Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه 11 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 11, 1398 262 0
فال روزانه 11 اردیبهشت فال روزانه 11 اردیبهشت

فال 11 اردیبهشت به شما از امروزتان می گوید.

فروردین


آرزوی بزرگی دارید که برای رسیدن به آن باید تلاش بیشتری از خودتان نشان دهید، در غیر این صورت هیچکدامشان برایتان عملی نخواهد شد. نگران شرایط مالیتان نباشید که آینده ای عالی پیش روی خواهید داشت فقط کافیست همچنان امیدتان را، حفظ کنید و پر قدرت ادامه دهید.


اردیبهشت


برای روشن شدن موضوعاتی ترس و نگرانی دارید و ممکن است اسرارتان فاش شود سعی کنید همه چیز را به خداوند بسپارید و زبان تان را، نگه دارید اگر پولی بدستان رسید آن را بیهوده حیف و میل نکنید چرا که از نظر مالی در چند وعده ی آینده تحت فشار خواهید بود.

خرداد

رفتار های ناشایستی از خودتان نشان می دهید که به زودی برایتان دردسر ساز خواهد شد سعی کنید اخلاق نیکو و پسندیده ای داشته باشید اگر از جانب اطرافیان حرف های نامناسبی در رابطه با خود شنیدیده اید بهتر است نسبت به آنها بی توجهی کتید تا از کارشان دست بکشند.

تیر


اگر برای برطرف کردن مشکلی در حال تلاش هستید این عمر برایتان بسیار طولانی خواهد شد و باید تلاش فراوانی به خرج دهید اما خداوند در این راه همراه شماست. فردی که نسبت به او دلبستگی دارید با شما همراه نیست پس بهتر است از فکر او بیرون بیایید.

مرداد


دشمنان و بد خواهان زیادی در اطراف تان دارید که اگر بخواهید همچنان نسبت به آنها بی تفاوت باشید، بر شما چیره خواهند شد. روز های سختی را از سر گذرانده اید اما روزگار روی خوشش را به ما نشان می دهد. فقط امیدتان را به خداوند از دست ندهید.


شهریور


مقصود بدی دارید و خودتان هم می دانید اگر این کار را انجام دهید به دردسر میفتید، پس از آن صرف نظر کنید. اگر اطرافیان با شما ناسازگاری می کنند سعی کتید با آنها مهربان باشید تا از رفتارهایشان دست بکشند متاسفانه سرمایه بزرگی را از دست می دهید باید بیشتر مراقب باشید.

مهر


اگر همت کنید با موفقیت فاصله ای ندارید می توانید خیلی زود خودتان را به آرامش و آسایش برسانید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید، از مشکلات زندگی، هراسی به دل خود راه ندهید به زودی صاحب ثروت بزرگ خواهید شد که برایتان شادی بسیاری را به وجود می اورد.

آبان


فالت نیک است خیر و برکت در زندگی شما سرازیر خواهد شد شما می توانید به هدف های خود دست پیدا کنید و به آرامش برسید. اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است به تاخیر بیندازید چون برایتان خوشایند دیده نشده است ممکن است با مشکلات بزرگی شما را رو به رو کند.

آذر


به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد روزگار بر وفق مراد شماست شادی و خوشبختی در آینده نصیبتان خواهد شد، بهتر است مراقب خود در زندگی باشید چون شخصی به شما حسادت می کند و می خواهد جای شما را در امورات کارتان بگیرد اما به لطف خداوند مشکلی در کار شما نمی تواند به وجود بیاورد.

دی


طالعت خوب نیست قصد و نیت بدی در سر خود داری با مشکلات بزرگی در زندگی خود رو به رو خواهید شد. اگر بخواهید به کارهای نادرست و نا ثواب در زندگی خود ادامه بدهید طالع تان به رنگ تیره و تار خواهد آمد و مشکلات بسیاری را در شما به وجود خواهد آورد.

بهمن


طالع خوب دارید. اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان رخ خواهد داد به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد، گشایشی در زندگیتان ایجاد خواهد شد. از شر بد خواهان در امان خواهید ماند و شادی و خوشبختی را در زندگی برای خود به وجود می آورید.

اسفند


طالعت روشن است به زودی غم و اندوه از وجود تان خارج خواهد شد شما به سربلندی و موفقیت های بالایی دست پیدا خواهید کرد زندگیتان سر و سامان خواهد گرفت به ثروتی می رسید که شادی را در شما به وجود می آورد و شما را به هدف تان می رساند.

Rate this item
(1 Vote)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.