Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه پنج شنبه 15 شهریور

By نرگس گودرزی شهریور 15, 1397 339 0
فال روزانه پنج شنبه 15 شهریور فال روزانه پنج شنبه 15 شهریور

فرودین : شما مرز بین عشق و دوستی را خوب می دانید ، در صورتی که این مرز دیگران را گیج می کند . به نیاز های افراد دیگر توجه داشته باشید ، ممکن است نا خودآگاه چیز های مهمی را از قلم بیاندازید !

 


اردیبهشت : ونوس که سیاره بخت شماست ، شما را به سمت رابطه دوستانه همیشگیتان هدایت می کند در حالی که شما می خواهید با شخص دیگری در ارتباط باشید . رویاهای شما با زندگی امروزتان زمین تا آسمان فرق دارند ، باید برای رسیدن به آن ها تلاش کنید . افکار مبهمتان را کنترل کنید و در تصمیم گیری عجله نداشته باشید .

خرداد : بهتر است رویاهایتان را به هر کسی نگویید و حتی لازم است برخی رویا هایتان را فراموش نمایید . شما قبلا در دوستی هایتان ثابت قدم بوده اید اما حالا شخص جدیدی را برای تفریحاتتان پیدا کرده اید .

تیر : احتمالا از شما بخواهند که امروز درمورد یک مشکل خانوادگی قضاوت کنید ، اما شما این کار را دوست ندارید . نظر دادن و نقد کردن می تواند مفید باشد اما همه اشخاص از 100 درصد حقیقت با خبر نیستند ، شما این موضوع را خوب می دانید .

مرداد : امروز ممکن است با خواهر ، برادر ، دوست و یا همسایه تان اختلاف پیدا کنید و از مسیر اصلی تان منحرف شوید و انرژی زیادی صرف حل کردن این مشکل کنید . سعی کنید هیچ وقت قیبت نکنید چرا که آتش دعواها را بیشتر می کند .

شهریور : شما شغل سخت و سنگینتان را دوست دارید چرا که سود مالی آن توجهتان را جلب کرده است . شما به خرید می روید و این میزان از پولی که دارید خوشحالتان می کند . انگیزه های شما سازنده اند و باعث شده اند شما حس بهتری نسبت به خودتان و زندگی پیدا کنید .

مهر : شما در فشار شعغلی هستید و از طرفی اطرافیانتان شما را محدود کرده و به شما اجازه کار کردن نمی دهند . مثبت نگاه کنید ، غر نزنید . در این صورت انرژی های مثبت به شما جذب خواهند شد و می توانید آن را به اطرافیانتان منتقل کنید .

آبان : شور و شوق فراوان شما می تواند موجب ایجاد اختلافی بین شما و نامزد یا همکارتان شود . انرژی خودتان را صرف زیاد حرف زدن درباره این موضوع نکنید . شما خیلی راحت حرف می زنید ، خیلی راحت قول می دهید و خلیل راحت زیر قولتان می زنید و این باعث شده شما بین مردم محبوب نباشید . صحبت کافی نیست باید عمل کنید .

آذر : رویاهایتان را تحت کنترل خود در آورید . فکر و تمرکز شما را به پیشرفت خواهد رساند . شما همانطور هستید که فکر می کنید . نگرشتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند .

دی : شما خودتان هم نمی دانید امروز دنبال چه چیزی هستید ! همیشه درحال فکر کردن به دوران کودکی و خاطرات شیرین آن هستید و همین باعث می شود از امروزتان غافل شوید . دیدگاه های شما معمولا در حال عوض شدن است .، اما هنوز هم علاقه ای به اعلام دیدگاهتان به دیگران ندارید .  البته شما قدرت استدلال بالایی دارید . از این توانایی استفاده کنید و به جنگ عقاید بروید .

بهمن : به حال فکر کنید نه افکار حاشیه ای به درد نخور که فقط ذهنتان را مشغول می کند . امروز برای اهدافتان برنامه ریزی نکنید چرا که زندگی شما در حال تغییر است . برنامه ریزی روزانه باعث می شود امروز به همه کارهایتان برسید .

اسفند : ونوس امروز برایتان دردسر می سازد . او نپتون را که سیاره بخت شماست در خانه سرنوشت و تقدیر ، آشفته کرده است . امروز حواستان به خودتان باشد چون ممکن است رفتاری ناشایست از شما سر بزند چرا که ممکن است از فرط جذابیت شخصی ، از شدت عشق دامنتان را از دست بدهید ! امروز به آرزوهای معنوی خود فکر کنید تا پله ای به آن ها نزدیک تر شوید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 10:35

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.