنامه تان عقب خواهید ماند . امروز را محکم و با اراده به انجام کار ها بپردازید . برنامه ریزی مناسب می تواند از استرس های شما بکاهد .

 

شهریور ماه :

امروز دچار احساسات سطحی خواهید بود که نباید چندان جدی گرفته شوند . امروز آرام تر از دیروز است . ممکن است اطلاعاتی بدست آورید که حقیقت های قبلی موجود در ذهنتان را زیر سوال ببرد .صبر داشته باشید حقیقت به زودی برایتان آشکار خواهد شد .

 

مهر ماه :

ممکن است امروز برای انجام دادن حتی کوچک ترین کار ها به مشکل بر بخورید . بهتر است خودتان را نبازید ، این تقصیر شما نیست که امروز شانس با شما یار نیست . اما باید تمام تلاشتان را بکنید تا اوضاع بهبود یابد . خودتان را برای شروع هفته ای عالی آماده کنید .

 

آبان ماه :

کار کردن در فضایی که مورد علاقه ی شماست حتی اگر پشت صحنه باشد ، برایتان لذت بخش خواهد بود . نگران نباشید که دیگران در مورد شما چه فکری خواهند کرد . زمانی که تمام تلاشتان را انجام دهید و کار به ثمر برسد ، شیرینی تشویق را حس خواهید کرد .

 

آذر ماه :

با زندگی تان کنار بیایید . پنهان کردن احساسات واقعی شاید زندگی را برایتان راحت تر کند اما شاید در آینده این چنین نباشد . از دیگران مشورت بگیرید و این به این معنا نیست که حتما هم باید به مشورت آن ها عمل کنید . تصمیم گیرنده ی اصلی خودتان هستید . لازم نیست کاری کنید که دیگران از زندگیتان سر در نیاورند .

 

دی ماه :

لازم نیست تظاهر کنید زندگیتان فوق العاده است و همه چیز بر وقف مرداتان است . این خیلی خوب است که انرژی مثبتتان را به دیگران منتقل می کنید اما نباید منفی ها را هم درونتان حبس کنید . درضمن حرف های شما بیشتر بوی پز دادن می دهند تا انرژی مثبت ! لازم است یک دوست واقعی برای خود پیدا کنید و با او درباره همه چیز هایی که فکرتان را مشغول کرده است ، صحبت کنید .

 

بهمن ماه :

امروز پشت لبخند زیبایتان دریایی از نگرانی نهفته است ولی تا بعد از ظهر امروز تردیدهایی که نسبت به خود دارید نیز از بین خواهند رفت. نیازی نیست که هیچ چیزی را تغییر دهید، هر چند که ممکن است احساس کنید اگر بلافاصله عکس العمل نشان ندهید به مشکل بر خواهید خورد . یادتان باشد زندگی در جریان است .

 

اسفند ماه :

هیچ کدام از احساسات سرکوب شده تان را به حال خود رها نکنید، با بیان این احساسات و آگاهی یافتن نسبت به آنها در نهایت به آرامش و رضایت خواهید رسید. حالا که فرصتی دست داده است مشکلات مربوط به گذشته را یک بار برای همیشه حل کنید و کنار بگذارید، تا بتوانید با خیال راحت موانع را کنار گذاشته و به سوی آینده خود پیش بروید. اکنون دیگر می توانید به سوی یافتن عشق حقیقیتان پیش بروید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.