Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 823

فال روزانه یکشنبه 19 خرداد 98

By زهره احمدی خرداد 19, 1398 261 0
فال روزانه یکشنبه 19 خرداد 98 فال روزانه یکشنبه 19 خرداد 98

فال روزانه یکشنبه 19 خرداد 98

 

فروردین


شما آرزوهای زیادی برای زندگی کاری و عاطفی خود دارید که نمی توانید آن را فدای چیزهای دیگر کنید پس نگذارید هیچ چیزی مانع شما در رسیدن به اهداف تان شود. امروز بهترین کار خود را برای به دست آوردن بهترین نتایج و موفقیت انجام دهید.در خرج هایتان صرفه جویی کنید و برای روزهای آتی سرمایه گذاری و برمامه ریزی داشته باشید.

 

اردیبهشت


شما بر خلاف ظاهر ضعیفی که دارید، بسیار قوی خواهید بود و توان رسیدن به موفقیت های پی در پی را خواهید داشت. درخواست کمک می تواند مزایای غیر منتظره ای را برایتان داشته باشد و به نفعتان خواهد بود. بعضی شرایط نیاز به تغییر نگرش دارند. پشت کار و استمرار داشتن در کارها می تواند شما را به موفقیت برساند.

 


خرداد


اگر عجولانه و بی فکر عمل کنید، نتایج بدی برایتان به همراه خواهد داشت. در رابطه عاطفی خود دچار ابهام شده اید. نمی دانید چه کنید اما یادتان باشد که با نشستن و فکر کردن، هیچ اتفاق خوشایند و رضایت بخشی برایتان به خودی خود نخواهد افتاد. زندگی اجتماعی شما شکوفا خواهد شد و قادر هستید که دایره آن را گسترش دهید.

 

تیر


هرچه سرسخت تر باشید، موفق تر خواهید بود. سورپرایزی در راه خواهید داشت که ممکن است دیدار یک دوست باشد، پس خودتان را برای آن آماده کنید. سعی کنید خود واقعی تان باشید، این ساده ترین راه است. مراقب باشید و از کسانی که سعی می کنند بین شما و دوستانتان اختلاف نظر داشته باشند، دوری کنید.

 

مرداد


حال زمان آن است که به زندگی خود شکل ثابتی دهید، پس شک و دودلی را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس لازم به سمت موفقیت قدم بردارید. در صورت لزوم، برای پیشبرد اهداف و مسئولیت هایتان، از دیگران نیز کمک بگیرید.

 

شهریور


در مقابل اختلاف نظرهای دیگران نیز بی تفاوت نباشید و جواب آنها را بدهید. اگر دوستی از دست شما ناراحت شده است، بهتر است برای او هدیه ای بخرید و به دیدنش بروید تا کدورت ها پایان پذیرد. خبر خوبی در مورد مسایل کاری در راه است. شما ممکن است تمام زوایا در مورد یک مسئله مهم را بررسی کنید و قادر به حل و فصل آن باشید.

 

مهر


اگر می خواهید برای حفظ استقلال به رابطه عاطفی تان تغییراتی دهید، یادتان باشد که این تغییرات باید به آرامی و مرحله به مرحله جلو رود تا آسیبی به طرف مقابل وارد نیاید. حس ریسکی که همیشه در درون شما وجود دارد, این بار به سطح بالایی خواهد آمد; اما سعی کنید منطقی باقی بمانید

 

آبان


به زودی وارد یک رابطه عاطفی عمیق و معناداری می شوید، تمام تلاش تان را به کار گیرید تا آن را حفظ کنید. وقت آن است که گذشته ها را دور بریزید و برای ساختن آینده ای روشن قدم بردارید. شما لطف بیشتری خواهید داشت و به خوبی می دانید که چگونه در جای خود مانور دهید تا همه آن ها قبول کنند که در جای شما کار کنند; در عوض, شما به آن ها شادی, شوخ طبعی خود را می دهید.

 

آذر


در صورت فقدان و ناامیدی, شما هنوز افرادی دارید که شما را دوست دارند. امروز برای صحبت با شخصی خاص عالی است.  شما در شرایط سختی به سر می برید زیرا باید خودتان را یک بار و برای همیشه ثابت کنید اما این دلیلی برای رهایی و فرار از آن نیست. به خوبی بخوابید، ورزش کنید، غذای سالم مصرف کنید تا انرژی لازم را برای نبردی پیروزمندانه به دست آورید.

 

دی


حال زمان مناسبی برای عقب کشیدن نیست حتی اگر ندانید که به کجا می روید. شاید از درون احساس محدودیت کنید اما خودتان هم می دانید که این احساس صحت ندارد. به زودی همه چیز همان طور که می خواهید پیش خواهد رفت. امروز برای همه کسانی که باید امتحان بدهند یا جلسات تقویتی بروند و یا آن هایی که دوره آموزشی را طی می کنند, مطلوب خواهد بود.

 

بهمن


شما به خوبی محاصره شده اید و حمایت اخلاقی از عزیزان خود دریافت می کنید. بیشتر به مراقبت از سلامتی خود فکر کنید. برنامه رژیم غذایی را پیش از اینکه خیلی دیر شود دنبال کنید; خودتان را به شیوه ای سازماندهی کنید که کم تر تحت فشار زندگی باشید, آرام تر باشید و از لذت های زندگی بهره مند شوید.

 

اسفند


انرژی از طریق ساده سازی رشد می کند. این یک زمان عالی برای رد شدن و تمیزکاری کمدها و دور ریختن چیزهایی است که دیگر نیازی به آنها نیست. اگر این کار را برای خانواده خود انجام دهید، ممکن است دیگران شکایت کنند، اما هنوز یک گام مثبتی هستند. کسی که کج خلق است، به همدلی نیاز دارد بهتر است که با او صحبت کنید.

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.