Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 823

فال روزانه چهارشنبه 11 مهر

فال روزانه چهارشنبه 11 مهر فال روزانه چهارشنبه 11 مهر فال روزانه چهارشنبه 11 مهر

فال امروز چهارشنبه 11 مهر ، از چالش های امروزتان شما را مطلع می کند .

 

فروردین ماه :

امروز ناخودآگاه افکارتان را به زبان می آورید و دیگران از حس عدم هم دردی و تفکرات افراطی شما بسیار تعجب خواهند کرد . اگر نمی خواهید توسط دیگران قضاوت شوید ، بهتر است تا جایی که می توانید ساکت بوده و در بحث هایی که به شما چندان مربوط نیستند شرکتی نداشته باشید . اگر مجرد باشید با نگاه به زوج های اطرافتان دلتان می گیرد . باور کنید امروز در تنهاییتان بیشتر خوشحال خواهید بود . این را بدانید که درون رابطه ها همیشه مانند بیرون آن ها نیست .

 

اردیبهشت ماه :

بهتر است امروز در انتخاب کلمه های خود دقت داشته باشید چون ممکن است باعث شوید سو تفاهم راه بیوفتد . شما در دنیای رویایی خود سیر می کنید ولی بهتر است گه گاهی هم به دنیای واقعی رجوع کنید . با خوش شانسی و فرصت هایی که بر سر راهتان قرار دارد سر لج بر ندارید . با آرامش کار را پیش ببرید .

 

خرداد ماه :

گاهی زمانی که در فعالیت های گروهی شرکت می کنید ، از گفتن احساسات خود هراس دارید . شما از حرف زدن جلوی هیچ کس نمی هراسید اما حرف زدن در جمع برای شما سخت و ترسناک است . امروز ترس را کنار گذاشته و حرفتان را بزنید ، لازم نیست تمام جزئیات را ذکر کنید ، کافیست بسته به باور هایتان زمانی را صرف فعالیت های معنوی کنید .

 

تیر ماه :

امروز انرژیتان را برای اثبات حرف هایتان به دیگران صرف نکنید . سرتان را با کار و فعالیت های خودتان گرم کنید . انرژی زیادی در وجود شماست ، حیف است آن را برای انجام کارهای بیهوده هدر دهید . ممکن است امروز در بحث هایتان غیر منطقی باشید و از واقعیت فاصله بگیرید . به خاطر همین پیشنهاد می کنیم زیاد بحث نکنید .

 

مرداد ماه :

امروز به هیچ عنوان از حقتان دست بر ندارید . چیزی را که می خواهید با تلاش و پافشاری بدست آورید . اجازه ندهید دیگران با احساسی کردن شما به مقصودشان برسند ، امروز باید منطقی باشید یا اگر نمی توانید منطقی باشید ، با کسی بحث نکنید . اگر مجرد هستید و عاشق کسی نیستید ممکن است فکر کنید کسی توجهتان را جلب کرده و به او علاقه مند شوید . بهتر است در این موردفعلا تصمیم گیری نکنید .

 

شهریور ماه :

امروز برای افکارتان حد و مرز قائل نشوید ، شجائت و جسارتی در افکار شماست ، نباید جلوی آن را بگیرید . اگر به کارهایی  که می خواهید انجام دهید فکر کنید ، ایده های بی نظیری به ذهنتان خطور خواهد کرد . پیاده روی به شما کمک خواهد کرد بهتر فکر کنید . احساسی تصمیم نگیرید ! اگر سر و کله ی عشق قدیمیتان پیدا شده با او منطقی رفتار کنید و هیچ حرف نا به جایی نزنید مبادا که فکر کند شما دوباره به او علاقه مند شده اید . یادتان باشد دلتنگی بهانه ی خوبی برای تکرار یک اشتباه نیست .

 

مهر ماه :

افکارتان را با شخصی قابل اعتماد در میان بگذارید . افکارتان را با چنگ و دندان نگهدارید ، اما نه با تعصب . کسانی هستند که می خواهند به زود به شما حرف خود را تحمیل کنند . اگر لازم شد از دیگران کمک بگیرید ، مغرور نباشید ، این کار را انجام دهید . شما رابطه ی عاطفی بی ثباتی دارید که این روز ها به چالش کشیده خواهد شد ، اگر خودتان بخواهید و لج بازی نکنید ، می توانید این چالش را به موقعیتی برای پیشرفتتان تبدیل کنید .

 

آبان ماه :

شما امروز در یک چند راهی قرار می گیرید و نمی دانید کدام راه را انتخاب کنید ، وقتی از دیگران می پرسید هم آن ها نمی توانند کمکی به شما بکنند . این کاری است که خودتان باید از پس انجام دادنش بر بیایید . منتظر نباشید که اول دیگران حرکت کنند و سپس شما دنباله ی راه آن ها را ادامه دهید . امروز ممکن است ملاقاتی با عشقتان داشته باشید که باعث شود شما پشیمان شوید . اگر می توانید این ملاقات را کنسل کنید .

 

آذر ماه :

امروز به چالش کشیده شدن شما و افکاری که دارید می تواند باعث شود در حرف زدن زیاده روی کنید . سر سری قول ندهید و قبل از قول دادن بیشتر فکر کنید . از دادن وعده هایی که نمی توانید آن ها را عملی کنید خودداری کنید و تا جایی که می توانید برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید اما بهتر است زمانی در این برنامه ریزی را برای اتفاقات غیر منتظره اختصاص دهید .

 

دی ماه :

افکار و عقایدی که دارید به شما کمک می کند مسیری طولانی را طی کنید و در بسیاری از موقعیت ها موفق باشید . حالا دیگر وقت آن رسیده که در افکار و ایده های خود تغییراتی به وجود آورید . بهتر است راه های دیگری را هم برای حرف زدن انتخاب کنید ، طوری که بیشتر تاثیر گذار باشد . امروز وقت پذیرفتن مسئولیت های جدید نیست ! خودتان هم می دانید که به چه اندازه کار روی سرتان ریخته است !

 

بهمن ماه :

شاید دلتان بخواهد با یکی از دوستان قدیمیتان تماس گرفته و حالش را بپرسید . این مکالمه به صحبتی طولانی منجر می شود . شما در مورد مسائل اساسی زندگی با هم همکلام می شوید و ممکن است پس از پایان مکالمه ، ذهنتان پر از افکار آشفته و پراکنده شود . شاید در موقعیت ریسک قرار گرفته باشید ، اما بدانید که اگر بدون هیچ تحقیقی زیاده روی کنید ممکن است دچار زیان بزرگی شوید .

 

اسفند ماه :

ممکن است امروز کاری را شروع کنید که اصلا فکرش را نمی کردید . به همین دلیل هم احساس تردید و دودلی می کنید و ترجیح می دهید آرام و آهسته پیش بروید . راجع به کاری که می خواهید انجام دهید اطلاعات جمع آوری کنید و بعد با آگاهی راه را ادامه دهید . امروز دلتان می خواهد به جای مقاومت کردن از شرایط فرارکنید . نترسید و رهبری اوضاع را به دست بگیرید .

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.