Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه یکشنبه 13 آبان

By مریم خطیبی آبان 13, 1397 337 0
فال روزانه یکشنبه 13 آبان فال روزانه یکشنبه 13 آبان

فال روزانه متولدین فروردین:


امروز می توانید با فردی که شکست خورده  احساس همدردی کنید و هم فرد برنده ای را تشویق کنید . که هر دوی این برخورد باهم سازگاری دارند . اما نحوه فکر شما درباره ی فرد برنده امکان دارد  همانند قدیم نباشد .  همانطور که می دانید به موفقیت های خارجی در راه مشهوریت و خوشبختی بسیار بیشتر از حد نیاز بها داده می شود .فال روزانه متولدین اردیبهشت:


درباره ی هر موضوعی با شفافیت دقیق حرف نزنید به این دلیل که رک حرف زدن  شما برخی اوقات برایتان مشکل ایجاد می کند تلاش کنید تا افراد را به حسرت شنیدن حرف هایتان بگذارید نه این که در رابطه با هر موضوعی تمام چیزی را که در دلتان موجود است بگویید . درباره ی مشکلاتتان بیشتر از حد نیاز احساسی می شوید بهتر است که از این کار دست بکشید به این دلیل که به هیچ عنوان نمی توانید جلوی احساسات خود را بگیرید .  


فال روزانه متولدین خرداد :


تلاش برای پیداکردن راه حل مناسب برای انجام دادن تمامی کارهایی که در برنامه تان امروز دارید امکان دارد نا امید کننده باشد . این موضوع به معنای این نمی باشد که شما تقویمتان را با حجم بالایی از کار پر کرده اید ؛ هرکاری به زمان نیاز دارد و دارای انرژی بالایی است . احساسات خود را کنترل کنید ؛‌ اگر ناراحتی های به دیگران نشان دهید ، روزتان را درگیر تر خواهد کرد . فقط فراموش نکنید اگر توانستید خطوط پایانی را تصور کنید می توانید که در آخر به آن برسید .


فال روزانه متولدین تیر:


امکان دارد امروز دوست داشته باشید کارت تبریک سال نو برای یک دوست قدیمی خود بفرستید ، اما این کار اقدامات اولیه ای را دارا است که حتی شما بهش فکر نمی‌کردید ، شما نمی‌توانید به سادگی عمیق ترین احساسات خود را بیان کنید ، به این دلیل که فقط نباید درباره ی عشق و علاقه تان حرف بزنید ، تنها باید در عمل هم عشق خود را اثبات کنید . بعد از انجام دادن کارهای جدید برای نشان دادن علاقه خود ترس نداشته باشید  و در سال جدید در برخوردتان تغییر ایجاد کنید .  


فال روزانه متولدین مرداد:شما امروز از بیان کردن نیازها و تعریف کردن  دردلهایتان با یک دوست و یا حتی یک همکار بسیار صمیمی خجالت نمی کشید . همچنین می توانید حرف هایتان رک  به صورت دقیق بیان کنید و این موضوع نزدیکانتان را بسیار خوشحال می کند ، اما زمانی که با لحن صمیمی ‌با آن ها حرف بزنید آن ها نیز با میلی فراوان به حرف های شما گوش خواهند داد . با خبر شدن  از خط قرمز هایی که افراد برای خود مشخص کرده اند امروز به سادگی انجام نمی شود ، اما حتما باید این کار را انجام دهید .


فال روزانه متولدین شهریور:


دیگران را الگوی خود قرار دادن امروز اصلا راه حل خوبی نیست ، به این دلیل که آن ها قصد دارند شما را بازی بدهند . الان می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم که کاری را که می دانید بسیار مهم است انجام دهید . زمانی برای تجزیه و تحلیل کردن و برنامه ریزی کردن نمانده است . پس باید دست از بازی کردن بردارید و همین الان عمل کنید . همچنین باید روحیه شوخ بودن خود را حفظ نمایید  و همینطور کارهای خود را انجام دهید .


فال روزانه متولدین مهر :


افرادی می باشند که فکر می کنند متولدین  مهرماه نم دانند که چطور باید تفریح کنند و همین امروز روز شما می باشد . برای این که بتوانید به آن ها اثبات کنید که اشتباه می‌کنند. اگر چه امکان دارد برای تمام کردن کارتان قبل از اینکه به طرف تفریح بروید ، وسواس داشته باشید اما می توانید زمانی  که برای تفریح آماده هستید وظیفه های تمام نشده ی خود را جدا کنید .اگر احتیاج دارید که بی مسئولیتی  خود را توضیح  دهید به یاد داشته باشید که شما زمانی  وقت رها کردن آن را داشتید فوق العاده مفید بودید .


فال روزانه متولدین آبان:


شما بیشتر دوست دارید اولین فردی باشید که کاری را شروع می‌کنید یا این که کاری را توصیه کی کنید  به همین سبب دارای ذهنی خلاق ، پویا هستید. متاسفانه ، نظرهای دیگران با نظرهای شما فرق می کند که بعضی اوقات شما را با مشکل روبه رو می کند و نا امیدی می‌کنید ، اما نباید ناامید باشید به همین دلیل  در روزهای پیش رو تمامی نگاه ها به طرف  شما خواهد بود ، افراد ارزش وجود شما را بهتر درک می کنند و می فهمند شما مثل همیشه راه خود را بروید .  


فال روزانه متولدین آذر:


حتی اگر امروز به خودتان قول بدهید که فعالیت های خود را بیشتر خواهید کرد و سخت‌تر کار کنید ، باز هم به خودتان نمی توانید کمک کنید . با توجه به این موضوع که شما چند روش دارید که به کمک آن ها می‌توانید طبق شرایطی  فعلی که دارید بسیار پر کار و سازنده‌تر می شوید . به این دلیل که به دنبال خوشی و تفریح کردن باشید اول حتما باید کارهایتان را انجام دهید  و بعد به طرف تفریح کردن بروید . ااگر که اتماد دیگران را بتوانید به دست بیاورید ، احترام و اعتبار بیشتری به دست خواهید آورد .


فال روزانه متولدین دی:


هیجان و شادی شما امروز بسیار زیاد است ،‌ ولی اگر دوستان و یا همکاران شما پشتیبانی نکنند  تمامی شادی ها ی دنیا نیز نمی‌توانند کارها و مسئولیت‌هایی که دارا هستید را  انجام دهند. یک فکر بسار بزرگ  و عالی امکان دارد بسیار خوب به نظر برسد که شما بدون داشتن اراده آن کار را انجام دهید . تنها برای این عجله دارید که آن را بسیار محکم انجام دهید که احتیاجی به انجام دوباره ی  آن که با تلف شدن  وقت همراه نباشد . صبور باشید  تا تلاش‌هایتان بتواند نتیجه ثابت و پایداری داشته باشد .  


فال روزانه متولدین بهمن:


تلاش کنید به کارهایی که می توانید انجام دهید فکر کنید نه کارهای را که نمی توانید انجام دهید . می توانید از کارهای خلاق وهمچنین از رابطه ها استفاده کنید . بودن با کسانی که در گذشته با آن ها آشنایی داشته اید خاطرات زیادی را زنده می کند .اگر قصد گرفتن یک مهمانی را دارید  دوستی را برای صرف غذا دعوت کنید اکنون بهترین وقت است . آشنایی با آن ها روحیه تان را بالا می برد و روش های آن ها قدرت تخیل شما را فعال می کند. وقت خوبی برای گرفتن تصمیم های  مهم با دوستان  است .


فال روزانه متولدین اسفند:


امکان دارد امروز آنقدر محکم و خود جوش باشید  که ناخواسته یکی از اطرافیان خود را عصبانی کنید. شما تصور می کنید که آماده هستید  تا احساسات خود را با هر شخصی تقسیم کنید  به این دلیل که شما مدعی هستید که فقط گفتن حقیقت آبسیار راحت تر است  . اما واقعیت این می باشد که وقتی زمان این کار می‌رسد شما اولین شخصی هستید که از آن فرار می کنید . فراموش نکنید که اگر بخواهید احساسات خود را همانند یک راز در قلب خود نگه دارید  هیچ اتفاقی رخ نمی دهد .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 13 آبان 1397 08:25

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.