Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

فال روزانه چهارشنبه 8 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 08, 1398 272 0
فال روزانه چهارشنبه 8 خرداد 98 فال روزانه چهارشنبه 8 خرداد 98

فال روزانه چهارشنبه 8 خرداد 98


فروردین


امروز بهتر است که به افراد جوانتر خانواده تان کمک کنید و به حرفها و درد دلشان گوش دهید و تا حد ممکن به سوالات حساس آنها به طور دقیق پاسخ دهید .فرم فیزیکی و سلامت بدن شما در حد نرمال است ،اما برای جلوگیری از مشکلات احتمالی مراقب رژیم غذایی روزانه خود باشید. در محیط کار خود خواهید درخشید و ایده های خاص شما از چشم مافوقتان دور نخواهد ماند.

 

اردیبهشت


شما ترجیح میدهید برای حل مسایل بر روی خودتان حساب کنید، اما به زودی ناامید خواهید شد، برای جلوگیری از چنین اتفاقی بهتر است با افراد با تجربه و مشاوره مشورت کنید.آماده باشید که به زودی فرصتهای مورد علاقه تان را بدست میاورید . این روزها امکان معاملات تجاری خوب و پر سود برایتان وجود دارد، اما باید قادر به صرفه جویی بودجه خود باشید.

 

خرداد


این روزها معاشرت خود را با دوستان قدیمی خودتان از سر بگیرید و قدر آنها را بیشتر بدانید . اگر متاهل هستید، درباره عشق قدیمی خود صحبت نکنید و از برافراشتن حس حسادت همسرتان بپرهیزید. ممکن است که این روزها دچار بحران مالی شوید ، دوستانتاند میتوانند در این باره به شما کمک کنند .

تیر


شما با حس شوخ طبعی خود می توانید در هر مجلسی بدرخشید و همه را به سمت خود جذب کنید و لبخند روی لبانشان بیاورید.از عصبانی و احساسی شدن بیش از حد دوری کنید، که ممکن است ناخاسته باعث ایجاد کدورت شوید. مسئولیتهای را که بر عهده میگیرید به نحو احسنت انجام دهید تا باعث ارتقا شغلی شود.

 

مرداد


امروز یک زمان مناسب برای پذیرش و انجام پروژهای بزرگ و مهم است. سعی کنید به خستگی هایتان غلبه کنید و در صورت امکان، به خود استراحت دهید. دوستان و خانواده تان می توانند به شما در حفظ تعادل یک روز خوب کمک کند. برای جلوگیری از اختلافات، ایده هایتان را برای خود نگه دارید و سعی بر تحمیل آن روی دیگران نداشته باشید .

 

شهریور


امروز ممکن است نسبت به یکی از دوستان بسیار نزدیک خود احساس حسادت داشته باشید، اما قضاوت نکنید و  دوستیهایتان را حفظ کنید. در مورد نظرات دیگران در مورد خودتان نگران نباشید، که هیچ جوره در زندگیتان تاثیر گذار نخواهد بود. در برابر بسیاری از مسائل زندگیتان انعطاف پذیری نشان دهید تا بهترین برخورد و عملکرد را داشته باشید.

 

مهر


خلق و خوی خود را با داشتن حس شوخ طبعی افزایش دهید و در صورت امکان، به یک تعطیلات کوتاه بروید و کاری را که از آن لذت می برید را بیشتر انجام دهید تا روحیه تان بهبود و تقویت یابد. روابط شما با اطرافیان تان دچار حساسیت های ریزی شده است، بهتر است سوء تفاهم ها را کنار بگذارید تا باعث ایجاد کدورت نشود.


آبان


شما در حال حاضر در افکارتان آنقدر متعصب و خودرای هستید که شاید فکر کنید عاقلانه تر این است که احساساتتان را برای خودتان نگه داشته و این حالات متغیر و افراطی خود را به دیگران نشان ندهید. شاید بتوانید واکنش های خودتان را با مهارت تمام کنترل کنید، ولی در نهایت بیان نکردن احساستان به ضرر خودتان خواهد بود.

 

آذر


تغییرات سودمند و مفید در زندگی حرفه ای و یا وضعیت اجتماعی تان وجود دارد. از پذیرفتن مسئولیت خودداری نکنید. نزاع از چیزهای بی ارزش و بی اهمیت سرچشمه می گیرد و بزرگ می شود. شما امکان موفقیت در کار خود را خواهید داشت، اما در شرایط انجام تلاش ها بسیار عالی هستید.

 

دی


برخی از دوستان شما ممکن است ناامیدتان کنند، نسبت به آنها خیلی تلخ نباشید، با توجه به طبیعت انسان به جای آن که ارتباط جدیدی برقرار کنید، افق دید خود نسبت به آنها را گسترش دهید تا به موفقیت های روز افزون دست یابید و موفق شوید. سلامت بسیار رضایت بخشی دارید، هضم شما در شرایط عالی درست خواهد شد.

 

بهمن


امروز زمانی است که باید به خودتان برسید و کمی از حاشیه امن زندگی خود دور شوید و چیزهای جدیدی را امتحان کنید. سعی نکنید افراد دیگر را در مورد اینکه چه کسی هستید به اشتباه بیندازید. انسجام شخصیت بر پایه صادق بودن ساخته شده است.

 

اسفند


سعی کنید احساساتتان را بروز دهید، در غیر این صورت عزیزانتان اعتقاد به بی توجهی شما نسبت به خودشان دارند. هماهنگی و تعادل خوبی بین شما و شریک زندگی تان برقرار است، همین روال را ادامه دهید. شما امروز حال چندان خوبی ندارید و این احساس ناخوشایندی که دارید به این دلیل است که فکر می کنید شخصی که برایتان بسیار عزیز است نسبت به شماو احساستان بی توجه است.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.