Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه پنجشنبه 9 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 09, 1398 262 0
فال روزانه پنجشنبه 9 خرداد 98 فال روزانه پنجشنبه 9 خرداد 98

فال روزانه پنجشنبه 9 خرداد 98

 

فروردین


امروز برای انجام معاملات بزرگ و سرمایه گذاری ها ریسک نکنید و بی گدار به آب نزنید و پس از بررسی های لازم بهترین عملکرد را داشته باشید. سعی کنید اینکه دیگران درباره شما چه فکری می کنند، ذهنتان را درگیر نکند و دلسرد نشوید.

 

اردیبهشت


این روزها، بر هر کسی کامل اعتماد نکنید، که ممکن است از اعتمادتان سوء استفاده شود، حتی ممکن است از عزیزترین کسانتان هم آسیب ببینید، پس سعی کنید که بیشتر رو پای خودتان بایستید. . امروز شاید وسوسه شوید که کمی بیشتر از حد معمول ولخرجی کنید. بهتر است که مراقب باشید.

 

خرداد


شما در بیان احساساتتان بسیار سخاوتمند هستید که از این بابت به شما تبریک می گوییم. امروز ممکن است بین شما و همسر و یا نامزدتان اختلاف نظرهایی پیش بیایند و بحث بین شما بالا بگیرد. قبل از اینکه دعوا راه بیندازید سعی کنید کمی هم از دید طرف مقابلتان به موضوع نگاه کنید.

 

تیر 


به جای اینکه اجازه بدهید حرف های بیهوده ی دیگران ذهنتان را آشفته و روزتان را خراب کنند بهتر است کمی به این حرف ها فکر کرده و اگر لازم است جوابی بدهید و یا واکنشی از خودتان نشان دهید این کار را انجام داده و بدون اتلاف وقت به سراغ بقیه ی کارها و برنامه هایتان بروید.

 

مرداد


امروز، یک روز عالی برای سازماندهی بهتر و عملی و اجرایی کردن برنامه هایتان است و قادر خواهید بود آدم های اطرافتان را روشن کنید که قادر به انجام کارهایتان هستید. امروز عشق در نگاه اول امکان پذیر است و ممکن است پایدار باشد. باید برای ثبات اموالتان این روزها بیش از پیش تلاش و برنامه ریزی کنید.

 

شهریور


برای تمام کردن کارهایتان اینقدر عجله نکنید و سر حوصله کارها را انجام دهید و به موقع به خودتان استراحت بدهید. کارهای ضروری را انجام داده و کارهایی که فوریت چندانی ندارند به بعد موکول کنید. امروز، زمان فوق العاده ای برای بودن با دوستان و معاشرت کردن با آنها است.

 

مهر


این روزها از افرادی که بیش از حد برایتان سخاوتمند هستند، دوری کنید. این روزها از افرادی که بیش از حد برایتان سخاوتمند هستند، دوری کنید.اگر متاهل هستید، برخی تغییرات کوچک در زندگی روزمره تان بسیار تاثیرگذار خواهد بود.


آبان 


امروز بهترین زمان است تا به پروژه های خود رسیدگی کنید و آنها را به نحو احسنت انجامشان دهید.یک انرژی شگفت انگیز باعث حمایت از به اشتراک گذاشتن ایده هایتان می باشد که حتما بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت. صادق، اما کمی دیپلماتیک باشید. شما انرژی و دقت لازم برای رسیدن به اهداف و موفقیت هایتان را ارید.

 


آذر


ماه گذشته چیزهای زیادی را تجربه کردید؛ غم، شادی، ترس و خشم را در وجود خود حس کردید، اما حالا که خرداد رسیده است اوضاع دارد روز به روز بهتر می شود و به زودی در زندگی خود به ثبات خواهید رسید و زندگی در مسیری خوب پیش خواهد رفت. شما همیشه با تصور بدترین روزهای زندگی خود، خودتان را اذیت می کنید، از این کار به شدت دوری کنید.

 


دی


اگر با یک برخورد روبرو شدید، بهترین تلاش خود را بکنید که یک راه حل سازشانه پیدا کنید که به هر دو طرف کمک می کند و این بین کسی ضرر نخواهد کرد. شما فوق العاده حسود خواهید بود، اگر کسی کمی علاقه مند به همسر شما باشد عصبانی خواهید شد، که فقط خود شما را اذیت خواهد کرد، بهتر است که بیش از پیش به خود مسلط باشید و بدانید که این روزها به خوشی سپری خواهند شد.

 

بهمن


اگر با یک برخورد روبرو شدید، بهترین تلاش خود را بکنید که یک راه حل سازشانه پیدا کنید که به هر دو طرف کمک می کند و این بین کسی ضرر نخواهد کرد. بهتر است که بیش از پیش به خود مسلط باشید و بدانید که این روزها به خوشی سپری خواهند شد.

 


اسفند


شما فرصتی برای ایجاد یک روابط مهم دارید که ممکن است ثابت بماند. شما می توانید به موفقیت در کسب و کار و یا تجارت فکر کنید که به زودی به آن دست خواهید یافت. امروز روز خوبی برای ابراز احساسات به عزیزانتان می باشد بهتر است که غرور خودتان را کنار بگذارید.

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.