Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه یکشنبه 8 مهر

فال روزانه یکشنبه 8 مهر فال روزانه یکشنبه 8 مهر فال روزانه یکشنبه 8 مهر

فال روزانه یکشنبه 8 مهر ، از امروزتان به شما خواهد گفت !

 

فروردین ماه :

شما این مدت گذشته را به خوش گذرانی و ولخرجی سپری کرده اید . حالا احساس می کنید ولخرجی هایتان می تواند برایتان درد سر ایجاد کند . امروز خبری دریافت می کنید که به شما نشان می دهد زیاد هم پایتان را از گلیم خود دراز تر نکرده اید . اما باید حواستان را جمع کنید که دوباره این قدر ولخرجی نکنید که شما را به نگرانی بیاندازد . امروز احساساتتان را در ذهن خودتان تحلیل کنید .

 

اردیبهشت ماه :

امروز ماه به دوازدهمین خانه در طالع شما وارد می شود . این خانه ، خانه ی اسرار نام دارد و نمی گذارد شما آن طورکه دورست دارید حرف بزنید که احساساتتان آشکار شود . هر انسانی از چیز های ناشناخته می ترسد ، پس بهتر است ناگفته ها را بگویید .

 

خرداد ماه :

امروز لازم نیست غرق در کار شوید . هرچند کار زیادی برای انجام دادن دارید . این کار ها آنقدری ضروری نیستند که می خواهید تا این حد خودتان را تحت فشار قرار دهید . وقتتان را به خانواده تان اختصاص دهید و اگر توانستید  با هم به گردش بروید . نگذارید کار باعث شود روابط خانوادگیتان سرد شود .

 

تیر ماه :

شما امروز اعتقاد جدیدی به دست می آورید و می توانید از این اعتقاد حتی اگر مردد باشید ، برای آینده تان استفاده کنید . االبته یادتان باشد که در عقایدتان متعصب نباشید و در صورت لزوم آن را به روز کنید .

 

مرداد ماه :

امروز برای شما روز هیجان انگیزی خواهد بود . ماه به نشانه ی شما برگشته است و این ممکن است باعث دمدمی مزاج شدن شما شود . هرچند دلتان در گذشته جا مانده ولی باید گذشته را رها کنید و بین گذشته و حالتان یک مرز مشخص تعیین کنید .

 

شهریور ماه :

شما زیر بار ظلم نمی روید و اگر حقی ضایع شده یا در شرف آن باشد ، شما اعتراض خواهید کرد . از فرصت هایی که امروز بر سر راهتان قرار دارد استفاده کنید و حتی قدمی کوچک هم که شده ، برای رسیدن به اهدافتان بردارید . شما در صحبت کردن و همراه کردن دیگران با خود بسیار توانایید ، از این تواناییتان استفاده کنید !

 

مهر ماه :

شما امروز به  طرز فوق العاده ای هنرمند خواهید بود . همین می تواند امروز شما را پر کند ولی یادتان باشد که این کارها اولویت شما نیستند بلکه شما را به اهدافتان نزدیک تر می کنند . هرچیزی که به خیال پردازی شما کمک کند می تواند باعث نزدیک تر شدن به آرزوهایتان شود .

 

آبان ماه :

انگار امروز تمام دنیا با شما دشمنی می کند و حتی کسانی هم که همیشه شما را حمایت می کردند ، امروز با شما سر مخافت دارند . یک نفر اطلاعاتی را از شما مخفی می کند . درباره این موضوع با او صحبت کنید و دلتان را به دریا بزنید . اولین تغییری که می خواهید در دنیا ایجاد کنید باید از درون خودتان منشا بگیرد .

 

آذر ماه :

امروز ذهنتان درگیر اهداف جدیدی برای آینده و زندگی حرفه ای تان می شود . از میزان پیشرفتتان راضی نیستید و دلتان می خواهد بیشتر پیشرفت کنید . امروز فرصت خوبی برای برنامه ریزی است . اگر با کسی رابطه ی عاطفی ندارید این روز ها راحت تر خواهید بود . رابطه همیشه آن قدر که از دور می نماید زیبا و جذاب نیست .

 

دی ماه :

امروز ژوپیتر به دور سیاره ی بخت شما یعنی بهرام ، می گردد . به همین خاطر می توانید امروز کار جدیدی یا رابطه ی عاشقانه ای را شروع کرده و در آن موفق شوید . شما توانایی های جدید و بیشتری کسب کرده اید و می توانید کارهای بیشتری انجام دهید . البته مراقب باشید بیش از توانتان مسئولیت قبول نکنید .

 

بهمن ماه :

امرور ماه کامل و اورانوس در خانه ی دوم طالع شما یعنی پول و مسائل مالی قرار گرفته اند . شما با کمبود وقت مواجه هستید و نمی توانید کارهایتان را سر وقت به انجام برسانید . خودتان و روش زندگیتان را بادیگران سازگار کنید تا کمتر اذیت شوید .

 

اسفند ماه :

شما مثل یک مادر به کسی که دوستش دارید عشق می ورزید . رسیدگی به دیگران و اهمیت به آن ها عشق شما را نیز پایدار خواهد کرد اما به شرطی که ترس از طرد شدن را کنار بگذارید . صداقت اصل و پایه ی یک رابطه ی سالم است . شما نباید از ریسک کردن بترسید ، تا جایی که می توانید ریسک را متعادل کنید و آن را انجام دهید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.