Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه یکشنبه 6 آبان

فال روزانه یکشنبه 6 آبان فال روزانه یکشنبه 6 آبان فال روزانه یکشنبه 6 آبان

فال روزانه یک شنبه 6 آبان ، اسرار امروز را برملا می کند !

 

فروردین ماه :

امروز حال جسمانی خوبی دارید ، هرکاری که انجام می دهید ، از آن لذت می برید . روابط شما با عزیزانتان خیلی گرم و صمیمی است . روزتان به راحتی پیش می رود و با هیچ مشکل خاصی روبرو نخواهید شد . با اشتیاق و بی قراری منتظر خبری هستید که قرار است امروز به شما برسد . امروز ذهنتان بسیار قوی تر از همیشه عمل می کند به همین دلیل زمانی که سر کلاس حضور دارید ، بسیار خوب درس را می فهمید .

 

اردیبهشت ماه :

امروز اطلاعاتی به دست شما می رسد که باعث می شود حقیقتی را درباره ی یک موضوع خاص تشویق می کند . احتمالا امروز ایده ی خوبی برای کسب و کار به ذهنتان می رسد یا می خواهید در کاری سرمایه گذاری کنید به همین دلیل درحال تحقیق هستید . شاید امروز دیدگاهی فلسفی شما را به چالش بکشد و بخواهید درمورد آن تحقیق کنید . شما امروز ذهن فعالی دارید پس از آن حداکثر استفاده را ببرید . اگر با کسی که دوستش دارید دچار دلخوری شده اید ، برایش هدیه ای کوچک بخرید و این کدورت را از دل هر دو تان پاک کنید .

 

خرداد ماه :

شما بسیار مسئولیت پذیر هستید و به راحتی می توانید بین برنامه های حرفه ای و وظایفی که در خانه دارید ، تعادل برقرار کنید . امروز عقل و احساستان به طور کلی درگیر خانه است ، به همین دلیل ممکن است نتوانید آن طور که می خواهید روی کارتان تمرکز کنید . شما امروز به  دوستان و خانواده تان احساس نزدیکی فوق العاده ای می کنید . ممکن است امروز بعد از ظهر مهمانی برنامه ریزی نشده ای راه بیاندازید . کارهای اداری امروز شما خیلی سریع تر از چیزی که فکرش را می کنید پیش می روند .

 

تیر ماه :

یک رویداد اجتماعی شما و اطرافیانتان را برای رسیدن به یک هدف واحد دور هم جمع می کند . طی این اتفاق شما چیز هایی را تجربه می کنید که هیچ وقت تجربه نکرده بودید . ممکن است به تجربه های جدیدتان علاقه مند شوید و آن ها را پیگیری کنید . امروز تماس های پر از محبت و مهربانی از خانواده و عزیزانتان دریافت می کنید . البته اگر زیادی خوش شانس باشید عشقتان شما را غرق محبت کرده و برایتان هدیه ای کوچک می خرد . به هر حال امروز روز پر مشغله ای برای شما خواهد بود و در عین شلوغی ، برای شما بسیار پر مشغله خواهد بود .

 

مرداد ماه :

شما در این چند روز اخیر منتظر دریافت پولی بوده اید که به شما وعده داده شده است . بالاخره این پول به شما می رسد . اتفاقات خوب همین جا تمام نمی شوند . زیرا شما وارده دوره ای شده اید که در آن رسیدن به اهداف و خواسته هایتان با تاخیر ها و موانع مختلف همراه نیست . اگر کار نیمه تمامی دارید و به دنبال فرصتی مناسب برای تمام کردن آن ها هستید ، امروز روز مناسبی است . مخصوصا اگر این کار کاغذ بازی های اداری است . امروز روز خوبی برای درگیری با دیگران نیست . مراقب باشید با دیگران درگیر نشوید .

 

شهریور ماه :

شما امروز حس می کنید ، قدرت ذهنتان بیشتر از همیشه است . افکارتان بیشتر از هر زمان دیگری طبقه بندی شده اند . ذهنتان امروز می تواند به آسانی در هرچیزی نفوذ کند . قراری دارید که امروز به دلایلی دچار تاخیر خواهد شد . ناراحت نباشید ، بالاخره او را خواهید دید . احتمالا امروز اطلاعاتی در مورد فرصت هایی برای آغاز برخی فعالیت های تجاری سود آور در اختیار شما قرار خواهند گرفت . این فرصت ها را به سادگی از دست ندهید چون به احتمال زیاد برای شما موفقیت زیادی به بار خواهد آورد .

 

مهر ماه :

امروز ترس ها و نگرانی های قدیمی تحت تاثیر اتفاقاتی در خانه و محیط اطرافتان افتاده اند بار دیگر تازه می شوند . این اتفاق طبیعی است و برای هر کسی ممکن است اتفاق بیوفتد . کار درست در این شرایط این است که اجازه ندهید ذهنتان بیش از این درگیر مسائل شود ، حتی اگر تیز عمل کنید می توانید از آن ها به عنوان پله ای برای پیشرفت استفاده کنید . اگر با تفکری سازنده به این افکار به ظاهر منفی نگاه کنید ، می توانند سر منشا اتفاقات خوبی باشند . شما امروز از همیشه خلاق تر هستید ، پس بهتر است دست به کار شوید و دکود منزلتان را تغییر دهید .

 

آبان ماه :

شما امروز بسیار پر انرژی هستید و این انرژی شما را قادر می سازد کارهایتان خیلی سریعتر و بهتر از میزان مورد نیاز و انتظارتان انجام دهید . دیگران هم با اشتیاقی بی سابقه آماده اند تا هرگاه به کمک نیاز داشتید شما را مورد حمایت خود قرار دهند. برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن باید توانایی بالای خودتان در مدیریت و رهبری را با دانشی که دیگران دارند و می توانند در اختیار شما قرار دهند ترکیب کنید تا با این ترکیب قدرتمند در هر زمینه ای که قصدش را داشته باشید پیشرفت و موفقیت را به دست بیاورید . اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر ، خوب یا بد ، در زمینه عاطفیتان نیست ؛ لطفا کمی دست نگه دارید .

 

آذر ماه :

امروز به نظر روز خیلی سختی می آید . آنقدر حجم و فشار کارتان فشرده و زیاد است که دلتان می خواهد همه را یک جا بگذارید و فرار کنید . امروز حتی زمان غذا خوردن هم ندارید . این فشارکاری روی روابط خانوادگی تان نیز تاثیر می گذارد . از این رو بهتر است که پس از ساعت کاری مستقیم به خانه بروید و خستگی در کنید . امروز زمان مناسبی برای دیدارهای دوستانه نخواهد بود . خبری به شما می رسد ، ابتدا فکر می کنید صحت ندارد اما با اندکی پرس و جو می بینید که درست بوده . این خبر تغییرات مثبتی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد .

 

دی ماه :

مشکلاتی در زندگیتان وجود داشته اند اما سعی در نادیده گرفتن آن ها داشته اید امروز به صورتی کاملا غیر منتظره سد راهتان خواهند شد و تا زمانی که آنها را از بین نبرید نخواهید توانست به راهتان ادامه دهید . مواظب حرف هایی که می زنید باشید ؛ شاید به خاطر شرایط به وجود آمده ناراحت و عصبی باشید ، اما اثرات حرف هایی که می زنید می توانند خیلی بدتر از آن چیزی باشند که انتظارش را دارید . در حال حاضر هیچ جایی برای داشتن احساس شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان وجود ندارد ، پس تمام ایمانی که به خودتان دارید را به کار بگیرید و با تمام وجود برای رهایی از این وضع تلاش کنید . فرصت هایی برای کسب درآمد بیشتر دارند برای شما به وجود می آیند .

 

بهمن ماه :

تجربیاتی که از گذشته برای شما باقی مانده اند حتی اگر خودتان هم ندانید امروز روی توانایی ها و عملکرد شما در مقابله با مسائلی که به توانایی بالایی نیاز دارند به کمک شما خواهند آمد . شاید مجبور به انجام برخی کارهای اداری و کاغذبازی های کسل کننده شوید . نمی دانید قدرت درک شما بالا رفته است و یا اطرافیانتان افکار و احساسات خود را صریح تر بیان می کنند ، در هر صورت امروز خیلی خوب می توانید به افکار و خواسته های آنها پی ببرید و در رفتار خودتان با آنها تجدید نظر کنید . شاید امروز یک دیدار رمانتیک با کسی که دوستش دارید ، داشته باشید ، شاید باورتان نشود ، اما چنان به هم نزدیک خواهید بود که حتی نیازی به حرف زدن نیست !

 

اسفند ماه :

امروز در رویداد های اجتماعی و فعالیت های گروهی شرکت می کنید . به احتمال زیاد در این فعالیت های اجتماعی گسترده ای که امروز دارید به یک نفر معرفی خواهید شد که می تواند در زمینه ی حرفه ای به شما کمک بسیاری بکند و حتی شما را به افراد با نفوذ دیگری هم معرفی کند . امروز یک نامه ، تماس و یا پیام از طرف یک دوست و یا شاید عشقتان دریافت خواهید کرد که خبرهای خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. در حال حاضر هر فعالیتی که به منظور کسب درآمد بیشتر و بهتر کردن وضعیت مالی خود انجام دهید با موفقیت همراه خواهد بود.

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on چهارشنبه, 13 فروردين 1399 19:19

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.