Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه چهارشنبه 1 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 01, 1398 284 0
فال روزانه چهارشنبه 1 خرداد 98 فال روزانه چهارشنبه 1 خرداد 98

فال روزانه چهارشنبه 1 خرداد 98

فروردین


هر گاه سر یک دو راهی قرار گرفتید که هیچ کس دیگری نمی دانست کدام راه را باید در پیش گرفت شما جلوتر از بقیه راه بیفتید و آنها را هدایت کنید. بدون شک شما بهترین تصمیم ممکن را خواهید گرفت، اما پیش از عملی کردن این تصمیم دیگران را هم در جریان بگذارید.برای پیش برد اهدافتان در زندگی به خدا توکل کنید.

 

اردیبهشت


یک رویداد غیرمنتظره و یا تغییر برنامه ها می تواند به طور غیر ضروری حالت شما را عوض کند. سعی کنید مثبت باشید, مهم نیست چه بگویید. اطمینان دارم که همه چیز برای بهترین ها کار می کند. رو پای خودتان بایستید و از فکر و خیال دور بمانید.

 

خرداد


دیپلماسی و نگرش مسالمت آمیز بیشتری از خودتان نشان دهید; در واقع, امکانات شما خوب خواهد بود و بدون درگیری و نزاع پیش می روید و هر چه می خواهید را به دست خواهید آورد. امروز برایتان یک قدرت جدید را به ارمغان می آورد. برای پاسخ دادن به اهداف خاص خود تردید نکنید.

 

تیر


امروز شما احتمالاً بی قرار هستید; به کاهش تنش ها و احیای تعادل فیزیکی و عصبی خود فکر کنید و برای آن کاری ترتیب دهید. حتی اوقاتی که زمان ها دشوار یا منابع محدود هستند, تقدیر و شکر خدا برای همه چیزهای شگفت انگیز که زندگی برایتان وجود دارد, شما را در مرکز و مسیر قرار می دهد.

 

مرداد


امروز شما پاداش تلاش و سخت کوشی هایی که در طول یک ماه گذشته در تمام جنبه های مختلف زندگیتان داشته اید را دریافت خواهید کرد. فقط این نکته را هم به یاد داشته باشید که هر چیزی به اندازه و به جا خوب و خوشایند است، پس مواظب باشید که فشار بیش از اندازه به خودتان وارد نکنید و برای رسیدن به مقصد بیش از حد عجله نکنید.

 

شهریور


چیزهایی که حس خوبی به شما می دهند چیزهایی هستند که شما باید انجام دهید. بیش از بودجه خود را خرج نکنید, حتی برای چیزی که از آن لذت می برید. درس واقعی این است که یاد بگیرید خودتان باشید. شما امروز موفق شده اید به احساسات خود غلبه کرده و کنترل امور را به دست منطقتان بسپارید.

 

مهر


حوادث امروز ممکن است کمی سریع حرکت کنند. پذیرفتن مسئولیت های بزرگ می تواند احساس ناامنی به شما بدهند.
تکالیفتان را به بخش های کوچک تر تقسیم کنید تا بهترین نتایج را کسب کنید. درخواست کمک نشانه ضعف بودن نیست. همه قراردادها و انجمن ها مورد توجه قرار خواهند گرفت.

 

آبان


از توانمندی های خود مطمئن باشید که چگونه بهترین جنبه خود را در کار نشان دهید; پویایی شما و روحیه متهورتان بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت. امروز یک روز مطلوب برای سلامتی است. امروز یک روز مطلوب برای سلامتی است.

 

آذر


از نظر احساسی, ممکن است که کمی بی روح و خشن باشید، بهتر است که خودتان را کنترل کنید. ممکن است بخواهید دیگران به شما کمک کنند, اما ممکن است نیاز به انجام دوباره هر کمکی که دریافت می کنید را احساس کنید. جو سیاره ای منبع احساسات منفی و سو تفاهم با عزیزانشان خواهد بود.

 

دی


امروز شما هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ عاطفی احساس چندان خوبی ندارید و حس می کنید که حالتان خوب نیست. آیا برای رسیدگی به جسم و بدن خود به اندازه ی کافی وقت صرف می کنید؟ آیا این اواخر اطرافیانتان فشار زیادی را به شما وارد کرده اند؟وضعیت جسمانی شما انعکاس دهنده ی وضعیت ذهنی و روانی شماست. سعی کنید کمی بیشتر به خودتان اهمیت بدهید و کمتر به خودتان سخت بگیرید تا خیلی زود تغییر را احساس کنید.

 

بهمن


اگر شما یک فرد صبور و ستودنی را دارید، این می تواند یک روز بسیار رمانتیک باشد.احساسات شما را از خفا بیرون می کند.
نهایت سعی خود را بکنید که تمام اتفاقات بدتان را فراموش کنید. یک شروع جدید برایتان ممکن است.

 

اسفند


به چشم های افرادی که ملاقات می کنید، نگاه کنید، سوالات دقیقی بپرسید، و برای شنیدن آنچه به آن ها گفته می شود شنوا باشید.
زندگی عشقی شما، به خصوص با تبدیل دوستی به یک رابطه بسیار پر احساس، یک تغییر غنی را برایتان به همراه خواهد داشت.

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.