Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه چهارشنبه 2 آبان

فال روزانه چهارشنبه 2 آبان فال روزانه چهارشنبه 2 آبان فال روزانه چهارشنبه 2 آبان

فال روزانه چهارشنبه 2 آبان به شما از امروزتان می گوید !

 

فروردین ماه :

امروز صبح که از بیدار شدید ، تصویر تاری از خواب دیشب تان ذهنتان را به خود مشغول کرده بود ؟ اگر نمی توانید خواب شب قبلتان را به دقیقا به بیاورید بهتر است اکی وقت و انرژیتان را هدر ندهید ، خواب هایی که می بینیم لزوما همیشه حامل پیغامی مهم برای ما نیستند . امروز به سفر کردن به یک نقطه دور دست فکر می کنید ، ولی در حال حاضر امکان رفتن به این سفر را ندارید . بد نیست این سفر را در ذهنتان تصور کنید و درمورد کشور یا محلی که دوست دارید روزی ببینید تحقیق کرده و اطلاعات کسب کنید . حتی عشقتان را نیز در این سفر خیالی با خود همراه کنید و با هم برای این سفر برنامه ریزی کنید .

 

اردیبهشت ماه :

مشکلات سختی که سعی در نادیده گرفتن آن ها داشته اید و تا جای ممکن از رویارویی با آنها طفره رفته اید امروز به سراغتان خواهند آمد و این بار راه فراری وجود ندارد و باید با آن ها مقابله کنید . شاید در آغاز کار می شد این مشکلات را لحاظ نکرد ، اما حالا به رسیدگی فوری شما نیاز دارند . اگر فکر می کنید آمادگی کامل را برای اینکه با آنها روبرو شوید ندارید از یک نفر که مهارت و تجربه ی بیشتری دارد تقاضای کمک کنید . البته باید مواظب باشید کسی را برای مشورت انتخاب کنید که قصد سو استفاده نداشته باشد . نگران نباشید ، تا پایان روز اتفاقات بهتری خواهد افتاد .

 

خرداد ماه :

شما یک رهبر عالی هستید و امروز روابط اجتماعی شما قوی تر از قبل شده است ، به طوری که دوستان و اطرافیانتان از شما می خواهند که آنها را راهنمایی کنید . به جای اینکه در زمان خوشی پیشروی آنان باشید ، باید سعی کنید شور و هیجان را ثابت نگه دارید . اگر این احساس بیش از حد باشد و سپس ناپدید شود به نفع هیچ کس نیست . در ابتدا به آرامی حرکت کنید و سپس در طول روز به سرعت حرکتتان بیافزایید .

 

تیر ماه :

امروز از همیشه برونگرا تر شده اید و دلتان می خواهد  با دیگران صحبت کرده و ارتباط داشته باشید . سعی کنید با دیگران رفتار خوبی داشته باشید تا بتوانید با همراه شدن با افراد مناسب قدرت بیشتری یافته و به زندگیتان شور و هیجان ببخشید . اگر نقاط ضعف و نقاط قدرت دیگران را بشناسید ، بهتر می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید . امروز بین خودتان و کسی که عاشقش هستید ، به طور اتفاقی و بدون هیچ دلیلی احساس فاصله و دوری می کنید . رفتار او می تواند شما را ناراحت و ذهنتان را دچار گیجی و احساس سردرگمی کند . خوشبختانه شما خیلی زود می توانید به حالت عادی بازگردید ، ولی تا مدتی حالت دفاعی خواهید داشت .

 

مرداد ماه :

شاید به خاطر مشکلی که برایتان پیش آمده است مجبور شوید این روز ها بیشتر از همیشه تلاش کنید . امروز برای شما خیلی سخت و حتی کسل کننده است که برای دست یابی به یک پاسخ ، بیشتر کار کنید . در حالی که امروز زمان خوبی است برای این که فراتر از محدودیت هایتان قدم بردارید . سعی نکنید نشان دهید باهوش هستید ؛ فقط اجازه بدهید که آسیب پذیریتان آن طور که باید نشان داده شود . از این که در مورد ترس هایتان صحبت کنید هراس نداشته باشید . بالاخره آنها هوش و ذکاوت شما را به خوبی متوجه خواهند شد .

 

شهریور ماه :

شما شاید کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید و حتی هنگامی که یکی از آنها را تمام کنید ، به نظر می رسد که کارآیی شما بهبود یافته است . در حالی که امروز برای یک موقعیت اجتماعی برنامه ریزی می کنید ، ممکن است که اتفاقات خوبی برایتان پیش بیاید . کار هایی را انجام بدهید که بعد از تلاش و سختی کشیدن بتوانید از آنها لذت ببرید . نیازی نیست که علایق تان را برای راحتی یک شخص دیگری سرکوب کنید ؛ شما لیاقت رسیدن به هدف هایتان را دارید .

 

مهر ماه  :

امروز با پیشنهادات دیگران محاصره می شوید ، هر کسی هر چیزی دلش می خواهد به شما می گوید و شما هم دقیقا نمی دانید که چگونه آن ها را مدیریت کنید . بهتر است کمی به خودتان فرصت دهید تا بی گدار به آب نزنید ، در غیر این صورت ممکن است اعتبار خود را از دست بدهید . به یک میهمانی دعوت خواهید شد ، بهتر است بهترین لباس خود را به تن کنید و در آن حضور یابید . اتفاقات خوبی در آن مکان برای شما خواهد افتاد که تا مدت های طولانی اثرات خوبی در زندگی تان خواهد داشت .

 

آبان ماه :

انرژی فوق العاده ای در امروز نهفته است که شما را قادر می سازد کارهایتان خیلی سریعتر و بهتر از میزان مورد نیاز و انتظارتان انجام دهید . دیگران هم با اشتیاقی بی سابقه آماده اند تا هرگاه به کمک نیاز داشتید شما را مورد حمایت خود قرار دهند. برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن باید توانایی بالای خودتان در مدیریت و رهبری را با دانشی که دیگران دارند و می توانند در اختیار شما قرار دهند ترکیب کنید تا با این ترکیب قدرتمند در هر زمینه ای که قصدش را داشته باشید پیشرفت و موفقیت را به دست بیاورید . اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر ، خوب یا بد ، در زمینه عاطفیتان نیست ؛ لطفا کمی دست نگه دارید .

 

آذر ماه  :

امروز آنقدر حجم و فشار کارتان فشرده و زیاد است که دلتان می خواهد همه را یک جا بگذارید و فرار کنید . امروز حتی زمان غذا خوردن هم ندارید . این فشارکاری روی روابط خانوادگی تان نیز تاثیر می گذارد . از این رو بهتر است که پس از ساعت کاری مستقیم به خانه بروید و خستگی در کنید . امروز زمان مناسبی برای دیدارهای دوستانه نخواهد بود . خبری به شما می رسد ، ابتدا فکر می کنید صحت ندارد اما با اندکی پرس و جو می بینید که درست بوده . این خبر تغییرات مثبتی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد .

 

دی ماه :

موانعی که از وجودشان آگاه بوده اید اما سعی در نادیده گرفتن آن ها داشته اید امروز به صورتی کاملا غیر منتظره سد راهتان خواهند شد و تا زمانی که آنها را از بین نبرید نخواهید توانست به راهتان ادامه دهید . مواظب حرف هایی که می زنید باشید ؛ شاید به خاطر شرایط به وجود آمده ناراحت و عصبی باشید ، اما اثرات حرف هایی که می زنید می توانند خیلی بدتر از آن چیزی باشند که انتظارش را دارید . در حال حاضر هیچ جایی برای داشتن احساس شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان وجود ندارد ، پس تمام ایمانی که به خودتان دارید را به کار بگیرید و با تمام وجود برای رهایی از این وضع تلاش کنید . فرصت هایی برای کسب درآمد بیشتر دارند برای شما به وجود می آیند .

 

بهمن ماه :

همزمان با قرار گرفتن ماه در دوازدهمین خانه رازهای شما ، شما دلتان نمی خواهد با شخص دیگری درباره نیازهایتان صحبت کنید . این حس خوبی است که کسی بداند شما چه می خواهید اما شاید این باعث شود نتوانید به چیزی که می خواهید برسید . رابطه های شما مدتی است که سرد شده است پس نباید انتظار داشته باشید از شما به گرمی استقبال شود . البته نگران نباشید ، این سردی موقتی است . صحبت کردن در مورد احساس هایتان به طور منطقی می تواند در آینده برایتان مفید باشد .

 

اسفند ماه :

امروز شما به دوستانتان خیلی توجه می کنید و می توانید به راحتی در شرایطی به او یاری رسانید که آنقدر هم که به نظر می آید این شرایط عجیب و مهم نیستند . پس اگر به شما گفتند که کمک شما چندان مفید نبوده به دل نگیرید . درعوض قبول کنید که کمک شما مثل همیشه نبوده است . شما اگر نسبت به سیگنال هایی که از دیگران دریافت می کنید توجه کافی داشته باشید ، می توانید خودتان را از شرایط نامناسب نجات دهید . ابتدا سعی کنید به خودتان توجه کرده و اوضاع خود را بهبود دهید .

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on چهارشنبه, 02 آبان 1397 07:10

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.