Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه چهارشنبه 4 مهر

فال روزانه لست مد به شما خواهد گفت امروزتان چگونه خواهد گذشت !

 

فروردین ماه :

شما به راحتی روی علایق خود تمرکز می کنید ولی این تا زمانی برقرار است که با دیگران در این راه همراه باشید . شما سازنده اید ولی به همان اندازه خودپسند و خود شیفته اید . خودشیفتگی بیجای شما باعث می شود کسانی که شما را دوست دارند از دست بدهید . در حرف زدن مهارت چندانی ندارید به همین دلیل ممکن است حرف هایتان چندان مورد توجه دیگران واقع نشود .

 

اردیبهشت ماه :

امروز با اتفاقاتی به یاد دوران کودکیتان می افتید و تمام اتفاقات خوب و بد کودکیتان جلوی چشمتان می آید . متاسفانه یا خوشبختانه شما به اتفاقات زیادی شاخ و برگ می دهید به همین دلیل ممکن است در رویا پردازی هایتان به اتفاقات عجیبی برسید .

 

خرداد ماه :

امروز ماه وارد سومین خانه شما یعنی خانه مربوط به محیط اطرافتان می شود و در این حین شما نمی توانید از محیط و جو روحی که دوست ندارید خودتان را خلاص کنید . برای جلب توجه از کاه کوه نسازید . به جای این کار ها هوش توانمند خود را به کار بگیرید ، استفاده ی درست از هوششتان شما را مورد تحسین قرار می دهد .

 

تیر ماه :

شما آنقدر کاریزما دارید که بدون این که لازم باشد در حرف زدن هایتان مبالغه کنید ، بر دیگران تاثیر زیادی بگذارید . شما ضعف هایتان را زیادی نا دیده می گیرید و این باعث می شود به مانع هایی برخورد کنید . خودتان را به روشنی مطرح کنید تا دیگران شما را راحت درک کنند .

 

مرداد ماه :

ماه در نشان شما قرار گرفته و باعث شده رویا پردازی هایی مجلل داشته باشید . به اطرافتان نگاه کنید ! به احتمال خیلی خیلی زیاد شما یک شاه  نیستید ! اطرافیان شما هم درباریان شما نیستند . رفتاری ملایم داشته باشید تا اطرافیانتان آزرده خاطر نشوند .

 

شهریور ماه :

امروز وقت خیال بافی نیست ، این کار را به روزی دیگر موکول کنید . شما بیش از حد خودتان را تحلیل می کنید . به جای ریسک کردن بهتر است توجه خود را روی جهان اطراف متمرکز کنید . داشتن نگرشی منظم و قانون مند می تواند شما  را برای رسیدن به اهدافتان به طرز شگفت انگیزی یاری کند .

 

مهر ماه :

عطارد با سرعت زیادی در حال دور شدن از نشان شماست به همین علت ممکن است برنامه ریزی هایتان فاش شوند . شما از آرزو های قبلیتان فاصله گرفته اید . دلتان می خواهد در موقعیتی قرار بگیرید که بتوانید به آن آرزو ها برسید . اما حواستان باشد بازگشت به گذشته چیزی نیست که شما حسرت آن را داشته باشید . وقتی به گذشته باز می گردید چیز هایی که اکنون دارید را از دست می دهید .

 

آبان ماه :

شما امروز خیلی به اولویت خود در محل کار توجه می کنید . این توجه ممکن است از حد مجاز خود توجه کند . این به آن معنی نیست که از باید از کارتان بزنید ، نه ! فقط به چیز های دیگری هم که در زندگیتان هستند و به توجه نیاز دارند توجه کنید . از حرف های ناخودآگاهتان ترسی نداشته باشید ، تصورات ناخودآگاه به شما کمک می کند خودتان را بهتر بشناسید .

 

آذر ماه :

لازم نیست حتما یک سفر طولانی به مراتعی دور دست داشته باشید تا آرامش دست نیافتنی را بیابید ! کافی است دوست قدیمی و صمیمیتان را در یک بعد از ظهر به صرف چای در خانه تان دعوت کنید تا ببینید چیزی که می خاستید همینجا در خانه تان است .

 

دی ماه :

ترس هایتان را در بحث آشکار نکنید چرا که ممکن است کسانی اطراف شما باشند که بخواهند از آن ها سو استفاده کنند . موضوع بحث را به موضوعی که طرف مقابلتان دوست دارد سمت بدهید ولی مراقب باشید با علاقه ی خودتان در حرف زدن تضاد نداشته باشد . در این صورت می توانید عدم تمابل خود را به ادامه ی بحث به طرف مقابل تا اعلام کنید .

 

بهمن ماه :

لازم نیست مانند سوپرمن کارهای فداکارانه و سخاوتمندانه انجام دهید تا اتفاقات بدی که در گذشته رخ داده را جبران کنید . بهتر است به جای این کارها احساسات قلبی تان را ملایم کنید . هیچ چیز مانند دروغ نمی تواند زندگی انسان را به تاراج ببرد . مراقب باشید در دام دروغ نیوفتید.

 

اسفند ماه :

خیلی خوب است که شما برای خدمت به مردم این قدر تلاش می کنید اما بهتر است کمی هم استراحت کنید . به زندگی فکر کنید و موقعیت هایی که ممکن است درآینده برایتان پیش آید . زمانی از امروز را تنها باشید ، فکر کنید و خودتان را دوست بدارید . کمی از قیل و قال دنیا خودتان را جدا کنید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 09:19

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.