Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه یکشنبه 29 اردیبهشت 98

By زهره احمدی ارديبهشت 29, 1398 273 0
فال روزانه یکشنبه 29 اردیبهشت 98 فال روزانه یکشنبه 29 اردیبهشت 98

فال روزانه یکشنبه 29 اردیبهشت 98

فروردین


لذت بردن از خوشی های زندگی باعث می شود که شما انرژی بیشتری را جذب کنید و حال دلتان خوب باشد. تغییرات بسیار مثبتی در زندگی شما رخ می دهند. روابط دوستانه شما مورد توجه قرار می گیرد زیرا که ثابت کرده اید که یک دوست صادق و صمیمی هستید شما کارهای زیادی با دوستانتان خواهید داشت.

اردیبهشت


امروز سطح انرژی شما در بالاترین سطح خودش می باشد و شما می توانید با روحیه و انرژی بالا به تمام کارهایتان رسیدگی کنید. سعی کنید نگاه منطقی تری به اوضاع داشته باشید به جای تفسیر کردن آنها همه چیز را همانطوری که هست در نظر بگیرید نه بیشتر نه کمتر.

خرداد


بهتر است که برای رفع مشکلات یک راه حل پیدا کنید و بیشتر از این نگذارید افراد منفی شما را دلسرد و ناامید کنند. اما از عجله در کار خود برحذر باشید با صبر و درایت به حل مشکلتان بپردازید. مراقبت از کودکانتان را با یک قدرت محکم انجام دهید.

تیر


افراد پرحرف می توانند امروز برای شما تنوع و هیجان به وجود بیاوردند. امروز وقت آن رسیده که با کارها یا اشخاص و چیزهایی که سعی در نادیده گرفتن آنها داشتید رو به رو شوید تمام ترس هایتان را کنار گذاشته و در نهایت ارامش با آنها رو به رو شوید، زیرا روبه راه کردن اوضاع چه مادی و معنوی منافع زیادی را برای شما خواهد داشت.


مرداد


امروز احساس می کنید که خانه تان خیلی دلگیر و خسته کننده شده است، شاید بتوانید برای از بین بردن این حالت کارهایی انجام دهید. این تغییرات به صرف هزینه چندانی زیادی نیاز نخواهد داشت، فقط باید کمی وقت گذاشته و اندکی خلاقیت به خرج دهید و کمی اوضاع خانه را سر و سامان دهید.

شهریور


امروز برای شما روز روابط اجتماعی و ارتباط برقرار کردن با دیگران خواهد بود. سطح فعالیت شما در بالاترین درجه ممکن خود قرار دارد و کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید،شما اشتیاق و شجاعت کافی برای انجام پروژه های بزرگ و حمایت از ایده های جالب را خواهید داشت.

مهر


شاید به این نتیجه برسید که شغلتان این روزها اصلا شما را راضی نمی کند و ترجیح می دهید در زمینه دیگری فعالیت داشته باشید. شما در حال حاضر برای پذیرش چالش ها و مسئولیت های جدید آماده اید، پس با فکر کردن به این که چه چیزهایی باعث خوشحالیتان می شوند راهی برای رسیدن به آنها پیدا کرده و دست به کار شوید.


آبان


شما همیشه در لباس خریدن خیلی سخت می گیرید و مدام نگران این هستید که لباسی که انتخاب کرده اید از مد افتاده باشد یا زیادی همه گیر شده باشد، کمی هم به حرف دلتان گوش کنید. اگر برنامه شما مسدود یا محدود است صبور باشید. یک انرژی مخالف می تواند در مقابل بهترین نیات شما عمل کند.

اذر


شما مسائل و چیزهایی را ترجیح می دهید که به شیوه ای آرام و آسوده حرکت می کنند. هیچ مشکلی در رابطه با مستقیم و رک بودن وجود ندارد. امروز به شما توصیه می شود که در مقابله با موقعیت های استرس زا راحت ترین راه ممکن را در پیش بگیرید، به ویژه اگر از طرف خانواده و دوستانتان با مخالفت مواجه شدید.

دی


روز مطبوعی در پیش رویتان است. هنوز زمان زیادی برای تمیز کردن, سازماندهی, یا انجام کارهایی است که می خواهید احساس بهتری داشته باشید. فعالیت ها و منافع نزدیک به خانه برایتان بسیار رضایت بخش خواهد بود. اگر در جستجوی آرامش ذهنی هستید باید جستجویتان را در درون خودتان ادامه بدهید و احساس رضایت را در وجود خودتان پیدا کنید.

بهمن


مشکلات زیادی در زندگی مادی تان ظاهر خواهند شد؛ همه چیز را با خرج کردن به این راحتی پیچیده نکنید. . امروز زمزمه هایی در مورد به وجود آمدن برخی تغییرات در محل کارتان به گوشتان خواهند رسید. نگران نباشید، این تغییرات هر چه که باشند در نهایت به نفع شما تمام خواهند شد.

اسفند


مراقب باشید، انرژی سرشار شما ممکن است موجب درگیری های بیهوده با اطرافیان تان شود. امروز علایق مشترکی که بین شما و یک نفر که فاصله ی سنی زیادی با شما دارد وجود دارند باعث خواهند شد که مکالمه ای طولانی مدت بین شما شکل بگیرد و با وجود تمام اختلافاتتان به هم احساس نزدیکی کنید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.