Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه یکشنبه 25 شهریور

فال روزانه یکشنبه 25 شهریور فال روزانه یکشنبه 25 شهریور

فال یک شنبه 25 شهریور به شما خواهد گفت امروزتان چگونه خواهد گذشت !


فروردین ماه :

امروز ممکن است راز هایی برای شما فاش شود ؛ زیرا امروز ماه در دوازدهمین خانه ی طالع شما یعنی راز ها قرار دارد . شما دانسته های جدیدی کسب می کنید ولی برخلاف میلتان برای به کار بردن آن ها باید تلاش کنید . سازگاری پیدا کردن با اطلاعات جدید کار چندان راحتی نیست اما شما باید تمام تلاشتان را بکنید .


اردیبهشت ماه :

ماه امروز به اورانوس غیر قابل پیش بینی می پیوندد . دوستانتان می خواهند شما را غافلگیر کنند و به این ترتیب برنامه های شما را عوض می کنند . انعطاف پذیر باشید و ذوق دوستانتان را سر موضوعات غیر ضروری کور نکنید .


خرداد ماه :

شرایطی پیش می آید که شما بدون نگرانی به علایق قدیمیتان بپردازید . این کار مسئولیت سنگینی به نظر نمی آید . سخت نگیرید و از کارتان لذت ببرید .


تیر ماه :

شما امروز اعتقاد جدیدی به دست می آورید و می توانید از این اعتقاد حتی اگر مردد باشید ، برای آینده تان استفاده کنید . االبته یادتان باشد که در عقایدتان متعصب نباشید و در صورت لزوم آن را به روز کنید .


مرداد ماه :

ماه در هشتمین خانه ی طالع شما یعنی امکانات مالی قرار دارد و شما از این جهت نگران شرایط مالی خودتان هستید و استرس دارید . مشکلی که برایتان به وجود آمده را حل کنید ، نباید از آن بگذرید .


شهریور ماه :

امروز نباید زیاد به کسی تکیه کنید ، حتی کسی که امروز پشتوانه ی شما بود ممکن است امروز در برابر در خواست کمک شما ساکت بایستد . به جای انتظار داشتن از دیگران خودتان دست به کار شوید و هر کاری که می توانید انجام دهید . بد خودتان از خوب دیگران بهتر است .


مهر ماه :

شما امروز به درخواست کمک یک نفر جواب مثبت می دهید و تغیراتی در زندگیتان به وجود می آید . سعی کنید از روش های جدید برای انجام کار هایتان استفاده کنید تا کارهایتان زود تر انجام شوند .


آبان ماه :

امروز شما تفریح می کند و لبخند بر لبانتان مدت طولانی می نشیند . البته حواستان باشد امروز نباید به هرکاری هم دست بزنید . خودتان کاری را که می خواهید انجام بدهید و این قدر وقتتان را صرف توضیح دادن به دیگران نکنید .


آذر ماه :

ممکن است امروز مشکلی در خانه ، تمرکز شما را هنگام کار کردن به هم بریزد و برعکس .  ماه کامل در چهارمین خانه ی طالع شما یعنی خانه ی امنیت و آسایش وارد شده و می تواند مسائل اصلی و بنیادی شما را تغییر بدهد . خودتان را با شرایط وقف دهید تا کمتر اذیت شوید .


دی ماه :

شما امروز احساسات خوب و مثبتی دارید و اعتماد به نفستان سر به فلک کشیده است . شما زیادی به خودتان اطمینان دارید و این باعث شده زیاد کار نکنید . شما می دانید با کمتر کار کردن به چیزی که می خواهید می رسید ، اما این کار درستی نیست .

 

بهمن ماه :

امرور ماه کامل و اورانوس در خانه ی دوم طالع شما یعنی پول و مسائل مالی قرار گرفته اند . شما با کمبود وقت مواجه هستید و نمی توانید کارهایتان را سر وقت به انجام برسانید . خودتان و روش زندگیتان را بادیگران سازگار کنید تا کمتر اذیت شوید .


اسفند ماه :

انقدر خودتان را از دیگران  پنهان نکنید ، به آن ها خود واقعیتان را نشان  دهید . به اطرافیانتان بگویید چه چیزی برای شما مهم است . لازم نیتس در هر کاری نظر آن ها را بپرسید .  جواب آن ها کمکی به شما نخواهد کرد . به خودتان تکیه کنید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 09:52

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.