Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه یکشنبه 18شهریور

By مریم خطیبی شهریور 18, 1397 399 0
فال روزانه یکشنبه 18شهریور فال روزانه یکشنبه 18شهریور

فروردین ماه :
 حتی اگر امروز روز کاریتان است ، برنامه‌هایتان را طوری مرتب کنید که بتوانید ساعتی با دوستانتان باشید . ولی زمانی  که برای شام با آن ها بیرون رفته‌اید اگر فقط در مورد موقعیت های کاری حرف بزنید این گردش اصلاً مفید نیست . شما باید به جای این کار در مورد رویاها و آروزهای خود با کسانی که درکتان می‌کنند صحبت کنید و با آن ها تبادل نظر کنید .اردیبهشت ماه :

اگر شما تازگی‌ها با کسی دوست شده‌اید ، ممکن است امروز کمی با هم اختلاف پیدا کنید . مشکلاتی که برایتان به وجود آمده در حدی است که شما آرزو می‌کردید کاش جور دیگری رفتار کرده بودید و حالا نمی‌توانید درست تصمیم بگیرید که آیا به رابطه خود ادامه بدهید یا نه. البته در هر حال حاضر بهتر است به جای صحبت کردن در مورد این موضوع تصمیمی‌ عاقلانه بگیرید .

خرداد ماه :

     رویاهایتان شما را در مسیری کاملاً منطقی و کاربردی قرار می‌دهند . ماندن و قرار گرفتن در همان شرایط گذشته که به خوبی می‌شناختید می‌تواند تضمین کننده خوشحالی شما در زمان حال و موفقیتتان در زمان آینده باشد . اکنون به غریزه خود اطمینان کنید ، برای اینکه شما را به مسیر درستی هدایت می‌کند .

تیرماه :

    شما امروز خیلی به احساسات خود اطمینان ندارید و همه تلاشتان را می‌کنید تا دیگران متوجه این موضوع نشوند . شما ابتدا شرایط خود را به روشنی برای آنها شرح می‌دهید و بعد کاملاً از آن دفاع می‌کنید و در عین حال به آنها نشان می‌دهید که کاملاً نسبت به دلایل و نقطه نظرات خود تعصب دارید . در ضمن مممکن است کمی‌هم عصبانی شوید چون که امروز کمی‌دمدمی‌مزاج شده‌اید .


مرداد ماه :

    شما حتی اگر دوست نداشته باشید از افراد دیگری که بهتان وابسته اند حمایت کنید ، ولی امروز مجبورید نقش سرپرست و محافظ آنها را بازی کنید. شما این تونایی را دارید که بفهمید چه کار را چه وقت باید انجام داد و همین موضوع به زودی اطرافیانتان را طرفدارتان خواهد کرد . مادامی‌که با درستی و صداقت کار می‌کنید از ادامه دادن هراس نداشته باشید. همچنین اگر به حس ششم خود اطمینان کنید اشتباه نخواهید کرد .

شهریور ماه :

    امروز رویاهای شما را به حرکت می افتند وبه  روح و روان شما نیرویی دوباره می‌بخشند . اما همچنین آن شما را از ریسک کردن باز می‌دارد چرا که اتصال ماه با عطارد به شما یادآوری می‌کند که قمار و ریسک  کردن یک راه میانبر است و سخت کوشی تنها راه رسیدن به آن چیزهایی است که می‌خواهید . در ضمن اتصال خورشید – اورانوس ادامه می‌یابد تا شما را با خوش بینی غیر منتظره‌ای وسوسه کند .  به جای اینکه سعی کنید اول راه جدیدی را انتخاب کنید و بعد آن را امتحان کنید اکنون یک راه آزموده شده را انتخاب کنید .

مهرماه :

     شما احساس می‌کنید در زمینه کاری محدود شده‌اید برای اینکه امکان دارد در یک زمینه تجربه کاری نداشته باشید یا اینکه اشتباهی در گذشته باعث به وجود آمدن این محدودیت شده باشد . قبول داشتن خود مستلزم این است که ابتدا گذشته خود را قبول داشته باشید . اگر نیاز دارید مطلبی را که تابحال پیش خود نگه داشته‌اید برای دیگران تعریف کنید ، بدون اینکه اهمیت بدهید دیگران چه فکری می‌کنند این کار را بکنید . با وجود اینکه آنها هم طرز فکر خودشان را دارند ، عملکردهای اخیر شما بهتر از هرچیز دیگری بیان‌کننده شخصیت شما است .


آبان ماه :

امروز یک روز خیلی خیلی پر مشغله خواهد بود!! چنانکه حتی انجام دادن کارهای معمولی روزانه به صورت معضلی پیچیده در خواهد آمد . شاید شما به فکر ساده‌تر کرده کارهای خود هستید ، ولی باید بدانید با کمتر کردن فعالیت‌هایتان وضعتان فرقی نمی‌کند! به جای اینکه به خاطر کارهایی که نمی‌توانید تمام‌شان کنید عصبانی شوید، نفسی تازه کرده، آرامش داشته باشید و سعی کنید به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهید.

آذر ماه :

شما احساس می‌کنید موج جدیدی از انرژی به زندگی تان سرازیر شده است ، اما اول مجبورید شرایط نامطلوبی را تجربه کنید . شاید شما از برخورد کردن با این شرایط اجتناب کنید ، اما صادق بودن با احساسات‌تان باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفستان می‌شود . به طور طبیعی وقتی که بیشتر برای خودتان ارزش قائل هستید ، می‌توانید حتی بیشتر از سطح توقع دیگران کار کنید . پس همین الان آستین‌ها را بالا بزنید و دست به کار شوید .

دی ماه :

    اعتماد کردن به درک مستقیم خود یا بینش تان امروز بسیار مهم به نظر می‌رسد ، به خاطر اینکه ممکن است حقایق بسیار پیچیده به نظر برسند و فهمیدن اینکه کدام یک درست و کدام غلط کمی‌سخت باشد . اگر طبق روال هر روز پیش بروید و بخواهید آن گونه مسایل را تجزیه و تحلیل کنید احتمالا در دریایی از جزییات گیج کننده غرق خواهید شد . و ممکن است حتی به بهترین راه حل موجود نیز نرسید . اطلاعات را بررسی کنید و بعد آن را درکناری قرار دهید . آخرین تلاش شما احتمالا درنهایت بهترین جواب مشکل شما خواهد بود .

بهمن ماه :

    ممکن است دیگران امروز روی اعصاب شما باشند فقط به خاطر اینکه آنها آشفتگی نظرات و عقاید شما را درک نمی‌کنند . اما شما می‌خواهید که آنها را ببخشید ؛ به خاطر اینکه می‌توانید ببینید که هر چه در توان دارید برای درک آنها انجام می‌دهید . اما شما همچنین می‌خواهید که آنها را بیدارکنید . با وجود اینکه شاید این مشکل دیگری باشد اما در حقیقت مربوط به شما هم می‌شود . شاید این زمان از آن مواقعی باشد که شما باید به خاطر احساسات تان مسئولیت‌هایی را قبول کنید و فقط پیش بروید

.
اسفند ماه :

اگر دیگران به سردی با شما رفتار می‌کنند و شما انتظار چنین رفتاری را از آنها نداشته‌اید نباید فوراً به آنها اعتراض کنید . شما می‌توانید پیامهای دوگانه‌ای بفرستید . با وجود اینکه شما خواستار برقرار کردن کردن ارتباطی احساسی هستید ولی اعمال شما نشان دهنده چیز دیگری است . اگر شما از نوع واکنش دیگران می‌ترسید ، دلیلش این است که شما کم حرف‌تر شده‌اید . شما می‌توانید با صحبت کردن در مورد نیازهایتان همه چیز را به نفع خود تغییر دهید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 10:22

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.