Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه چهارشنبه 21 شهریور

فال روزانه چهارشنبه 21 شهریور فال روزانه چهارشنبه 21 شهریور

فال روزانه چهارشنبه 21 شهریور 97 ، با ما همراه باشید .

فروردین ماه :

امروز ممکن است اتفاق هیجان انگیزی برایتان رخ دهد یا فرصتی پیش بیاید که بتوانید کار هیجان انگیزی انجام دهید . اگر گذشته تان فکرتان را مشغول می کند و خاطره هایش دست از سرتان بر نمی دارد ، حتما از این فرصت استفاده کنید . ممکن است تا سه هفته ی آینده احساسات رمانتیکی به شما دست دهد ، چرا که ونوس ، به پنجمین خانه ی طالع شما یعنی عشق وارد می شود .امروز روز خوبی خواهد بود . خوش بین باشید .


اردیبهشت ماه :

این روزها شما بیشتر از قبل به امنیت عاطفی نیاز دارید ، به خاطر این که ونوس به نشانه ی شما وارد شده است . شما امروز انعطاف پذیر نیستید ، به همین دلیل ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید . نگران نباشید و به نیمه ی پر لیوان نگاه کنید . خوشبختانه اعتماد به نفس شما روز به روز افزایش می یابد . توقعات مادی تان را کمتر کنید تا زندگی شادتری داشته باشید .


خرداد ماه :

شما به عشق نگاه سختی دارید . گمان می کنید عشق کیسه ی الماسی است که در آن سوری رنگین کمان قرار گرفته . ونوس به نشانه ی شما وارد شده است از این رو شما می توانید زندگی اجتماعیتان را به طرز چشمگیری جلو ببرید . به انرژی های مثبتی که اطرافتان وجود دارد فکر کنید تا آن ها را جذب کنید . رویا جای زندگی کردن نیست ، دست به کار شوید .


تیر ماه :

شما احساس می کنید زندگیتان سرد و بی شور و هیجان است چرا که ونوس به تازگی از نشان شما خارج شده . در زندگیتان ثبات ایجاد کنید ، خودتان خودتان را خوشحال کنید و منتظر نمانید کسی این کار را برای شما انجام دهد .


مرداد ماه :

ونوس به خانه ی اول طالع شما یعنی شخصصیت وارد شده به همین خاطر امروز دیگران به راحتی تحت تاثیر کلام شما قرار می گیرند . به عشق های پوچ و خالی بها ندهید ، اما حواستان باشد که عشق واقعیتان را از دست ندهید ، تشخیص این مسلئه به خودتان بستگی دارد . شما این پتانسیل را دارید که بهترین ورژن خود را نشان دهید .


شهریور ماه :

شما احساساتتان را سرکوب کرده اید و حس می کنید زندگی بدون آن ها هیچ رنگی نخواهد داشت . به خاطر همین امروز کمی غمگین به نظر می آیید . فکر نکنید همه چیز از دست رفته و دیگر خوشحال نخواهید بود . غصه نخورید ، با غصه خوردن چیزی درست نمی شود . فرصت های زیادی برای خوشبختی در آینده وجود دارد . ونوس امروز به دوازدهمین خانه ی طالع شما یعنی خودآگاهی وارد شده است . پس بهتر است مدتی را به خودتان فکر کنید .


مهر ماه :

زندگی اجتماعی شما این روز ها به شدت شلوغ است و نمی توانید آن طور که باید به زندگی شخصیتان رسیدگی کنید . شما از این بابت که در گروهی عضو هستید که در آن صمیمیت زیادی وجود دارد ، خیلی خوشحالید . اما از طرفی از این هم می ترسید که در این هیاهو سردرگم شوید . ونوس به یازدهمین خانه ی شما یعنی خانه ی دوستان و اطرافیان وارد شده است ، به همین خاطر به نظر می رسد این روزها در فعالیت های اجتماعیتان موفق تر باشید .


آبان ماه :

شما توانایید اما همیشه از شکست وحشت دارید به همین خاطر کمترین ریسکی انجام نمی دهید و نمی دانید چقدر باید برای برخی مسائل انرژی بگذارید . اگر جریان عاطفی در این مدت برای شما به وجود آمد ، با آغوش باز آنرا بپذیرید . شاید شما فکر کنید پذیرفتن شرایط حال به معنای بی توجهی به آینده است ، اما این طور نیست . اگر شما هیچ وقت به زندگی حالتان راضی نباشید ، هیچوت در زندگی احساس خوشبختی خواهید کرد .


آذر ماه :

مثل این که دلتان می خواهد استراحت کنید ، به خصوص اگر این روزها سرتان شلوغ است و زیاد کار می کنید . اما خودتان می دانید که الان وقت استراحت نیست چون مقداری کار دارید که حتما باید انجام شود . ونوس اکنون به خانه ی ماجراجویی طالع شما وارد شده است . به همین دلیل می توانید حین کار یا وقت های کوتاه استراحت از زندگی لذت ببرید .


دی ماه :

دلتان می خواهد مقداری از حس وظیفه شناسیتان کم کرده و فرصت های بیشتری را در زندگی داشته باشید . همچنین دوست دارید مدتی را کار نکنید . اما دلیلی ندارد خودتان را سرزنش کنید ، اگر وظایفتان را انجام دهید ، با خیال راحت می توانید به کارهای دیگری بپردازید و از زندگی لذت ببرید .


بهمن ماه :

شما دیگران را می بینید که چقدر مشغول تفریح و خوش گذرانی هستند ، یادتان می آید که شما ها به تفریح نیاز دارید و به همین دلیل از این ناکامی دلتان می گیرد . مدتی است که به خاطر درگیری های کارتان ، نتوانسته اید حتی یک تفریح کوچک داشته باشید . بد نیست تلفن را بردارید و با یکی از دوستانتان تماس گرفته و قرار ملاقات دوستانه ای با او تنظیم کنید .


اسفند ماه :

شما از دست اشخاصی که از شما انتظارات بیهوده دارند خسته شده اید ، به نظر آن ها شما کارهایتان را کنار می گذارید تا موافق جریان باشید . اکنون ماه به نشانه ی شما برگشته است و به شما هشدار می دهد که بیشتر به خود و خواسته هایتان توجه کنید . صداقتداشته باسید تا اطرافیانتان بیشتر شما را درک کنند .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 10:08

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.