Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه چهارشنبه 25 مهر

فال روزانه چهارشنبه 25 مهر فال روزانه چهارشنبه 25 مهر فال روزانه چهارشنبه 25 مهر

فال روزانه چهارشنبه 25 مهر از امروزتان به شما خواهد گفت .

 

فروردین ماه :

امروز روزی عالی برای کنترل کردن اوضاع است . شما کار های لازم را انجام داده اید و حالا دیگر وقت آن رسیده است که شرایط را بسنجید و دست به عمل شوید . مهم ترین آمادگی که برای رویارویی با دشمن لازم است ،اعتماد به نفس است که باید آن را تقویت کنید . شما در حال حاضر از هوشیاری و آمادگی بالایی برخوردار هستید که در هر جنگی شما را در موقعیت برتری قرار می دهد. از انرژی اطرافتان به نفع خود استفاده کنید . شرایط برای اقدام مهیا است ، از اینجا به بعد همه چیز به خودتان بستگی دارد .

 

اردیبهشت ماه :

امروز روی انرژی مثبت تمرکز کنید ، به خوبی فکر کنید تا خوبی ببینید . شاید در طول روز با چالش ها و مشکلاتی مواجه شوید و حتی درگیر بحث و دعواهایی شوید که اصلا انتظار آنها را ندارید . اجازه ندهید این مشکلات ذهنیت شما نسبت به خودتان و زندگیتان را تغییر دهند . همه ما شنیده ایم که مشکلات نمک زندگی هستند . به حس ششم خود اعتماد کنید چرا که کمکتان می کند از پس کارها بر بیایید . به زودی با شخصی ملاقات خواهید کرد که در حل مشکلات به شما کمک فراوانی می کند . امروز اگر کارهایتان را به صورت گروهی و با کمک دیگران انجام دهید خیلی موفق تر خواهید بود.

 

خرداد ماه :

امروز شما با سرعتی فوق العاده به کارهای روزمره تان می رسید . سرعت شما نسبت به همیشه به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و می توانید در کارهایتان موفقیت چشمگیری داشته باشید . دلتان می خواهد امروز به شدت کار کنید اما این کار را نکنید ! شما برای روز های دیگر زندگی تان هم به انرژی نیاز دارید . این احساس شما کاملا قابل درک است، اما متأسفانه هیچ راه فراری برایتان وجود ندارد . بهتر است اول کارهای نا تمام و انباشته شده را انجام دهید و بعد با خیال راحت به تفریحاتتان برسید .

 

تیر ماه :

امروز به طرز شگفت انگیزی انرژی برای کارکردن دارید ، پس بهتر است قدر این انرژی را بدانید و حسابی از آن استفاده کردن و لذت ببرید . شما رهبر خوبی هستید و هر پروژه ای را طوری رهبری می کنید که به موفقیت برسد . امروز شما قدرتمند تر از همیشه صحبت می کنید ، به همین دلیل می توانید هر کسی را متاثر کنید . در محل کارتان فرصت هایی غیر منتظره برایتان فراهم خواهند شد که شما را در مسیرهای جدیدی قرار خواهند داد که می توانند راهنمای شما به سمت پیشرفت و موفقیت باشند. البته این خیلی خوب است که شما احتیاط می کنید و برای انجام دادن هر کاری ، ابتدا اطلاعات لازم را جمع آوری می کنید .

 

مرداد ماه :

لازم نیست امروز زیاد به خودتان سخت بگیرید . امروز روز بی خیالی است . دیگران امروز خیلی جدی و حساس به نظر می رسند و نمی شود با آنها بحث کرد ، پس بهتر است امروز با دیگران شاخ به شاخ نشوید . بهتر است آرام و خونسرد باشید تا دیگران هم در کنار شما احساس آرامش داشته باشند .  فرصت هایی برای پیشرفت شغلی برای شما پیش می آید که باید به خاطر رسیدن به آن وقت زیادی در محل کارتان صرف کنید . البته حواستان باشد زندگی شخصی را قربانی کار نکنید .

 

شهریور ماه :

شما امروز مخلوطی از احساسات انگیزه و خستگی هستید . دلتان می خواهد مشغول به کار شوید اما حس می کنید آمادگی ندارید . شاید احساس کنید که زیر پایتان به اندازه ی کافی محکم نیست که بتوانید قدم بعدی را بردارید. اجازه ندهید فشاری که دنیای اطرافتان دارد به شما وارد می کند شما را در جهتی قرار دهد که دلتان نمی خواهد باشید. کارهایتان را همانطور که دوست دارید پیش ببرید . این کار باعث خواهد شد که اعتماد به نفستان افزایش قابل توجهی پیدا کند. این اعتماد به نفس تازه می تواند اثر مستقیمی روی روابطتان بگذارد .

 

مهر ماه :

شما امروز با دیگران دچار مشکل می شوید و ممکن است کار به دعوا بکشد . این مشکل از آن جا شروع می شود که دیگران نظر مخالفی با شما دارند و می خواهند حرفشان را به کرسی بنشانند . سعی کنید زیاد به آنها سخت نگیرید و نگرانی هایشان را درک کنید ، در حال حاضر آن ها به توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارند. برای این که از این وضعیت جان سالم به در ببرید باید بتوانید در قلب این همه چالش و تنشی که اطرافتان را در بر گرفته است فرصت هایی که برایتان وجود دارند را پیدا کنید . اگر وقت دارید به تغییر فکر کنید .

 

آبان ماه :

امروز حالت جنگجوی شما امروز شما باعث شده است که بخواهید خودتان کنترل همه چیز را در دست بگیرید . اما این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که امروز تقریبا همه عصبی هستند و خیلی زود از کوره در می روند و باید خودتان را برای مقابله با آنها آماده کنید . امروز روز شلوغ و پر مشغله ای خواهد بود ، اما شما هیچ اعتراضی ندارید و در واقع از انرژی جریان در امروز لذت هم می برید . شما امروز هیچ علاقه ای به بحث های پیش پا افتاده ندارید و ترجیح می دهید در مورد موضوعات مهم تر بحث کنید .

 

آذر ماه :

امروز یک تنش غیرمنتظره از جایی که اصلا انتظار ندارید ، می بینید . احتمالا شما امروز خیلی حساس تر از همیشه شده اید . شما جنگجو هستید و لج بازید ، این اخلاق شما دارد کم کم برای دیگران آزاردهنده می شود . به همین دلیل هم ممکن است به صورت کاملا غیرمنتظره با عصبانیت و واکنش های تند دیگران مواجه شوید. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید زیاد غافلگیر نشوید، شرایط کیهانی امروز همه را کمی تندمزاج کرده است. قدرت را از درون خود بیابید ، چرا که قدرت درونی فقط ماندگار می شود . اجازه بدهید قدرت تان به نمایش درآید .

 

دی ماه :

شما امروز دارید طعم پیشرفت را در کارهای خود می چشید . درست است که تغییرات بی مقدمه باعث ایجاد اضطراب می شوند . اما همین تغییرات فرصت از بین رفتن بسیاری از تنش هایتان را هم برای شما فراهم خواهند کرد . شما نباید منتظر اتفاقات خوب بنشینید تا خودشان به سراغتان بیایند ؛ به نفعتان است که به جای این کار چشم هایتان را باز کرده و گنجی که درست در برابر چشمانتان قرار دارد را ببینید . شما این روز ها انگیزه ی زیادی دارید و با انرژی و سرعتی بیشتر از قبل دارید کارهایتان را انجام می دهید . ترس به دل راه ندهید ، تلاشتان به ثمر می نشیند .

 

بهمن ماه :

همه چیز امروز دارد تند تر از حد معمول پیش می رود و اتفاقا این سرعت به نفع شماست و با توجه به حجم کارهایی که باید انجام دهید به کارتان خواهد آمد. امروز احساس می کنید که باید به ظاهر خود بیش از روزهای دیگر رسیدگی کنید، شاید حق با شما باشد، پس با خیال راحت هر چقدر که دلتان می خواهد برای انجام این کار وقت صرف کنید و لباس هایتان را با نهایت دقت انتخاب کنید.می توانید در لباس پوشیدن تان تغییر ایجاد کند . شجاع باشید .

 

اسفند ماه :

خوشبختانه شما به اعصاب خود مسلط هستید و هرچه دیگران شیطنت کنند تاثیری بر شما نخواهد داشت .  مقاوم باشید و نگذارید دیگران با انرژی منفی شما را تحت تاثیر قرار دهند . مواظب افرادی که به نظر می رسد ترس و وحشت انگیزه ی آنها برای انجام کارهایشان است باشید. همراهی با آنهایی که با اعتماد به نفس و از روی اراده تصمیم گیری می کنند برایتان خیلی بهتر خواهد بود. امروز ایده های جدید و فوق العاده ای در سر دارید و دلتان می خواهد این ایده های خلاقانه را به هر نحوی که شده است عملی کنید. قبل از این که ایده هایتان سرد شوند آن ها را عملی کنید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.