Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه یکشنبه 12 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 12, 1398 268 0
فال روزانه یکشنبه 12 خرداد 98 فال روزانه یکشنبه 12 خرداد 98

فال روزانه یکشنبه 12 خرداد 98

فروردین


بهتر است که این روزها اجازه ندهید که تنش های عاطفی، قدرت و انرژی شما را تضعیف کنند. زمان کمتری را صرف چرخ زدن و مرور زمان بکنید; این برای شما حیاتی خواهد بود. در مورد کارتان باید از برخورد با شرکت های جدید و یا نوآوری به روشی دیگر اجتناب کنید. سعی نکنید همه چیز را در خانه خود کنترل کنید و بدانید که کمی دیپلماسی و سیاست می تواند خیلی چیزها را آرام کند.


اردیبهشت


مرز مشخصی بین انگیزه داشتن و دچار توهم شدن وجود دارد که باید آن را تشخیص بدهید. تمام احتمالات را در نظر گرفته و با واقع بینی پیش بروید. انرژی پر تنش امروز می تواند شاهد مخالفت شما با آن باشد.امروز پر از انرژی است و زمان مناسبی برای صحبت با عزیزان در مورد مسئولیت هاست.

 

خرداد


مثل این که رویاهای گذشته تان یکباره جان تازه ای یافته اند و ذهن شما را درگیر خود کرده اند. ولی بیان کردن این رویاها و نقشه هایی که در رابطه با آنها دارید کاری غیر ضروری است که ممکن است به اعتبارتان لطمه بزند برای مواجهه با حقیقت و ایجاد تنظیمات، باز و پذیرا باشید. تغییرات کوچک تفاوت بزرگی در زندگیتان ایجاد می کنند.

 

تیر


شما نمی دانید در رابطه با اتفاقاتی که دارند در اطرافتان می افتند باید سکوت کنید یا در مورد آنها اقدامی بکنید. اگر فکر می کنید واکنش نشان دادن به معنای دخالت کردن در کارهای خصوصی دیگران خواهد بود بهتر است سکوت کنید، وگرنه با شجاعت تمام در برابر کارهای اشتباه دیگران بایستید.

 

مرداد


امروز اطلاعات اشتباهی از طریق تماس های تلفنی، ایمیل و یا پیام های مختلف به دستتان خواهند رسید، مواظب باشید هیچ حرفی را بدون سند و مدرک قبول نکنید. مروز روز خوشی برای معاملات ملکی و مستغلات است. خطرات تپش قلب دارید; در زندگیتان با سرعت آهسته تر عمل کنید و بی گدار به آب نزنید.

 

شهریور


بهتر است که در انجام هر کاری تمام توان خود را به کار بگیرید و مطمئن باشید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امشب در خانه نمانید و به جای اینکه منتظر از راه رسیدن تعطیلات بمانید همین حالا با دوستانتان از خانه بیرون بروید و کمی خوش بگذرانید. دلیلی برای دلسرد شدن از شرایط دشوار وجود ندارد.

 

مهر


شما سعی دارید با کار کردن ذهن خود را مشغول نگه دارید و به این مسائل فکر نکنید اما درست نمی دانید که چکار باید بکنید یا چکار دوست دارید بکنید. اگر هیچ کار دیگری برای انجام دادن ندارید می توانید سر خودتان را با ورزش، مطالعه و یا انجام کارهای هنری گرم نگه دارید. یک پیاده روی طولانی مدت هم می تواند گزینه ی خوبی باشد و به باز شدن ذهنتان کمک کند.

 

آبان


شور و اشتیاق خود را با دوستان نزدیکتان به اشتراک بگذارید. موقعیت هایی که شما می توانید و بازیگوش باشید، شادی بیشتری برایتان خواهد داشت. امروز روز خوبی برای تکمیل کارهای ناتمامی که انجام آنها را برای مدتی طولانی پشت گوش انداخته بودید خواهد بود. خوشبختانه انرژی درونیتان نیز در سطح بالایی قرار دارد و انگیزه ی لازم برای تلاش و زحمت کشیدن بیشتر از حالت عادی را در اختیار خواهید داشت.

 

آذر


تردیدهایی که در مورد قصد و نیت یکی از دوستانتان در ارتباط با موضوعی مهم دارید باعث خواهد شد که اعتماد خود را نسبت به او از دست بدهید. بهتر است کمی چشمانتان را باز کنید و به مسائل نگاهی بی طرفانه داشته باشید تا به این نتیجه برسید که به احتمال زیاد دچار اشتباه شده اید. کمی درک و انعطاف پذیری بیشتری را داشته باشید.

 

دی


امروز با دقت در اطراف دستورهای متفاوت دیگر قدم بردارید, یا ممکن است خودتان را در نمایشی پیدا کنید که هیچ ارتباطی با آن ها ندارید. گوش دهید و حامی باشید, اما از ارائه مشاوره خودداری کنید. گاهی اوقات بهترین راه برای کمک, اجازه دادن به کسی است که بداند شما با یک شانه در حال گریه هستید.

 

بهمن


با بستگان نزدیک خود محکم باشید و آن ها را درک کنید که محدودیت هایی وجود دارد که نباید به آن ها وارد شود. اگر احساس قدردانی نمی کنید، وقت آن است که مخاطب بهتری پیدا کنید. دوستانی که تفریح با شما دارند را باید در تماس نزدیک نگه داری شوند.

 

اسفند


امروز بهتر است که آشفتگی ها و نگرانی های مالی را کنار بگذارید در واقع تمام این نگرانی ها بیهوده هستند با توجه به استانداردهای معمولی کار کنید. شما استعداد دارید و ایده های خوبی دارید. در چیزهایی که بیشتر از همه از آن ها لذت می برید، خود را بیابید و آن زا انحام دهید تا از این تنش ها دور بمانید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.