Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه چهار شنبه 22 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 22, 1398 254 0
فال روزانه چهار شنبه 22 خرداد 98 فال روزانه چهار شنبه 22 خرداد 98

فال روزانه چهار شنبه 22 خرداد 98

فروردین


این روز ها در رابطه عاطفی خود جوری تظاهر می کنید اتفاق خاصی میان شما و شریک زندگی تان رخ نداده، در صورتی که این رفتار رابطه شما را بدتر خواهد کرد. پس تا دیر نشده در مورد آن با شریک زندگی تان صحبت کنید. توصیه می شود این روزها آمادگی هر چیز جدیدی را داشته باشید و دست پاچه نشوید.

 

اردیبهشت


برای زندگیتان بهترین انتخاب ها را داشته باشید و با عجله کردن بی گدار به آب نزنید. انعطاف پذیر باشید و همه چیز را به راحتی بپذیرید و انجامشان دهید. مراقب کلماتی که در مقابل دوستان و اطرافیانتان استفاده می کنید، باشید و ناخواسته آنها را نرنجانید و باعث کدورت نشوید.

 

خرداد


امروز یک روز پر از شانس برای شما خواهد بود و میتوانید پروژه های را که مدت هاست در دست دارید، به اتمام برسانید. اگر اهداف و رویاهایی را در سر دارید، اکنون زمان ان است که برایش برنامه ریزی کنید و تمام قوایتان را برای رسیدن به آن صرف کنید.

 

تیر


شما خستگی بیشتری نسبت به حالت معمول خود احساس خواهید کرد. رویکرد شما به زندگی همیشه توسط دیگران درک نمی شود و یا قابل قبول نیست. روابط مهم شما، نیاز به زمان و توجه بیشتری دارند. بهترین کار خود را برای توضیح دادن خودتان انجام دهید.

 

مرداد


بهتر است که از تحمل نظرات و افکارتان به دیگران بپرهیزید زیرا که باید بدانید هرکس نظرخودش را دارد یا بهتر است که نسبت به عقاید و نظرات دیگران احترام بگذارید در مورد مسایل عاطفی، سعی کنید دیگران را از دخالت در کار شما دور کنید و دیگران نباید به جای شما تصمیم بگیرند .

 

شهریور


چند روزی است که از روی بی حوصلگی با تمام پیشنهادهای شریک زندگی تان مخالفت می کنید. شاید این کار حس قدرت به شما دهد اما این احساس موقتی است. بهتر است همان روند زندگی آرام خود را در پیش گیرید. سعی کنید احساساتتان را بروز دهید، در غیر این صورت عزیزانتان اعتقاد به بی توجهی شما نسبت به خودشان دارند.

 

مهر


ایده های شما امروز بسیار روشن و واضح نیست، تصمیم گیری های مهم را در این روز انجام ندهید و سعی کنید مسئولیتی قبول نکنید. شما می توانید در حرفه خود موفق شوید، اما با تلاش بسیار زیاد حاصل خواهد شد.توصیه می شود گذشته را فراموش کنید و بفکر آینده ای روشن باشید .


آبان


اگر به دنبال فرصتی هستید تا مشکلات عاطفی خود را حل کنید، باید تا ابد منتظر بمانید. امروز بهترین زمان برای قدم برداشتن است. به جای این که به تقدیر امیدوار باشید، خود برای خوشبختی خود تلاش کنید. اتفاقات مثبت بسیار زیادی می افتد که باعث می شود بیش از حد و بیش از همیشه خوشبین باشید.

 

آذر


به تازگی از عزیزی دور افتاده اید، نگران نباشید که به زودی به وصال هم خواهید رسید. در میان کسانی که احساس امنیت می کنید، می توانید از عقایدتان دفاع کنید، در غیر اینصورت سعی کنید که آنها برای خود حفظ کنید و به عقاید و افکار دیگران احترام بگذارید و سعی بر تغییر دادن آنها نداشته باشید.

 

دی


از به تاخیر انداختن هر چیزی که قبلاً به آن متعهد شده اید، خودداری کنید. انرژی امروز از ایجاد تماس برای منافع شخصی و هم برای منافع مالی و احساسیتان پشتیبانی می کند. از مسیر کسی که نظرات مخالفی در مورد نحوه انجام کاری دارد، دوری کنید.

 

بهمن


بهتر است که امروز سخت کار کنید و نهایت تلاش خود را بکنید که محتاط و عملی باشید. اگر نتوانستید کنترل تمام آنها را پیش به دست بگیرید، نگران نباشید. امروز بنشینید و در مورد راهی که پشت سر گذاشته اید، به خوبی بیاندیشید.

 

اسفند


گذشته در پشت شما است و به همان زمان تعلق دارد، پس خودتان را بیش از حد درگیر آن نکنید. رویاهای خود را با اطمینان دنبال کنید. این یک روز خوش شانس برای توسعه برنامه های بلند مدت و بلند پروازانه تان است. هر چه نسبت به مسائل دقیق تر باشید، بهتر پیش خواهند رفت.

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on چهارشنبه, 22 خرداد 1398 05:41

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.